Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    christyy

    Ninajel imas sliku ctg-a? Meni ju nitko nije prokomentirao, samo sam ju pokupila na kraju pregleda i sad ju ne znam ocitat


    Pokusavam ucitati sliku, ali nece 🤔 pokusat cu kasnije 😉 ugl, gornji interval su otkucaji djeteta i to mi je izmedu 130 i 160, a donji su trudovi oko 20-30.


  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    maslacko456

    Kikica tako je i meni.. cila je isprekidana.. ispod pupka imam malo pa stane pa iznad pupka malo pa stane.. i ne vidi mi se uvik.. svima je razlicito..
    Ian vecini trudnica tako nateknu zglobovi na nogama.. jer je tu najveci pritisak tezine u tijelu.. tako je meni moja babica rekla.. spomeni im u svakom slucaju na sljedecem pregledu pa ti mozda prilagode prehranu.. znam da znaju smanjiti sol da bi to lakse kontrolirali ako ti bas smeta..
    Ja sam popila litru caja od maline, pojela ljuti cips, napravila 3 ture po stepenicama od prizemlja do 3 kata i sad cu u setnju.. ajmo beboooo dolazi vise


    HAHAHA glupa malina 😂 idem i ja kuhat svoju litru 😅
    happiness, jela sam ja jucer i prekjučer svjezi ananas. 
    Makar meni sva ta cuda za otvaranje ne pomazu 🙄

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    happiness_

    Da se ubacim u temu naotecenih nogu, meni su toliko naotecene da mislim da uskoro necu ni u natikace stat 🙄 Mi smo 38+5 isto zatvorena skroz, jel koja od vas probala uzimati ananas u bilo kojem obliku? MM jucer kupio kompot pa vazem bi ne bi 😂


    Ja sam se kompota od ananasa najela kolko hoces kroz cijelu trudnocu 😂😂😂😂 mislim da to moras plantazu pojest 😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu
    KikeS , Baby.nb1 vec sam se ponadala da ce netko reci “daaa super je ananas ja sam se odmah otvorila” 😜  !! Nista idemo u isprobavanje svih taktika, ako ima netko jos koji prijedlog/savjet samo tipkajte, ps.nemoze se predozirat ovom malinom  jelda 😂
    samo jako 😂💪💪
    samo jako 😂💪💪
  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu
    Nina vidi kak je kod mene… 

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu
    Evo mog nalaza
    Evo mog nalaza
    E evo moja 2 ctg nalaza. Prvim doktorica nije bila zadovoljna jer su ozkucaji jako padali i jako visoko išli. I kao što možeze vidjeti zabilježeno ke par slabijih trudova koje sam osjetila kao menstrualni grč. Kaže doktorica pripremni trudovi. Ponovljeni ctg pak je priča za sebe prvo je bila aktivna pa premirna pa opet aktivna ali nema trudova. Zbog ovog mirnog dijela je bilo debate da me ne ostave u bolnici al evo ipak su je uspjele sestre probuditi i puštene smo doma. Amnio mi nisu radili. Sva sreća.
    E evo moja 2 ctg nalaza. Prvim doktorica nije bila zadovoljna jer su ozkucaji jako padali i jako visoko išli. I kao što možeze vidjeti zabilježeno ke par slabijih trudova koje sam osjetila kao menstrualni grč. Kaže doktorica pripremni trudovi. Ponovljeni ctg pak je priča za sebe prvo je bila aktivna pa premirna pa opet aktivna ali nema trudova. Zbog ovog mirnog dijela je bilo debate da me ne ostave u bolnici al evo ipak su je uspjele sestre probuditi i puštene smo doma. Amnio mi nisu radili. Sva sreća.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Christyy bebina aktivnost ti je po meni super. A ove donje vrijedbosti ne znam dala ti je to skočilo zbog aktivnosti bebe ili imaš kao neke lagane kontrakcije 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    vi bar imate ctg sa sondom za trudove 😂
    ne znam za predoziranje malinom, al svakako vise od te litre ne bi pila 🤔

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ni meni jos nisu stavljali to za trudove pa razmisljam mozda sljedeci put kad smo 39+3. Ma ne bih ni pila vise od litru, nego sam procitala negdje kao salica do 2 u danu, dobro da znam i mislim da i ja od danas pocinjem s litrom.

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    mi u TA nemamo uopce tu sondu 😂 a mene bas zanima imam li ja kakve kontrakcije.
    ja pijem oko pola litre, jedno tjedan dana, al nema pomaka, trebala sam ranije pocet mozda, a ne tjedan pred termin 😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.