Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Baby.nb1 bravo za pregled, super vijesti 
    Isssa sretno na pregledu, javi kad završiš
    PlavaBorovnica mala princeza baš fino napreduje, super da je sve ok 
    Zaboravila sam ko još ide danas, sretno svima i javite kako je prošlo 
    Mi smo danas ponovo radili CTG, bebini otkucaji ponovo ubrzani 180-190, a ja sam sva otekla. Moram da pratim tlak za vikend, CTG opet u ponedeljak. I počela sam skupljati nalaze za carski, laboratoriju završila čekam rezultate, iduće sedmice internista i anesteziolog. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Baby.nb1 ajde super za pregled! Nismo ni sumnjali u tvog bebsona😁
    Maslacko tnx za savjet za trnce u rukama…ja kroz dan radim neke vjezbice pa se to smanji. Najgore je ujutro, nakon spavanja..ali cim malo potaknem cirkulaciju- bude bolje.  Nema druge, nego cekat do poslije poroda😪
    Anđeo nadam se da ce sve bit u redu i da ce ti iduci tjedan na pregledu ustanovit da je ipak u pitanju alergija, a ne kolestaza! 
    Jbt kaj vas muce s tim odlascima na vuk vrhovec..pa ja bi poludila da to moram stalno tam nosit i kontrolirat, pa jos da mi vele da ne valja jer se krv zgrusala😑🤪🤯
    Ja moram u soc.ginekologa po D1 uputnicu. Meni jos nisu spominjali CTG..hmm, a iduci pregled mi je 30.8. Onda cu bit 37+1 🤔
    Crna u pravu si ovo za rucnu izdajalicu. Veli meni frendica sva sreca da je uskladila podoje kroz 10 dana jer inace bi kupovala elektricnu, da joj isto tak ruka otpala od stiskanja 10-15min na rucnoj.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Cure koje ste trenirale ili još trenirate, čini mi se Endzrue i DeaRene sigurno, ali ima vas još, koristite li whey proteine u trudnoći i ako da, koje? Tj. ako ste ih uopće prije koristile. Nisam pametna po tom pitanju. Uzimala bih tipa 20 g samo za u zobene ujutro, ništa više tokom dana, a bojim se tih umjetnih zaslađivača i ostalih dodataka. Uzimala sam jedno vrijeme one sa stevijom, ali baš su nekak bljutavi, a i skupi. 
    Obzirom da inače ne jedem nikakvu industrijsku prerađenu hranu, mislim si da više štete ima Snickers, vegeta, kupovni namazi nego tih 20 g proteina… Ima ko kakvu pametnu po tom pitanju? Što ti Petrapp misliš, ti si nutricionist?

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Super za preglede 😀😀😀😀
    evo ja čekam CTG i doktoricu, uzv mogu okačiti mačku o rep, meni više ništa nije jasno, ta njihova mjerenja i sve ostalo 😤, nejdem iz ove Petrove van dok ne dobijem konkretne odgovore i sve ostalo, kad obavim do kraja javit ću vam

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Cure koje ste trenirale ili još trenirate, čini mi se Endzrue i DeaRene sigurno, ali ima vas još, koristite li whey proteine u trudnoći i ako da, koje? Tj. ako ste ih uopće prije koristile. Nisam pametna po tom pitanju. Uzimala bih 


    Ja sam prije trudnoce koristila whey proteina nakon treninga,  otkad sam saznala da sam trudna ne koristim ikakve. Njima ti i na vreci pise ka ogradjivanje da se ne koriste u trudnoci, sad moguce da ima neki koji se smije. No opcenito whey ima smisla samo pred i iza treninga, profi inace koriste drugu vrstu proteina kao nadomjestak prehrani koja se sporije apsorbira (whey brzinski nahrani misic iza treninga). 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Baby.nb1- bravo za pregled ❤❤
    Ssanja- ti si sad već u sigurnim tjednima bit će sve uredu ❤
    Ja sam se “malo smirila”, kako kaže doktorica ako je to kolestaza važno da se otkrije pa ako treba ležat u bolnici ležati ću ništa mi nije teško za bebicu ❤ Kad se otkrije na vrijeme uz nadzor sve bude ok…  samo šok mi je bio na prvu kad mi je sve zbiflala još je stvarno bila oprezna a iskrena ja sam nervozna i peru me hormoni  pa sam se i rasplakala sestra me zagrlila 😭 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Baby.nb1 super za pregled, drago mi je da je srceko u redu, izgleda da cesce salju na to nego sta sam mislila
    Crna ma ja se i ne obazirem na to vise (samo trpim dok vristanje ne prestane jer ovaj mali ima uzasno jaka pluca i bas glasno place) jer sam sa starijom istu stvar prosla u toj dobi, moj muz je imao isto svakakve teorije zasto je to tako i onda sam naletila na clanak o tim nocnim strahovima i samo smo se mazile dok ne bi prestala plakat i nakon par mj se vise nije budila vristeci, sad mali to radi i mislim da je ista stvar u pitanju jer je pocelo odjednom, a nismo imali nikakve promjene niti stresne dogadaje i slicno. Proci ce, vise mi je zao jer se ti neces bas naspavat, a klinci se ni ne sjecaju tih scena ujutro (bar iz mog iskustva) nego se bude veseli
    Isssa kaj je sad bilo? Koje im sad mjere ne stimaju? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Cure koje ste trenirale ili još trenirate, čini mi se Endzrue i DeaRene sigurno, ali ima vas još, koristite li whey proteine u trudnoći i ako da, koje? Tj. ako ste ih uopće prije koristile. Nisam pametna po tom pitanju. Uzimala bih tipa 20 g samo za u zobene ujutro, ništa više tokom dana, a bojim se tih umjetnih zaslađivača i ostalih dodataka. Uzimala sam jedno vrijeme one sa stevijom, ali baš su nekak bljutavi, a i skupi.
    Obzirom da inače ne jedem nikakvu industrijsku prerađenu hranu, mislim si da više štete ima Snickers, vegeta, kupovni namazi nego tih 20 g proteina… Ima ko kakvu pametnu po tom pitanju? Što ti Petrapp misliš, ti si nutricionist?


    Pa uglavnom se suplementi sirutkinih proteina ne preporučaju tokom trudnoće, kao ni bilo koji drugi ovakvog tipa, bolje se odlučiti za što je moguće prirodnije izvore hranjivih tvari. Ali to ne znači da će imati štetno djelovanje u razumnim količinama. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Looda_vila ma dobro je, nije to strasno, znam nekoliko zena koje su primile antibiotik na porodu radi takvog nalaza i bebice su im bile skroz ok pa cete i ti i tvoja biti :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Andeo a prepalo te,  mogu mislit. Ma svakako bolje da provjere na vrijeme pa da znaju poduzet sta treba. Na kraju ce biti neka alergijica. Samo hrabro 😘❤️
    Isssa sta im sad opet nije po volji? Desni nozni palac im predugacak? 😒🙄Imam osjecaj da ces napravit dar mar gore 😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.