Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Marijana- isto kao i ti. Moja hoce dudu svaki 5ti put u setnji. I sad je skontala da ju moze zafitiljit iz kolica. Inace uvijek nosim vodu sa sobom u setnju jer krepam na uzbrdicama 😂😂😂 ja dudu uvijek prvo u svoja usta.. tek kad stavim dudu u usta sjwtim se da imam vodu 😥😂
    Sretna i maslacak- jako su vam slatki 😊😊😊
    Mi bili u setnji 2 sata i taman dodjemo pred kucu kad bol u sisi 😥 puna, samo sto ne pukne.. brzo malu prikopcala, posisala sve al me boli ispod bradavice..
    Znaci sisa mekana, smezurana prazna i boli.. nadam se da nije nista!!! Da boli od prenapunjenosti i prenaglog njenog usisa 😥


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Barbs kako vam je lijep pogled!!! I divan dan! 😍😍😍
    I mi bili vani, al po selu..
    Gledala sam kokoske 😂😂😂
    I kupila odmah 10 domacih jaja.. bakica prodaje za 2kn/kom.. 
    Sad sam kupila… 😥😤


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Marijana

    Dude isto stetiliziram 1x dnevno. Nego da vas pitam… sta kad ste vani pa npr duda padne ili ju bebac pljune pa se uhvate mucice od zimske vrece ili robe? Jel ju isperete vodom (ako ju imate) ili ju polizete ili kak? Ja ju stavim u usta sebi prvo radje jer ja mogu te mucice ispljunut a beba ne moze…


    Kad idemo van ili bilo gdje  van kuce, duda je uvijek zakopcana za njega sa lancicem tako da nema sanse da padne. Inace ne bi sebi stavljala u usta. 

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Maslacak cool zurka 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    sretna

    Marijana

    Dude isto stetiliziram 1x dnevno. Nego da vas pitam… sta kad ste vani pa npr duda padne ili ju bebac pljune pa se uhvate mucice od zimske vrece ili robe? Jel ju isperete vodom (ako ju imate) ili ju polizete ili kak? Ja ju stavim u usta sebi prvo radje jer ja mogu te mucice ispljunut a beba ne moze…

    Kad idemo van ili bilo gdje van kuce, duda je uvijek zakopcana za njega sa lancicem tako da nema sanse da padne. Inace ne bi sebi stavljala u usta.


    Pa i moja je najcesce zakopcana ali on ju ispljune 10-15cm koliko je lancic dug i najcesce frkne na onaj dio od ovcje vune u zimskoj vreci makar sam mu ispod glave do pol ramena metnula tetricu. A vodu neki put zaboravim uzet… sta bi u tom slucaju napravila da nemas vodu a on se dere ko jarac?

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    I_me

    Marijana- isto kao i ti. Moja hoce dudu svaki 5ti put u setnji. I sad je skontala da ju moze zafitiljit iz kolica. Inace uvijek nosim vodu sa sobom u setnju jer krepam na uzbrdicama 😂😂😂 ja dudu uvijek prvo u svoja usta.. tek kad stavim dudu u usta sjwtim se da imam vodu 😥😂
    Sretna i maslacak- jako su vam slatki 😊😊😊
    Mi bili u setnji 2 sata i taman dodjemo pred kucu kad bol u sisi 😥 puna, samo sto ne pukne.. brzo malu prikopcala, posisala sve al me boli ispod bradavice..
    Znaci sisa mekana, smezurana prazna i boli.. nadam se da nije nista!!! Da boli od prenapunjenosti i prenaglog njenog usisa 😥


    I mene neki dan bolila a mekana… onda sam skuzila da sam mozda prejako radila kompresije kad sam se preplasila da je nestalo mlijeka posto su cice prek noci omekanile

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobar dan😘😘musaka je na stolu,P spava a ja ruckam😊😊😊Sretna kako ljepo pajki a srce malo😍😍😍maslacak,friz je super ali oci su mu prekrasne😊😊😊😊nama su violeta pelene za po dan al mi se ne svidjaju,cicak im je uzas i tanke su i cesto nam propustaju

    URL = https: //lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Marijana

    sretna

    Marijana

    Dude isto stetiliziram 1x dnevno. Nego da vas pitam… sta kad ste vani pa npr duda padne ili ju bebac pljune pa se uhvate mucice od zimske vrece ili robe? Jel ju isperete vodom (ako ju imate) ili ju polizete ili kak? Ja ju stavim u usta sebi prvo radje jer ja mogu te mucice ispljunut a beba ne moze…

    Kad idemo van ili bilo gdje van kuce, duda je uvijek zakopcana za njega sa lancicem tako da nema sanse da padne. Inace ne bi sebi stavljala u usta.

    Pa i moja je najcesce zakopcana ali on ju ispljune 10-15cm koliko je lancic dug i najcesce frkne na onaj dio od ovcje vune u zimskoj vreci makar sam mu ispod glave do pol ramena metnula tetricu. A vodu neki put zaboravim uzet… sta bi u tom slucaju napravila da nemas vodu a on se dere ko jarac?


    Obrisala njegovom gazicom. Gaza ne pusta mucice. 

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Ja od jucer hodam sa maskom i ne ljubim V, vecinom je sa mm, uzeo je par dana dok ne ozdravim. Bas mi fali to nase pusanje i mazenje.😣
    Duda uzmem ih vise pa mu dam drugu. Kad doma padne splavim, al ako negdje drugdje onda steriliziram.
    Maslacak kad ne steriliziras bocicu nego je samo peres, sa cime je peres? Ja bih pocela prorjeđivati steriliziranje ( do sada sam iza svakog jela), a neznam sa cimw da operem, normalni deterdzent ili?
    Mamisita ja ga ne pravim jer mm ne voli nista gdje su kuhana jaja unutra.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Ja od jucer hodam sa maskom i ne ljubim V, vecinom je sa mm, uzeo je par dana dok ne ozdravim. Bas mi fali to nase pusanje i mazenje.😣
    Duda uzmem ih vise pa mu dam drugu. Kad doma padne splavim, al ako negdje drugdje onda steriliziram.
    Maslacak kad ne steriliziras bocicu nego je samo peres, sa cime je peres? Ja bih pocela prorjeđivati steriliziranje ( do sada sam iza svakog jela), a neznam sa cimw da operem, normalni deterdzent ili?
    Mamisita ja ga ne pravim jer mm ne voli nista gdje su kuhana jaja unutra.


    Izbaci jaja 😄 ja isto bas ne volim kuhana jaja tak da njih vecinom ostavim

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.