Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Jutro! Ja znam da se ja nisam nasppavala! 😁 u 6 sam bila tako jako gladna. Strasno. Pojela malo i zaspala do 8. Danas nećak slavi rođendan pa i njemu moram ispeći muffine. Idemo dragi i ja danas kod njegovih po dvije mice male crne plavih očiju. Zvati će se Tik i Tak. Ne znam šta mi je. Nisam ja za životinje prije bila.😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    I ja potpisujem dr. Banović, baš je ljubazna; kod nje ja vodim trudnoću.

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Evo i mene da se nadovezem.. :D slikice bebuskica su preslatke  zao mi sto ja nemam niti jedne, jer moja ginicka nema 3D, UZV uredjaj joj kao moj telefon velicine 🤣 moj maalac se isto umiri s vremena na vreme, da isto po 10-ak minuta moram luditi i svakako da ga budim da bi se javio, svaki put me srcek strefi 🤣  Issaa kod tebe vec gori pod nogama cim se moze ocekivati svakog momenta, je li te strah? 🤔😰Mene u zadnje vreme sve vise strah, pogotovo kad vidim da ste vas dosta blizu termina, samo mislim:kako cemo mi/ja to? 😱😱 Neka je spominjala mleko/kolostrum da vec ima, ljudi ja pritiscem od jucer pa nista, a vece su za dva broja barem, ne strasite me da nece da mi krene nikako? 😟😤😤

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Petrapp lucky you!😋ja ne pamtim kad sam zadnji put prespavala u komadu noc🤪
    Uff to za kontrakcije..ne znam kao se to meni smirilo skroz. Jel osjetis samo otvrdnuce trbuha ili jos neku bol? Meni je mala aktivna svaki dan, tj ima svoj ritam pa se ne brinem. Ujutro, pa oko rucka, nesto malo popodne..al glavni tulum je svaki dan oko 23h..onda mi hoce trbuh razderat. A preko noci je mirna, to se nekako mislim kakva je u buši da ce takva bit i kad izade van.! tjesim se😂😂
    Dija85 ja sam mackoljubac samo takav😍😍daj okaci neku slikicu miceka😁😍😍 kakve ces muffine radit?
    Anusha ako se smirilo, bit ce dobro! Meni su rekli da pravi trudovi u vecine zena (ne kod svih, ali vecine) krece iz leđa.

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Jooj, jučer sam krenula redom komentirati i ugasi se laptop…Nemojte mi zamjeriti, to ću preskočiti. 
    3D dečki su preslatki.😍😇😇😇
    Drago mi je što je sve prošlo u redu na pregledima.❤
    Looda vila, hmmm ta sličica 😥😥😥 Ni traga strijama, a sad s obje bočne strane leđa tucet strija i po trbuhu kod pupka će neke buknuti već vidim, iako se mažem. A grudi su mi popucale strijama još u 5 mjesecu trudnoće. Jadne od jedva dvojke skočile na tricu i odmah pucnule. 
    Pandice, kako si?
    Ne znam zanima li koga, trenutno čitam knjigu “Prirodan porođaj” autorice Ina May Gaskin. Uvjeti porođaja kakve mi u HR ne možemo imati, ali vrijedi pročitati jer puno govori o tome kako strah i neki drugi psihološki faktori utječu na porod. Ukratko, strah čini porod bolnijim, može čak zaustaviti otvaranje itd…

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Looda_vilaja sam spavala u komadu, ali sam budna od 5. Već me par dana jaka žgaravica muči, a kontrakcije osjetim čim se pokušam sagnuti odmah mi se trbuh stvrdne. Doslovno niš nisam sposobna raditi, teško mi je i obrisati se nakon tuširanja


    Ja sam isto skužila da kad se sagnem odmah kontrakcije, već sam mislila da sam luda😆 i sve sam umornija, baš se osjećam ko tuljan. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica

    Jooj, jučer sam krenula redom komentirati i ugasi se laptop…Nemojte mi zamjeriti, to ću preskočiti.
    3D dečki su preslatki.😍😇😇😇
    Drago mi je što je sve prošlo u redu na pregledima.❤
    Looda vila,hmmm ta sličica 😥😥😥 Ni traga strijama, a sad s obje bočne strane leđa tucet strija i po trbuhu kod pupka će neke buknuti već vidim, iako se mažem. A grudi su mi popucale strijama još u 5 mjesecu trudnoće. Jadne od jedva dvojke skočile na tricu i odmah pucnule.
    Pandice, kako si?
    Ne znam zanima li koga, trenutno čitam knjigu “Prirodan porođaj” autorice Ina May Gaskin. Uvjeti porođaja kakve mi u HR ne možemo imati, ali vrijedi pročitati jer puno govori o tome kako strah i neki drugi psihološki faktori utječu na porod. Ukratko, strah čini porod bolnijim, može čak zaustaviti otvaranje itd…


    Meni je baš super knjiga! Kod nas je to sf, ali može nam pomoći bar da se “iznutra” pripremimo😀

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Looda_vila ne mogu reć da me boli, ali da nije baš najugodnije nije. Moja mala je jako aktivna, i to ugl u isto vrijeme koje ti navodiš. Odmah kad se probudim se javlja, onda se malo umiri, pa nakon ručka opet krene, a na večer je pravi party, čak i po noći dok se okrećem s boka na bok se javlja. 

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Aurora znači i tebi je tako? Nije me previše ova pojava zabrinula, ali to što kažeš baš postajem sve umornija. U kući imamo puno stepenica dok se popnem di trebam, tako se umorim da je to jedno čudo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Auroraznači i tebi je tako? Nije me previše ova pojava zabrinula, ali to što kažeš baš postajem sve umornija. U kući imamo puno stepenica dok se popnem di trebam, tako se umorim da je to jedno čudo.


    Baš mi je tako sa saginjanjem, a i sa umorom. Ja sam isto u kući na katu i svaki put kad se spustim vani i popenjem gore moram sjesti ili leći 🙂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.