Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Isssa i Teta, sretno na pregledima sutra! Veselite se što ćete vidjeti svoje bebe :)
    Pričale ste o svekrvama, nemam što reći. Meni je moja mama koja je kontrol freak kao i svaka druga, i voooli se petljati u sve, rekla: “Kad budeš imala svoju obitelj, ni slučajno ni kod njegovih ni kod svojih. Mama će doći i pomoći, tu sam kad god trebaš, svekrva će doći i pomoći, ali donosite sami odluke i živite sami.”
    I to mi je ponovila nedavno. To mi je super, s obzirom da ona npr. provjera što ja kuham svom mužu (moja mama, ne njegova!),  kad idemo na put govori što da ponesemo i kako da to spakiramo, ima li moja prijateljica dopunsko zdravstveno  itd.  pa znam koliko joj je teško postaviti neku granicu. 😁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Justme123

    Schinin

    Tko je ono pitao za Josamycin? ukratko iz iste je skupine kao Sumamed, ali ima malo “jace” djelovanje, malo je “moderniji”. za Ureaplazmu je doksiciklin najbolji/najdjelotvorniji ali taj ne smijes noi pogledati ni u trudnoci ni dok dojis tak da otpada, a ako je antibiogram pokazao djelovanje josamycina, onda nema raspravei da, studije…

    Ja sam pitala, bas sam ga danas narucila u toj privatnoj ljekarni, kutija od 500mg je 190kn, ako ce kome trebati i buducnosti (nadam se da nece!!)

    A koliko tableta je unutra, koju dozu moras popiti?


    Meni je prepisala 2 kutije, u jednoj je 12 tableta, ja moram svaki dan 2 piti kroz 10 dana, znaci necu potrositi sve. Samo se nadam da ce to ubiti tu bakteriju konacno.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Justme123, ne znam za taj lijek, ali meni je početkom mjeseca utvrđena ureoplazma 10na4, dobila sam Sumamed, popila ga zadnju dozu 4.5.i dragi isto, sad još uvijek ne znam na čemu sam, jesam li je se uspjela riješiti. Bris će mi uzeti tek na slijedećem pregledu, a to je 29.5. 😮 Igra živaca…
    Ovo s kineskim imenom za dijete- baš sam se nasmijala.;)
    Jedno pitanje za istrijanke!
    Dragi i ja planiramo u Istru možda idući tjedan, išli bi po manjim mjestima, imate kakve prijedloge? I ima li tko prijedlog za toplice? Išli bi, a Teta, što kažeš, ne možemo u saunu ni u bazen, a nisu sve ni prilagođene za masažu za trudnice. Prijedlog za toplice? Istra, bliže granici Slovenija, zagorje? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Justme123

    Kalanhoja

    Justme123

    Schinin

    Tko je ono pitao za Josamycin? ukratko iz iste je skupine kao Sumamed, ali ima malo “jace” djelovanje, malo je “moderniji”. za Ureaplazmu je doksiciklin najbolji/najdjelotvorniji ali taj ne smijes noi pogledati ni u trudnoci ni dok dojis tak da otpada, a ako je antibiogram pokazao djelovanje josamycina, onda nema raspravei da, studije…

    Ja sam pitala, bas sam ga danas narucila u toj privatnoj ljekarni, kutija od 500mg je 190kn, ako ce kome trebati i buducnosti (nadam se da nece!!)

    A koliko tableta je unutra, koju dozu moras popiti?

    Meni je prepisala 2 kutije, u jednoj je 12 tableta, ja moram svaki dan 2 piti kroz 10 dana, znaci necu potrositi sve. Samo se nadam da ce to ubiti tu bakteriju konacno.


    Drzim fige da je se rijesis!!! Ali i ako ne, vjerojatno ne bude nikakvih komplikacija, tako da nemoj biti pod velikim pritiskom… Meni je dr rekla da cca 40% svih spolno aktivnih zena ima ureaplasmu. I kupi si probiotik da ga pijes izmedu antibiotika :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica nadam se da si bolje sreće nego ja s tim, meni sumamed nije djelovao pa sam nakon mj dana ponavljala bris i sad dobila taj jozamicin. Javi kad rijesis bris i saznas rezultat. Drzim fige ☺

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Drzim fige da je se rijesis!!! Ali i ako ne, vjerojatno ne bude nikakvih komplikacija, tako da nemoj biti pod velikim pritiskom… Meni je dr rekla da cca 40% svih spolno aktivnih zena ima ureaplasmu. I kupi si probiotik da ga pijes izmedu antibiotika :)


    Hvala…imas preporuku za probiotik? Ja zaboravim na njih dok pijem antibiotik pa se sjetim kad je kasno…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Isssa

    Noel sam i ja htjela ali moj dragi se ne slaže, ime mi je prekrasno 😀


    Meni je isto prekrasno ime, čak mislim da će i presuditi. 😃

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Justme123

    Kalanhoja

    Drzim fige da je se rijesis!!! Ali i ako ne, vjerojatno ne bude nikakvih komplikacija, tako da nemoj biti pod velikim pritiskom… Meni je dr rekla da cca 40% svih spolno aktivnih zena ima ureaplasmu. I kupi si probiotik da ga pijes izmedu antibiotika :)

    Hvala…imas preporuku za probiotik? Ja zaboravim na njih dok pijem antibiotik pa se sjetim kad je kasno…


    Ja si uzmem Linex forte i dobar mi je. 
    Cak nekad kad me pocne dolje svrbiti i krene candida, popijem njega dan-dva i povuce se.

    Neki dan je petrapp spominjala jos neki probiotik da je dobar.. ne znam sad da li biorela ili neki drugi…
    Ja sam jos probala bio kult ali on mi nije bas nesto.

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Justme123

    Kalanhoja

    Drzim fige da je se rijesis!!! Ali i ako ne, vjerojatno ne bude nikakvih komplikacija, tako da nemoj biti pod velikim pritiskom… Meni je dr rekla da cca 40% svih spolno aktivnih zena ima ureaplasmu. I kupi si probiotik da ga pijes izmedu antibiotika :)

    Hvala…imas preporuku za probiotik? Ja zaboravim na njih dok pijem antibiotik pa se sjetim kad je kasno…

    Ja si uzmem Linex forte i dobar mi je.
    Cak nekad kad me pocne dolje svrbiti i krene candida, popijem njega dan-dva i povuce se.

    Neki dan je petrapp spominjala jos neki probiotik da je dobar.. ne znam sad da li biorela ili neki drugi…
    Ja sam jos probala bio kult ali on mi nije bas nesto.


    Onda linex 😊
    Potrazit cu po komentarima za to sto je petrapp spomenula.
    Me mene muci ta ureaplazma ovaj put jer sam vec jedan spontani imala, al nikad nisam saznala jel radi nje ili ne jer nisam briseve tad radila. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Justme123

    Kalanhoja

    Justme123

    Kalanhoja

    Drzim fige da je se rijesis!!! Ali i ako ne, vjerojatno ne bude nikakvih komplikacija, tako da nemoj biti pod velikim pritiskom… Meni je dr rekla da cca 40% svih spolno aktivnih zena ima ureaplasmu. I kupi si probiotik da ga pijes izmedu antibiotika :)

    Hvala…imas preporuku za probiotik? Ja zaboravim na njih dok pijem antibiotik pa se sjetim kad je kasno…

    Ja si uzmem Linex forte i dobar mi je.
    Cak nekad kad me pocne dolje svrbiti i krene candida, popijem njega dan-dva i povuce se.

    Neki dan je petrapp spominjala jos neki probiotik da je dobar.. ne znam sad da li biorela ili neki drugi…
    Ja sam jos probala bio kult ali on mi nije bas nesto.

    Onda linex 😊
    Potrazit cu po komentarima za to sto je petrapp spomenula.
    Me mene muci ta ureaplazma ovaj put jer sam vec jedan spontani imala, al nikad nisam saznala jel radi nje ili ne jer nisam briseve tad radila.


    Kužim, koga ne bi mucilo…
    Probaj misliti pozitivno :) :) :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.