Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Pratim tu emisiju i fora je ali mislim da nema veze sa našim bolnicama🙊, jel tak iskusne mame? A kaj se tiče samog poroda i bolova zasad se ne bojim, kaj bu kasnije kad se bude porod full približio to neznam, saznati ću 😂, nekak sam si posložila u glavi da je to tak strašno da nebi žene rađale 2,3,5-10 puta, a kaj god da se zakomplicira beba mora van na bilo koji način 😂, nekom je teže, neko kihne i rodi, a kak bu nama tek ćemo saznati 😀, nadam se da ćemo sve kihnut i rodit 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Endzrue imas onaj sirup Floradix sa zeljezom, vitamino Ci vitaminima B skupine, ja sam to pila umjesto ferum lek, ukusniji je i ne utjece negativno na probavu.
    Baby.nb1 probaj suhe sljive ak Donat ne pomaze…okus nije nesto, al djeluje

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Hvala cure na savijetima za vitamine, čekam sad kod zubara pa ću u ljekarnu… Meni je prijateljica rekla da nije ko u našim bolnicama pogotovo da ti ne daju da klećiš dok rađaš…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Hvala cure na savijetima za vitamine, čekam sad kod zubara pa ću u ljekarnu… Meni je prijateljica rekla da nije ko u našim bolnicama pogotovo da ti ne daju da klećiš dok rađaš…


    Pa ono, ne ponude ti izbor polozaja neg te sam prebace u radaonu na stol onaj, ali ja mislim da bi dali promjenu polozaja ak trazis…mislim, meni su u radaoni dali i da ustanem i setam malo, cak i na wc sam isla jer sam pitala…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Jagoda

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Endzrue

    Jagoda

    Vecer cure! Ja bila danas vadit rh faktor i tete u bolnici su mi rekle da ako bude negativan da se mora vadit jos dva puta do poroda! Znate li vi zasto je tome tako, zar se krvna grupa moze promijeniti u tako kratkom razdoblju? S prvim djetetom sam bila vadit samo jednom, iako je bia negativan.

    Vadi se još 2 puta jer možeš stvorit antitijela koja testiraju tada a ne krvnu grupu znači vide da li se već prerano pomiješala Vaša krv sa bebinom.. Pri prvom porodu ugl dolazi do miješanja krvi. Znači ne gleda Vam 16 puta krvnu grupu i RH nego ta antitijela da li stvaraju


    Aha ja smotana skuzila da gledaju krvnu grupu pa mi to bas bilo blesavo, a nitko ne objasni lipo nego samo kazu da to triba tako i gotovo. Nista onda cemo se jos malo bockati 😵😄

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Justme123

    Endzrue imas onaj sirup Floradix sa zeljezom, vitamino Ci vitaminima B skupine, ja sam to pila umjesto ferum lek, ukusniji je i ne utjece negativno na probavu.
    Baby.nb1 probaj suhe sljive ak Donat ne pomaze…okus nije nesto, al djeluje


    Hvala.. Ja cijeli život nikad problem sa željezom.. Vječno sam im blijeda i vječno me bodu i vječno željezo savršeno tqkoxda ću svakako prvo odradit krv pa ćemo onda vidjet šta dalje.. Uzdam se u prirodu. A za preporuku prenatal tableta ti nemam jer kaže rekla mi je to ti je sve isto.. Nema neki koji bi ona izdvojila kao wow.. I svakako bi voljela nepit ih al svi govore da neće odmoć.. Inače mrzim tableturine.. Jedine koje sam pila je,  tableta 1-2kad trebam dobit M, neofen forte…to je jedino čega u kući imam ostalo ne konzumiram.. I prolife 1 u 6 mjeseci probiotik jer me j.. Kandida često

  • Jagoda

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    I nisam napisala hvala ostalim curama na objasnjenjima! Ja se inace jako bojim vadjenja krvi pa mi se smracilo kad su mi to rekli. Cudno mi je jedino da mi ginekolog nije nista reka u prethodnoj trudnoci.

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure… Ja pijem elebaby i nikakvih nuspojava nemam ☺ sto se tice emisije i poroda u nasim bolnicama, barem u mojem slucaju, skroz je razlicito. Cijelo vrijeme sam bila prikopcana na ctg i morala lezati, jedino sam se digla na wc. Nikakva voda, a pogotovo hrana ili mobiteli nisu dopusteni. Svakih pola sata dode netko da te pogleda. Prosla sam prokidanje vodenjaka i drip, al beba se nije dovoljno spustila i vise na kraju nisam mogla tiskati pa je dr legla na mene da ga potjera van. 5 sati u radaoni, od toga 3 h na dripu, ali nemam nikakve traume od poroda makar je strah uvijek prisutan. Zena u boksu do mene je vikala da joj ga izvade van ili ce ga sama izvuci 😂😂 svi smo umrli od smijeha 😂😂


  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

     Jutro cure ☺️ Ja sam sva u  nekom depresivnom stanju, sva sam nikakva 😔

    Kakvu to emisiju stalno gledate na rtl????

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Cure, evo me s pregleda. Sve je u redu, beba mjerama odgovara u dan, glavica je za par dana veca :) Bubrezi, zeludac, mozak, sve je super! Sestra je pozvala i muza unutra, tako da je samo on gledao ekran, ja nisam vidjela nista, ali pregled je po obicaju trajao 4 i po minute, pa mi ne smeta, ionako cemo ici privatno :) 
    Na pregled (ne uzv) idem opet za 2-3 tjedna, to je ono redovno sto idem jednom mjesecno. 
    Ma bitno da je sve savrseno, odusevljena sam, ne mogu vjerovati da smo napokon uspjeli! 😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.