Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Teta55

    Evo gotova sam. Sve je savrseno i odlicno napreduje! Beba je par dana manja, ali sve ok. Presretna sam! Popodne idem otvoriti trudnicku kod svog gina i uzeti uputnice. Za dva tjedna kontrola i kombirani. Jeeeej!


    Cestitam! Neka sam tako i ostane!! Jesu ti i dalje odredili mirovanje?

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Teta55

    Evo gotova sam. Sve je savrseno i odlicno napreduje! Beba je par dana manja, ali sve ok. Presretna sam! Popodne idem otvoriti trudnicku kod svog gina i uzeti uputnice. Za dva tjedna kontrola i kombirani. Jeeeej!


    Odlično!!! Baš mi je drago da sve napreduje kako treba. 
    Mene je sad sve više strah. Cijelo jutro me trbuh boli s lijeve strane i sad ne znam jel to od nadutosti ili… Jer osjećam da mi je cijeli trbuh tvrd i pod pritiskom. Jel imao itko ovdje takve bolove?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Looda_vila, da, i dalje mirovanje. Smanjili su mi duphastone sa 3x2 na 3x1.

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ja nisam ništa na pregledu saznala, bila je neka zamjena i jedva da me pogledao, ići ću drugi tjedan privatno da vidim jel je sve  ok 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Teta55

    Evo gotova sam. Sve je savrseno i odlicno napreduje! Beba je par dana manja, ali sve ok. Presretna sam! Popodne idem otvoriti trudnicku kod svog gina i uzeti uputnice. Za dva tjedna kontrola i kombirani. Jeeeej!


    Baš mi je drago da je sve super 

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Lemon

    Ja nisam ništa na pregledu saznala, bila je neka zamjena i jedva da me pogledao, ići ću drugi tjedan privatno da vidim jel je sve ok


    Uf pa kako to? Nije te ni uzv-om pogledao? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Lemon

    Ja nisam ništa na pregledu saznala, bila je neka zamjena i jedva da me pogledao, ići ću drugi tjedan privatno da vidim jel je sve ok

    Ma tako je i meni bilo na prvom pregledu, ja ostala razočarana. Samo beba izmjerena, potvrđena trudnoća i to je to. Čak mi ni papu nije uzeo a rekla sam da ju 4g nisam radila. Na idućem pregledu smo dobili trudničku, uputnice i papa test i sad čekamo treći pregled 28.3. 
    Ali kad malo razmislim ovako sa distance, možda nekako i bolje da nisam nikud okolo hodala po laboratorijima jer je bila i sezona gripe i općenito bolje da mirujem dok nisu prošla tih 8 tjedana (nakon 8 tjedna šanse za spontani se počinju smanjivati). Za moju mrvicu mi nije imao što puno reći jer je bila svega 6mm, a sad na drugom pregledu je bio/bila 3,14cm

    Vidim da ste se raspisali o nesanici - legnem oko 23h, probudim se prvi put oko 2h na wc, legnem, ne mogu zaspati, upalim TV, pogledam neki dokumentarac (Sinoć je bio jedan dobar o dobrim bakterijama u našem tijelu i našoj uništenoj simbiozi sa glistama), skoro sam ga uspjela pogledati do kraja pa sam zaspala. Pa sam ružno i konfuzno sanjala, probudila se oko 5 (inače bude tako između 4 i 5), ponovno TV, napola sam vidjela nešto, nemam pojma ni što sam gledala, zapravo probudila sam se gladna pa sam si namazala nekoliko kriški kruha i meda uspjela zaspati ponovo i sad do 11h :-) 
    Ja sam više LUUUUUUUUUDA sa tim navalama gladi! Ja to ne mogu nikome opisati. Ima li još netko da se ustaje noću jesti?

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ma meni je  ovo već 5.pregled  bio ali nema mog ginekologa pa zato. 
    Ja  isto baš ne  spavam, manje se dizem na wc nego u prvoj trudnoći ali kada se probudim teško zaspem 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Kalanhoja, bravo za pregled! 
    Lemon, pa te pregledao, je izmjerio plod, je sve ok?
    Christyy, nemam iskustva s takvom boli, ali napomeni danas na pregledu. Sretno!

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Kalanhoja

    Looda_vila

    Kalanhoja

    Bili smo na prvom pregledu, srčeko kuca, veliki smo 1cm, 7+1. :)

    Cestitam! I ja sam imala prvi pregled na 7+1 sa istim mjerama!🤗 kad imas iduci pregled?

    I hvala :)
    Kada je tebi iduci?

    Ja sam vec imala drugi pregled, isto tako sa 12+1. Detaljni ultrazvuk, mjerenja bebice. Prije toga sam vadila nalaze krvi, urina, rh, krvnu grupu. Sve je bilo super. Bebica super napreduje i prema mjerenjima spadamo u niskorizicnu skupinu za down. Ona ostala ispitivanja nisam htjela.
    Danas sam 13+2 , a iduci pregled imam 5.4 - o da cu bit 16+1 :)


    Ahaa, nisam skuzila.. vi ste vec daleko odmakli :)
    Neka je i dalje sve tako super! :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.