Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Plava borovnica evo ja cu ti reci iskreno svoje iskustvo. U prosloj trudnoci su me isprepadali da ne smijem jest ovo ono nikakve sireve, vrhnja, sunke, papriku, slatko..ma ono izbili apetit iz mene. Onda sam dosla kod nove gin i kad sam joj to rekla rekla mi je samo “o hrani i kilama pricaju ljudi u mesnici a ne u trudnoci”. Jela sam sve zivo i zdravo i nezdravo. Colu sam ubijala svaki dan a bome i cokoladu. Stvar je u tome da to bebi nece stetit, ne ide to bebi sto vi jedete. Beba ce sebi vitamine uzet iz vasih kostiju, kose, zubi…zdravo jedete da se vi ne bi osjecali lose i umorno. Mozda malo pametujem ali samo ne zelim da se uplasite i da pola trudnoce ne jedete mozda neato sto bi zbog drugih..

  • Avatar Angel

    Angel

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cao drage moje,evo ja se javljam,za sutra sam narucena kod ginekologa da vidimo sta se desava nadam se da je sve ok i da  trudnoca ide svojim tokom.
    Nego danas sam na poslovnom putu i nisam u mogucnosti da zovem ginekologa,iznenada se desilo da sam pocela krvariti,otisla sam do toaleta i vidjela malo krvi,nakon sat sam sam ponovo provjerila ne krvarim samo imam poneki trag krvi ali imam bolove u donjem dijelu stomaka,kao kada sam prehladjena.
    Sta je u pitanju,pomozite mi jer sam neiskusna po ovom pitanju..

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Mozemo samo nagadjat. Moze bit svasta, a moze bit nista. Da sam na tvom mjestu vec bi bila na hitnoj, probaj nekako nazvat ginekologa ili odi na hitnu.. 
    Ne zelim te plasiti ali bolovi i krv mi ne zvuci bas dobro… 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Angel s obzirom da ti je beta bila jako niska i nije se pravilno duplala moguce da je bila biokemijska trudnoca i da krece menga…najbolje da odes do gin

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Bok cure! Ja sam nova skroz. Citam vas par dana, jos na ljetnim bebama/mamama, dvoumila se u koji topic se prikljucit  :)) pa evo me ipak ovdje obzirom da sam nekako blize jeseni.

    Ovo mi je prva trudnoca, 30 godina, danas bi trebala bit po nekim kalkulacijama 5 tjdana. Imam tisucu i jedno pitanje…kad god ulovim vremena samo surfam o svemu i svacemu. No, ipak je nekako vjerujem bolje ovako iz prve ruke “cuti” prava iskustva:)

    Pls, daj mi recite(ili link) po kojem kalendaru ste racunali trudnocu? 
    Inace se dobro osjecam, grcevi su proteklih dana bili malo cesci i intenzivniji , sad se malo smirilo. Cice me ubijaju…doslovno kad nemam grudnjak doma, moram ih  s rukama pridrzavat jer svako micanje posteno osjetim, haha:D
    Mene je moj socijalni ginic narucio tek 15.2.-.- sto je po meni skroz previse (s izlikom da nema veze, da zene dolaze i sa 14 tj na prvi pregled) - ne znam sto bih rekla na to…
    Tako da idem kod privatnika i 29.1.

    Uzimate li vi kakve suplemente?

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Bog Looda_vila! 15.2. , pa ko bi izdržao do tada? 
    Cijeli dan osjetim grčiće i pospanost. Ne znam je li asocijalnost simptom trudnoće, ali meni se s nikim ne razgovara, osim dijeljenja iskustva s vama ovdje. (moj princ Šarmer radi u drugom gradu još mjesec dana pa ne mogu s njim)

    [lilypie.com]

  • Avatar b-b-k

    b-b-k

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Bog Looda_vila i ja imam prvi pregled 29.1. tak da cemo iscekivat zajedno. A 15.2. ipak je malo predaleki datum pa treba se ipak potvrdit da je sve u redu a ne cekat tako dugo na prvi pregled 
    Ja imam isto grceve iako se svaki dan malo smanjuju i nisu vise tako jaki.
    Ja sam bas mislila kupiti od elevita prenatal ovih dana jer sam do sada samo folnu uzimala tj.folacin

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Bok Looda_vila, sto se tice suplemenata mislim da ce ti gin dati folnu kiselinu za prva tri mjeseca, a kroz  cijelu trudnocu neki prenatal, to si sama kupujes u ljekarni, imas puno vrsta, ja sam u prvoj trudnoci uzimala elevit, vjerovatno cu i sad, i uzimala sam sumeci mg isto iz ljekarne, on ti je super za reguliranje stolice i mene je spasio sto se tice grceva u nogama al to tek kasnije dolazi  a sto se tice kalendara  mislim da svi isto racunaju, upisi u google izracun termina poroda il tako nesto pa probaj bilo koji 

    [lilypie.com]

  • Avatar suncica85

    suncica85

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Bok cure, hvala na odg.za betu, onda nigdje jos necu ici. Nisam ni dr.jos zvala. Skroz su se smanjili bolovi, i samo me lagano, tek kad legnem grudi malo i to sa strane bole, ali zanemarivo, vec sam pocela misliti da sam umislila plus pa sam test isla maloprije opet napraviti i jos uvijek je pozitivan 
    Ja sam si kupila folacin od solgara i to za sada pocela piti

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Samo folacin pijem.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.