Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Čestitkee na dobrim pregledima curke 🙂🙂🙂
    A betoni bas me zanima šta će meni sutra reć zadnji put me nije pregledala a predzadnji je bilo sve mekano kako je ona rekla al zatvoreno paa bas me zanima pta će bit sutra, ja se još uvijek nadam da ce me ostavit rodit 😂😂😂 ko god da me vidi kaze ajme pa ti stvarno više nemožeš 😥😥 zar je takoo očitooo
    Kalanhoja ja sam si uzela kompeltic koji moze ic od 1-3 mj i izgleda mi malo velik ali podvuc cemo rukavice pa ce bit ok 😁
    Rorry super za dolazak kući sada polako da ulovite i jedna i druga rutinu pa ce bit lakse 🙂🙂


    Ti si već na samom kraju! Nadam se da će ti reći da se nešto pokreće! 😊😊😊

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    KikeS

    Baby.nb1

    Joj kad smo kod frizure i depilacije. Ono kad sam bila u bolnici radi guk profila. Bila je jedna zenskica koja je inace iz Domonikanske rep. Slabo prica hr. pa smo uglavnom na eng. pricale. I sjedimo navecer u 

    HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA bas si me nasmijala, zamisljam totalno scenu u glavi 😂😂😂😂😂😂😂


    Hahhha. Bas jaka prica. Ja odlazak na porod zamisljam skroz suprotno, vjerojatno tako kao da me poplava izbacila, crvena u faci, veliki grasci znoja po celu.
    Za izlazak ne bi bilo lose da pristojno izgledam, hahhhha. Al ni tu se ne nadam previse. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Joj bas panika poroda,dobro Isssa kaže..
    Samo s misli u glavi da iz rodilišta nećete izic trudne..a sve se prezivi..mene je kod prvog poroda bas bilo strah..ali kad to sve krene nekako te spuca adrenalin i nema straha uopće..samo hrabro..

    A slatkis na slici je ujedno i zajebant veliki..Al takva su očito moja djeca😂🙈
    Veličina na njemu je bodi hm 56 i knap mu je dužinom a hlacice su no name 62..
    C&A imam pidžamice 56 u koje uopće ne stane😂🙈 ne znam kako su ga izmjerili 52 jer brat mu je bio 54cm i to nosio🙈 ja sam za izlazak imala Zara bodi 56 koji je obukao tad i vise neće i hlacice Next 62 koje su mu taman.. eto ako sam pomogla
    Ian gnijezdo je sašila frendica..možeš je naći na fb ili instagramu pod AndyBrandy..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Jelennnna

    KikeS

    Baby.nb1

    Joj kad smo kod frizure i depilacije. Ono kad sam bila u bolnici radi guk profila. Bila je jedna zenskica koja je inace iz Domonikanske rep. Slabo prica hr. pa smo uglavnom na eng. pricale. I sjedimo navecer u

    HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA bas si me nasmijala, zamisljam totalno scenu u glavi 😂😂😂😂😂😂😂

    Hahhha. Bas jaka prica. Ja odlazak na porod zamisljam skroz suprotno, vjerojatno tako kao da me poplava izbacila, crvena u faci, veliki grasci znoja po celu.
    Za izlazak ne bi bilo lose da pristojno izgledam, hahhhha. Al ni tu se ne nadam previse.


    ja tako izgledam unazad misec dana kad idem na pregled 😂😅

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Looda_vila ma nek si se naspavala, da bar ja mogu, od 3 do 6 sam setala po stanu ko idiot pa zaspala do 7 i vozila u vrtic i zovu me jer starije ima temperaturu,
     i ona sva sretna jer ce ic kod pedijatrice opet (sad su si dobre jako jer jo je zena dala da vidi pravi stetoskop i onda joj je mala pricala kako ona ima svoj, al njen nije pravi, ko best frendice; a meni mrak na oci jer smo nedavno bili kod pedijatrice iz istog razloga 🤦🏼‍♀️
    Baby.nb1 kako sam se dobro nasmijala tome, jos citam muzu i veli on da mi ne valja naglasak i lik je skinuo naglasak samo tako, u kombinaciji s tvojim tekstom, suze su mi isle 😂
    Isssa lako tebi, ti si gotova pa nema iscekivanja poroda vise, jedva cekam taj trenutak 😊
    Netko je neki dan spomenuo zubara, evo bas sam danas isla jer mi prokleti umnjak pukao i htjela sam vaditi pa mi je samo izbrusio i rekao da je bolje to nakon poroda (ako me sada ne boli) radi bolova i uzimanja neofena nakon vadenja zuba
    Crna Mihael je predivan stvarno! Kako tvoj rez? Zarasta li sporije nego prosli put s obzirom na sve sto je bilo? Procitala sam da si steznik stavila pa je lakse.
    Kalanhoja 62 je jako velika robica za novorodence, znam da je ovako naizgled sitno (prva stvar u prvoj trudnoci koju sam ja kupila u prvoj trudnoci je bila haljinica 68 i cinila mi se tako mala 😀) tako da ti je 56 sasvim ok, 50 za one sitnije bebice 😊
    Teta bravo za sigurne tjedne, tebi su rekli inducirati u 38tt?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    christyy

    Isssa hahhaa panika poroda, a jel ti smjesno sad kad si se ti rijesila 😂😂😂
    Dijahaha posijedit cemo cekajuci 😂😂
    Sto se tice velicine bebe, ja nemam pojma kolika je moja posto sam na zadnjem uzv bila prije mj i pol kod mog gin. i sumnjam da cu uopce vise ici sad kad idem u TA tamo me samo vaginalno pregledaju…


    Kad si opet u TA? Po nalazu prosli put, ja sam bila sigurna da si ti sljedeca!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Justme123

    christyy

    Isssa hahhaa panika poroda, a jel ti smjesno sad kad si se ti rijesila 😂😂😂
    Dijahaha posijedit cemo cekajuci 😂😂
    Sto se tice velicine bebe, ja nemam pojma kolika je moja posto sam na zadnjem uzv bila prije mj i pol kod mog gin. i sumnjam da cu uopce vise ici sad kad idem u TA tamo me samo vaginalno pregledaju…

    Kad si opet u TA? Po nalazu prosli put, ja sam bila sigurna da si ti sljedeca!


    U petak. Pa kak se ona cudila da nemam trudove jos s obzirom da cerviksa nema i da sam se pocela otvarat i ja sam mislila da ce to brzo al ocito se mom malom jos ne zuri, a mene ubija ovo iscekivanje 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Crna i ja sam gnijezdo uzela od AndyBrandy 😊
    Hm, znaci bilo bi mi pametno otici po 58 i 62 😂😂😂 ma kad su te velicine isto kaos. Gledam body iz mane i npr. iz pepca, kao ista velicina, a totalno razliciti 🤷‍♀️
    Justme123 joj ja sam se 3 dana tome smijala. Taj naglasak u kombinaciji sa polunadrkanom facom jer je jedva cekala roditi, plac 😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Umrla sam od smijeha na Sofia Vergara naglasak. Btw - ja u muževoj pidjami šetam psa jer me sva moja roba steže, sve mi smeta, srećom pa sad ranije pada mrak  Noge su mi kao u slonice Nellice, ne mogu ništa obuti. Sve mi se nekako čini da ću ja u rodilište u njegovoj robi (58/60 iliti XXL) i njegovoj obuci (47) ali se nadam izaći u svojim cipelama i haljini koju sam pripremila u 6mj  kad sam imala 65kg. (Hoću šipak, sad imam 82kg) 
    Apsolutni rekorder grupe- krenula sam sa 53 a sad na 82kg… 

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Crna191

    Joj bas panika poroda,dobro Isssa kaže..
    Samo s misli u glavi da iz rodilišta nećete izic trudne..a sve se prezivi..mene je kod prvog poroda bas bilo strah..ali kad to sve krene nekako te spuca adrenalin i nema straha uopće..samo hrabro..

    A slatkis na slici je ujedno i zajebant veliki..Al takva su očito moja djeca😂🙈
    Veličina na njemu je bodi hm 56 i knap mu je dužinom a hlacice su no name 62..
    C&A imam pidžamice 56 u koje uopće ne stane😂🙈 ne znam kako su ga izmjerili 52 jer brat mu je bio 54cm i to nosio🙈 ja sam za izlazak imala Zara bodi 56 koji je obukao tad i vise neće i hlacice Next 62 koje su mu taman.. eto ako sam pomogla
    Ian gnijezdo je sašila frendica..možeš je naći na fb ili instagramu pod AndyBrandy..


    možda se robica skupila u pranju pa da sad mlađi dečkić ne stane, piše da se skuplja čak 6%, to me isto malo ponukalo da uzmem veću hehe… :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.