Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    *grebe se
    Mobitel autokorekt

    [lilypie.com]

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Goldy cestitam na bebici!

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Goldy cestitammm 😊😊😊

    [lilypie.com]

  • Bruncili

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Dok ja procitam zaostatke, bebice stizu ko na traci! Cestitke svim mamama i zelim vam brz oporavak! Joooj kad citam te vase muke po TA, sretna sam sto to ne prolazim.
    MaSen, zasto Goljak? Ne sjecam se da si napisala, a ako sam i procitala, zaboravila sam.
    Mi smo prezivjeli prvi tjedan doma, ima nespavanja, ima mazenja, ima grceva i ludog stenjanja, al fala Bogu minimalnog placa 🙈
    Uzv kukica joj je dobar, vec me izludjivalo siroko povijanje ovaj tjedan. Sutra vadimo krv, u srijedu idemo kod oftamologa, plus je moram naruciti kod neuropedijatra itd. 
    Al sve u svemu, fora je ovo sve. Sama sebi se cudim kako ju i dalje stalozeno smirujem a imam podocnjake do brade i umorna sam ko pas.
    Sto se tice hormona, mene i dalje krive po temi hormona kad nekom nesto odbrusim, tako da to i evo 2mj nakon poroda ne prestaje 😂😂😂

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Christy od tvoje teske najave jos ces i ti prenijeti. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    drzim fige onda maslacko i nas bebac da krene nesto 🤞🤞🤞
    ja tek sad gotova.. napokon malkoco otvorena 😁💪 jedva za jedan prst, al i to je pomak 💪 voda dobra 😇 
    opet za 2 dana 🙈

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Jelennnna

    Christy od tvoje teske najave jos ces i ti prenijeti.


    Pa noo, samo su me isprepadali, bolje da nisu nista pricali pa lijepo u miru docekam termin, ovako samo strepim bezveze haha 

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Goldy cestitam na deckicu, dug i sretan zivot vam oboma zelim. :D de mi reci kazes osjecala si trudove, opisi ih malo, jer i ja imam dva dana bolove, ne znam dal su to trudovi il sta vec. Nije da mi se stomak steze nego dole krsta i zdjelica jako jako bole, i isto gdje je materica, gdje glava treba da bude, tu jako boli, a direktno u vagini probadanja. Sad se smirilo al dva dana je trajalo. Mislim da je to otvaranje i sirenje, da bi uskoro trebalo poceti. Pa opisi ako mozes :) bebice stizu kao lude, Hajmo sledeca 😁 sretno na pregledima, ja sutra imam i nadam se isto da ce reci otvorena si dosta ostajes 🤣

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    KikeS

    drzim fige onda maslacko i nas bebac da krene nesto 🤞🤞🤞
    ja tek sad gotova.. napokon malkoco otvorena 😁💪 jedva za jedan prst, al i to je pomak 💪 voda dobra 😇
    opet za 2 dana 🙈


    Siper da se pomaklo s mista!

    [lilypie.com]

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    KikeS

    drzim fige onda maslacko i nas bebac da krene nesto 🤞🤞🤞
    ja tek sad gotova.. napokon malkoco otvorena 😁💪 jedva za jedan prst, al i to je pomak 💪 voda dobra 😇
    opet za 2 dana 🙈


    Kada ides opet? Utorak jeli?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.