Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Koliko pregleda danas, nemogu više popratiti tko je sve bio, ali vidim da je uglavnom sve pod kontrolom. 
    I lijepih bušica sam vidjela! 
    Maggie85 pa to i nije tako loš sastav, definitivno od količine koju ti uzimaš ne bi trebala imati nikakve probleme. No u slučaju trudnoće svi se vole ograditi i reći a bolje ne, znam da nisu rađene neke specijalne studije utjecaja whey proteina u trudnoći ali i da su rađene, bile bi na temelju ekstremnih unosa.
    Moja curica je danas tako jako aktivna, udara me sa svih strana, i štuca svako malo. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Ja svaki put krenem svakoj od vas posebno pisati pa se izgubim 🙈 necete mi zamjeriti, imam osjecaj da sam potupila totalno u trudnoci. 
    Ono sto zelim reci da mi je drago sto nosite lijepe vijesti i da je sve s vama i s vasim bebama dobro 💪😇
    Ps. slikice bebaca su divne 😍
    I andeo sve mi to zvuci kao alergija na nesto, al bolje napravi pretrage da si mirna 

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Issa premeden je Lukas. Bas si pegula s doktorima, totalno si magnet za neke freakove. Glavno da je sad sve jasno i u redu s protocima, plodnom vodom i ostalim.

    [lilypie.com]

  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Isssa presladak je Lukas..
    Još je netko stavio slikicu..divne bebice u busama..
    Koji dr ti je radio UZV? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Crna191

    Isssa presladak je Lukas..
    Još je netko stavio slikicu..divne bebice u busama..
    Koji dr ti je radio UZV?


    Škoda je radio, a dr Banović drugi puta danas, predobra doktorica 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Mene isto svrbi između prstiju i malo gornji dio šake te stopala do zgloba prsti na nogama već imam ranice ogrebotine samnjilo se počela rukavice koristit pa sam zanemarila i prepisala alergiji/znoju s njima se i tuširam il me dragi kupa danas sam rekla ginekologici ona sumlja na kolestazu i šalje me vadit iz krvi svašta nešto pa daj provjeri simptome ja imam i zadnjih par dana žutu stolicu al kako ona veli može bit slučajnost i samo alergija

    Nikako uspjeti učitati sliku. 😤 

    Evo ako se vidi to su ti prištići. A ovo što ti imas mene podsjeća na istu alergiju kakvu sam ja imala na bižuteriju recimo

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Baby.k i Isssa bas su vam lijepi deckici!😍😍 i glavno da je sve okej🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Nadam se da necu tak i ja🙈🙈😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Isssa ja sam bila kod Banovic 2puta i ona me zaprimila kad sam završila u Petrovoj.. stvarno je super,kad sam nju vidjela na dežurstvu odahnula sam i opustila se.. ona je mene naručila na uzv za glavu ono sto je bebač imao..potpisala bih odmah da mi ona bude na porodu..bas se trudi i sve objasni..
    Mada me i Herman u TA oduševio..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Baby.k i Isssa divne slike ❤
    Anđeo_ nadam se da nije ništa opasno već samo alergija.. dobro je da ćeš vaditi nalaze već sutra da se ne stresiraš dodatno oko toga… javi šta se dešava 😘
    Looda_vila i ja se nadam isto  do sad stvarno nemam nijednu, inače im nisam sklona izuzev 2-3 skroz blijede na grudima iz puberteta jer su mi grudi doslovno buknule preko noći. Ali zato celulit  ja ne znam šta je ovo, prije trudnoće ništa godinama sam trenirala i pazila na prehranu…. a sad kompletne noge, guza…sve  pojma nemam kako ga se rješiti poslije, hoće li vježbanje djelovati ili ću morati na neke tretmane… grozno izgleda

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.