Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Cure, jeste li radile krvne pretrage? Ja sam se malo zabrinula jer mi je glukoza u krvi 5,1 . A, procitala sam na netu da je to granica za gestacijski dijabetes. 

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Imam unutarnjekrvarenje vec 2 tj. Dobila tablete..7 tj sam sad dobila i temp…zrebala bih odmarat ali tko ce mi cistit kucu nalozit oprat robu…

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    I sta da radim…oni tu svi misle da to nije nista da kaj sad…itd

  • Bruncili

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Dija85

    Bruncili

    Dija85

    Da li je netko od vas radio Nifty test i koji ste izmedju tri ponudjena izabrali?

    Dija85 meni jr ginekolog preporucio harmony prenatal test jer rezultati dodju u roku par dana. Dodje cca 3400kn, jako pouzdan. Salje me na to jer cu imati 32 godine kad rodim a prvorotkinja sam… jel tebi netko preporucio il ides na svoju ruku?

    Bruncili sama sam to predložila ginekologu. Pitao me da li u mojoj obitelji ima kakvih bolesti. Rekla sam ne ali onda je pogledao moje godine i kimnuo glavom kao da, ok slaze se da napravim test. Taj za 3400 je Kao basic test. U Niftyu ima još i standard i plus. Po 3700 i 4400. Pa uopće ne znam koji da napravim.


    Ne znam, rekla sam da novac nije problem i kojeg smatra najboljim, da mi ga napravi. Mozda mi ne naplacuje punu cijenu…nezz nista osim da mi je to 12.3

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Bok svima, pridruzujem se u vasu malu zajednicu. 
    U istoj sam kasi kao i vi zene. Trudna 5 plus 4 po mom proracunu. Pregled mi je tek 26. Tako da mi sad slijedi samo cekanje. 
    Iscitala sam jucer cilu Vasu temu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Znači kad računate tjednet… jedan menge se ne računa nego onaj sljedeći ili 

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Endzrue

    Znači kad računate tjednet… jedan menge se ne računa nego onaj sljedeći ili


    Ja racunam prvi dan menge kao prvi dan prvog tjedna. Cula sam da se tako racuna. 28 dan npr kad bi ti menga tribala doc je puna 4 tjednatrudnoce ako je do nje doslo

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jelena M

    Endzrue

    Znači kad računate tjednet… jedan menge se ne računa nego onaj sljedeći ili

    Ja racunam prvi dan menge kao prvi dan prvog tjedna. Cula sam da se tako racuna. 28 dan npr kad bi ti menga tribala doc je puna 4 tjednatrudnoce ako je do nje doslo

    Prvi dan zadnje menstruacije se računa kao početak trudnoće i niš se ne oduzima, kad dođeš doktoru na prvi pregled u t pita te taj datum i od tad se računa 😀

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Hvala na dobrodošlici, vidim ima nas dosta.
    Vi koje radite, planirate li na bolovanje i kada? Ja radim u ducanu s odjecom i obucom, i htjela bih nakon pregleda odmah na bolovanje. U ducanu stojim po 8 sati, svaki tjedan dolazi brdo kutija robe i jednostavno ne zelim riskirati. Sto vi mislite?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    sarajka

    Cure, jeste li radile krvne pretrage? Ja sam se malo zabrinula jer mi je glukoza u krvi 5,1 . A, procitala sam na netu da je to granica za gestacijski dijabetes.


    Nemas razloga za brigu, 5.1 je jos u granicama normale, osim toga gestacijski dijabetes se nikad ne dijagnosticira na osnovu jednog mjerenja neg samo poslije kompletnog ogtt! Ne brini, bude to sve dobro 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.