Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Crna191

    Cure evo me u sobi..4350gr i 52cm..moj gigant Mihael je stigao u 19:42..malo sam ga vidjela samo..neće mi ga donijeti koza na kozu i bas sam tužna zbog toga ali dobro..
    Nešto su mi na sv.duhu kad su radili carski zeznuli sa maternicom i sad je preporuka nikako vise djece..sutra se javim detaljnije ako će vas sto zanimati..idem sad spavati jer jedva gledam..


    Cestitam! Odmaraj sad konacno

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    sarajka

    Justme123

    Sarajka koliko ja znam, do 20 ne racunaju da je visak nego tek iznad toga, a previse plodove vode povezuju s gestacijskim dijabetesom, tako da mi se ne cini da je kod tebe slucaj

    Hvala ti, puno.🙂 U prvi mah nisam ni željela razmišljati o tome što mi je rekao , ali opet me neki vrag natjera da malo pročitam o višku plodove vode i naravno, nije mi bilo svejedno….
    A, radila sam OGTT test koji je bio uredan, kao i NIFTY test, koji je također bio uredan. Udebljala sam se samo 10 kg….
    Nekad mislim da i doktori ponekad kažu nešto samo da bi rekli a pojma nemaju kako to utiče na nas, pogotovo kad dijagnoze počnemo postavljati na osnovu interneta. 🙂


    Nisam doktor tako da ne mogu govoriti sa strucne strane nista, ali imam vec 2 klinaca pa imam neka iskustva kojima se vodim, naravno da trebas njih poslusati kad je neki problem, ali kazem, meni se ne cini da kod tebe je. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Justme123

    sarajka

    Justme123

    Sarajka koliko ja znam, do 20 ne racunaju da je visak nego tek iznad toga, a previse plodove vode povezuju s gestacijskim dijabetesom, tako da mi se ne cini da je kod tebe slucaj

    Hvala ti, puno.🙂 U prvi mah nisam ni željela razmišljati o tome što mi je rekao , ali opet me neki vrag natjera da malo pročitam o višku plodove vode i naravno, nije mi bilo svejedno….
    A, radila sam OGTT test koji je bio uredan, kao i NIFTY test, koji je također bio uredan. Udebljala sam se samo 10 kg….
    Nekad mislim da i doktori ponekad kažu nešto samo da bi rekli a pojma nemaju kako to utiče na nas, pogotovo kad dijagnoze počnemo postavljati na osnovu interneta. 🙂

    Nisam doktor tako da ne mogu govoriti sa strucne strane nista, ali imam vec 2 klinaca pa imam neka iskustva kojima se vodim, naravno da trebas njih poslusati kad je neki problem, ali kazem, meni se ne cini da kod tebe je.


    Naravno da ću sve poslušati ali on mi ništa nije rekao posebno, čisto kao usputno je to spomenuo, da bi na kraju rekao kako je trudnoća potpuno uredna i da dodjem za sedam dana na CTG . Čak štaviše nije ništa ni spomenuo u nalazu , samo piše da je plodna voda fiziološka, i sve ostalo je opisano kao uredno. 
     Ali djaba, ja sam se uhvatila za tu njegovu rečenicu i našla na snimku uzv taj AFI i počela istraživati. 🙂

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Nas_bebac jako lijepo napisano!💜
    Crna cestitam na velikom deckicu!! Javi se sa detaljima kad dodes k sebi! A sad zasluzeno odmaraj!💞
    Maslacko di ces ti rodit ono? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Kratko da se javim, prvo cestitke novim mamicama 🎉🎉😍 jako sam umorna, jedva gledam i pisem, zbog jakih bolova. Danas gusto zeleni iscjedak, nisam skontala kad je izisao, nego na gacicama vidjela, dosta ga bilo,sta bi to moglo biti? Nakon toga, evo vec par sati beba nije aktivna nego preaktivna, ubija me, nece sekunde da stane, toliko su jaki pokreti da izlazi stalno bijeli iscjedak,a donji dio ledja, lopatice i repnjaca izbija, nenormalno jaki bolovi, ne znam dal pocinje, il je to otvaranje il sta? Da li jos koju Boli tako od pokreta bebinih, jer kad beba se smiri nakratko bolovi nestanu. Sta kazete na to? 

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    TOMA I MIHAEL dobro došli 😍❤❤😍, Suncica i Crna čestitam brz oporavak vam želim uživajte sa svojim bebicama 😍
    Jao sve je tako blizu ja sam imala neku paniku najviše oko 20. tjedna sad sam se nekako opustila, mama kaže da će me ponovo čopit pred termin termin… 🤔

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Amy- ako je kako kažeš nenormalno jaki bolovi ja bi otišla da sam  na tvom mjestu,opet ne znam ali logicki da nešto nije u redu kad se beba smiri bol nebi nestala… ne znam nemogu ti puno pomoc 😔 vjerujem da će ti druge cure bolje reć ❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Amy2018 slazem se s Andeo, ja bi otisla u bolnicu svakako, sluzni cep moze imati neku zuckasto zelenkastu boju i biti bez krvi, ali ja nemam iskustvo nenormalno jakih bolova na samom pocetku poroda tako da definitivko idi nek vide sto je.
    Sarajka ma glavno da ne panicaris, nisu kolicine AFI toliko striktnih granica kao npr one za secer kad nas maltretiraju pumo vise 😉

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Amy ja bi na tvom mjestu posla to provjeriti jer zeleni iscjedak moze znaciti da se beba pokakila unutra odnosno da je to mekonij.. ne dogada se cesto ali se zna desiti. Meni su rekli ako iscjedak nije proziran ili sa sukrvicom da ih odmah nazovem.. sigurnije je uvik provjerit.

    Looda_vilo ja sam u Dublinu.. :) Jel se nas dvi sad natjecemo koja ce prva? 😂 ja danas usla u 39 tjedan.. jos 7 dana pise 😱

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Suncice i Crna čestitke od ❤! Uživajte! 
    Ja danas imam pregled, u 18h, jedva čekam, kao da se nešto počelo događati jer nisam do sada imala ovakve kao menstrualne bolove. Ali možda sam umislila. 🤔
    Imamo još kinderbet za složiti, spakiram torbu i gotova sam, onda čekanje. 😁😁. Mislim da se beba nije okrenula, osjećam udarce skroz kao kod bubrega desnog gdje je prije mjesec dana rekao da su joj nogice. I nikakve udarce nize od pupka. Samo gore. Ako jos netko ima pregled danas, sretno! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.