Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Christyy pa upravo to, ja sam se čak iznenadila da mi je rekla pregled tek za tjedan dana, ali super jer sam danas bila tamo od 9h - 13.30h prestrašno. Kako mi je na kraju ispao ctg, super. Ja sam bila premorena, skoro sam zaspala na onom totalno neudobnom krevetu. Dao bog da se do onda porodim i ne moram više u TA jer i ti nalazi kao moglo bi to danas ili za tjedan dana pa si ti misli kako bude…. Strepimo na svaki mig, preplaše nas težinom djeteta ili nečim trećim. Po meni ako je trudnoća uredna ne treba puno čačkati, priroda će odraditi svoje. Dati trudnici upute, npr. Pratite pokrete djeteta, radite onoliko i ono što vam tijelo dopušta i što vas opušta, objasniti kako se ponašati kad počnu trudovi, kada krenuti, na što posebno obratiti pažnju i tako…. Ovako se mi u svim tim pojmovima izgubimo i pogubimo i stresiramo za bezveze…. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Endzrue e i to isto… Cim za nesto povisis ton, hormoni… Pa majke ti nisam luda, znam sta pricam i znam jako dobro kad su hormoni, a kad nisu. I sama se ispricam kad vidim da za nesto pretjerano reagiram. I ne znam ko mi je neki dan rekao, ma nemoj opce razmisljat o porodu, opusti se, bice dobro. A da sigurno 10 dana prije termina necu razmisljat o porodu. Razmisljat cu jel postoje vanzemaljci 😒 imam osjecaj da ljudi nekad pricaju cisto da kazu nesto

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu


    christyy

    Ninada, bas osjecam, nekad vise, nekad manje..
    Iva.luma uzas, bas mi se neda to vise, imam osjecaj da smo kao na traci, dodes, gurne prste i ajmo dalje sljedeca 😑 a cekas citavu vjecnost za to

    Pokrece se nesto kod tebe, moglo bi uskoro 😉
    Ja sam zasad zadovoljna s nasim dr u vz, evo danas me opet pregledala, radila ctg i uzv iako su mi sve radili u utorak kod otpusta iz bolnice. Je da sam 2,5 sata bila u TA, al bar znam na cemu sam, a ne da te jedva pogleda, tocno ko na traci 😞


  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Evo da i ja javim s pregleda stanje. Ultrazvuk mi nije radila. Dolje sam i dalje prohodna vrh prsta sta je ok kao za tjedne.
    Napravila mi Ctg; u redu je bio. Narucila me kad da iduci put dodjem na Ctg i za tjedan dana opet pregled. 

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Koskica slazem se sa svime sta si napisala
    Nina ma pokrece se kod mene vec tj dana pa i dalje nista 😂
    Baby.nb1 😂mene tvoji komentari tak nasmiju haha, prvo ono za tacke i dekicu hahah😂😂 i izvanzemaljci 😂
    Jelena super za pregled 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Cure najbolje je ne fermati icije komentare. Ljudi komentiraju samo bzvz da nesto recu. Uvik ce netko imat neki savjet sta je ok iz njegove perspektive, ali se kosi s nasim misljenjem. Ja sam svakakvih komicnih savjeta i primila i poslusala. Ali ocito ima puno istine u tom da ljudi od pamtivijeka prosudjuju i osudjuju majke koje bi trebale ili ovako ili onako. 
    Uvijek radite u interesu svog djeteta, kad u glavi imate poslozeno da odlicno radite ne moze nicije blebetanje doprijet do Vas. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Znojim se ko svinja i jedva cekam sutra tih 15 stupnjeva manje… 
    J…. cu mater onom vakuli ako je lagao 😩

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Uff, koliko zaostataka sam imala za citanje! 
    Linea negra, ako se sad alabije vidi, bez brige, kad se trbuh ispuse nakon poroda, to se cudo jace vidi, ja sam s prvom imala jaaako dugo, s drugim je nije ni bilo, a sad je slabo vidljiva, ali znam da ce biti tamnija kad se skupi ta koža s trbuha
    Anđeo svekrva nema pravo glasa jer ne placa ona kolica! Da vam ona daje novce, bilo bi u redu uvažiti njezino mišljenje, ali ove ispade ravne ponašanju dvogodišnjaka za nešto što nema veze s njom - IGNORE! 😉
    Christyy dobar ti je CTG, da nesto ne valja bi ti rekli jer ga i sestre jako dobro znaju čitati, ne brini. Ono sto je vazno je da je reaktivan (ne znam jel ti piše to u nalazu) jer to znači da se bebi otkucaji srca pojačaju kad se miče i smanje kad miruje.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar iva.lu

    iva.lu

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Znojim se ko svinja i jedva cekam sutra tih 15 stupnjeva manje…
    J…. cu mater onom vakuli ako je lagao 😩


    Hahaha…ista stvar tuširala bi se svakih sat vremena koliko se znojim prestrašno…jedva cekam sutrašnju najavu i jesen

    …molim Te za malo sreće….

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Hvala kloke sad vidim da nisam luda i da sve dijelimo isto mišljenje 😁
    Šta se tiče TA uskoro ćemo morat počet dolazit sa kamp prikolicama netko je napisao od 9 do 13 h 😱
    Baby.nb1- uhhh i ja čekam ako je Vakula fulao sve mu šaljemo jecmenac mislim da nije ni svjestan s kim se igra kad kaže zahlađenje😂
    Al nisam ni ja svjesna jel ne znam šta ću obuć 😲😫

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.