Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar okozeleno

    okozeleno

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Hello klokse… evo da se brzinski javim da znate da je sve ok i da napokon imam svoje zlato u rukama… decko od 3770 g i 52 cm… ❤ javim se naknadno sa detaljima… 😘

    Sreća 1 - 2011.
    Sreća 2 - 2013.
    Sreća 3 - na putu :)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Cestitkee okozeleno dobrodošao maleni 🎉🎊🎊🎊🎊 uzivaj i odmaraj sada 😊😊

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Endzrue znaci, relativno glatko je sve proslo. Jel to sto su naveli u otpusnom da odgadas znaci da te ne prijavljuje bolnica ili svejedno da?
     Vidis, a u zakonu pise da ako se dijete ne cijepi bsg cjepivom u bolnici da mora kod pedijatra do 2.mjeseca zivota, a tebi pedijatar kaze da mora u bolnicu, spominjem to jer vidim da je u praksi drugacije nego u teoriji (kao i vecina stvari u lijepoj nasoj, izgleda). Koliko ste napredovale od izlaska iz bolnice po pitanju duzine i tezine? 
    Okozeleno cestitam, dobrodosao maleni, tj veliki decko 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Justme  mislim da je i to od drzave do drzave i od pravila kojih se koja bolnica drzi.. u irskoj je npr bcg ukinut jer kazu da je zastarjela bolest i zastarjelo cijepivo.. daje se samo rizicnim slucajevima koji dolaze iz drzave di je tuberkuloza jos cesta bolest..
    Bas sam jucer bila kod doktora i pitala zasto nije dobila😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    maslacko456

    Justme mislim da je i to od drzave do drzave i od pravila kojih se koja bolnica drzi.. u irskoj je npr bcg ukinut jer kazu da je zastarjela bolest i zastarjelo cijepivo.. daje se samo rizicnim slucajevima koji dolaze iz drzave di je tuberkuloza jos cesta bolest..
    Bas sam jucer bila kod doktora i pitala zasto nije dobila😂


    Vidis, to nisam znala. Onda je gore prvo cijepljenje s mjesec dana ili s 2, sta dobivaju tad? Tu s 2 mj ide engerix od GSK i ono za influenzu tipa b. Ukinuli su i cijepljenje protiv hepatitisa B u rodilistu, osim rizicnima, znam da starijima imam u cjepnoj knjizici i to, a malom samo bcg. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Baš to.. Svi se ograđuju.. On cjepiva nema jer ide odjednom paket od 10 komada i kad se otvori on bi 9 bacio znači on eventualno može napisat uputnicu za bolnicu.. Ma zakonski rok je godina dana ne u 2.mj zamisli da mi primi to i još 6u1 što je ide sa 2 mjeseca.. To je 7 stvari u malo tijelo.. Nema šanseeee.. U Splitu bolnica ne prijavljuje koliko znam. Čak su mi htjeli vratit taj ovjereni od bilježnika reko ne ne ostavite ga u njenim papirima u bolnici. Ako me bolnica prijavi ja ću nju za vit K (imam rok 5god za pokrenut postupak).  Ima 55cm (rođena sa 48cm) i 4390g ima (a otpuštena sa 3180g) izvagana je na 4490 al je maknula 100g radi pelene i bodija. Isključivo je dojena beba bez dohrane i prva mi je beba

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    maslacko456

    Justme mislim da je i to od drzave do drzave i od pravila kojih se koja bolnica drzi.. u irskoj je npr bcg ukinut jer kazu da je zastarjela bolest i zastarjelo cijepivo.. daje se samo rizicnim slucajevima koji dolaze iz drzave di je tuberkuloza jos cesta bolest..
    Bas sam jucer bila kod doktora i pitala zasto nije dobila😂

    Tako je.. U Hrv. Je 2015.stekla uvjete da je bsg makne ali pošto imaju na zalihama moraju potrošit(di će bacat novce u smeće) budući da se uvodi 2019.1.1. Obavezno pneumokok ukinut će bsg.. Tj potrošili su ga.. Ma mafija.. Još je zanimljivo da se koristi cjepivo koje nije provjerio i odobrio Halmed. Samim time ne postoji uputa na hrv. Jeziku znači liječnik nas ni ne može informirat osim ako nije poliglot.. 
  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    justme123

    maslacko456

    Justme mislim da je i to od drzave do drzave i od pravila kojih se koja bolnica drzi.. u irskoj je npr bcg ukinut jer kazu da je zastarjela bolest i zastarjelo cijepivo.. daje se samo rizicnim slucajevima koji dolaze iz drzave di je tuberkuloza jos cesta bolest..
    Bas sam jucer bila kod doktora i pitala zasto nije dobila😂

    Vidis, to nisam znala. Onda je gore prvo cijepljenje s mjesec dana ili s 2, sta dobivaju tad? Tu s 2 mj ide engerix od GSK i ono za influenzu tipa b. Ukinuli su i cijepljenje protiv hepatitisa B u rodilistu, osim rizicnima, znam da starijima imam u cjepnoj knjizici i to, a malom samo bcg.


    Ovdje s 2 mjeseca dobiva 6 u 1, menb i pcv znaci 3 inekcije sto mi je grozno i rotavirus u kapima .. ja ne znam kako cu prezivit to cijepljenje pa plakat cu 😭
    Endzrue super ti napreduje ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Endzrue mala ti super napreduje! Bravo za obje! Pravno gledano, bolje da si papir ostavila njima u bolnici, jer da nisi, ne bi postojao fizicki dokaz kod njih da si ti dosla s tom izjavom (u slucaju pokretanja postupka radi vitamina k).
    maslacko a znam, grozno je kad placu radi toga, a s druge strane, bar si ti s bebom tad, tko zna koliko jadni placu dok ih kupaju u bolnici (rekla mi je frendica da je ona vidjela u Petrovoj da ih samo pod slavinu gurnu 2-3 puta i to je to i da se beba strese je ne cekaju toplu bodu nego kako otvori, tak odmah bebu gurne; nemam razloga ne vjerovati joj iako ja nisam nikad svjedocila kupanju u bolnici pa be znam)

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    justme123

    Endzrue mala ti super napreduje! Bravo za obje! Pravno gledano, bolje da si papir ostavila njima u bolnici, jer da nisi, ne bi postojao fizicki dokaz kod njih da si ti dosla s tom izjavom (u slucaju pokretanja postupka radi vitamina k).
    maslacko a znam, grozno je kad placu radi toga, a s druge strane, bar si ti s bebom tad, tko zna koliko jadni placu dok ih kupaju u bolnici (rekla mi je frendica da je ona vidjela u Petrovoj da ih samo pod slavinu gurnu 2-3 puta i to je to i da se beba strese je ne cekaju toplu bodu nego kako otvori, tak odmah bebu gurne; nemam razloga ne vjerovati joj iako ja nisam nikad svjedocila kupanju u bolnici pa be znam)


    Ajme meni.. jadne bebice.. ode ih ne kupaju tako u bolnici bez tebe.. dodu do tebe i pitaju hoces li da ti pokazu kako i onda zajedno u sobi kupate… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.