Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Isssa

    Bruncilisamo hrabro, nek pogode terapiju i briši doma, šaljem ti veeeliku pusu 😀
    MaSendržim ti fige da što duže izdržiš, bebica je već velika, ne brini, bit će sve ok 😀
    Evo ja sam završila sa Petrovom za danas, privatnik je pogriješio i to opako 😤, baš sam ljuta na njega.
    Privatnik jučer veli bebica 1900, danas u Petrovoj 2800, on veli premala beba, oni prevelika i šalju me opet na OGTT, nisam otvorena 6 cm, to je vidio vodenjak, pa haloooooo, kaj je čorav???????? Privatnik veli bedrena kost malo premala, oni danas mjere vele savršena za tjedne, sve u svemu stanje mi je ok, i mali nejde još van 😀 a to je naj bitnije 😀😀😀😀
    Bacila sam 500 kn u vjetar za privatnika, izgubila tonu živaca i najrađe bi ga spljuskala ko balavca 😤IDIOT


    Ja bi na tvom mjestu reagirala na to.. Ili bi ga nazvala ili mu došla na vrata i tražila povrat novca! Znači istresirao te bezveze, slao u Petrovu maltene na porođaj Bože me sačuvaj a s bebicom na kraju sve u najboljem redu. Za svoje novce nisi dobila ono što si trebala dobiti, kvalitetan pregled već ti je nabubao hrpu gluposti.
    Al drago mi je da je bio u krivu sad si barem mirna. Najbitnije da je sve u redu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Isssa

    Bruncilisamo hrabro, nek pogode terapiju i briši doma, šaljem ti veeeliku pusu 😀
    MaSendržim ti fige da što duže izdržiš, bebica je već velika, ne brini, bit će sve ok 😀
    Evo ja sam završila sa Petrovom za danas, privatnik je pogriješio i to opako 😤, baš sam ljuta na njega.
    Privatnik jučer veli bebica 1900, danas u Petrovoj 2800, on veli premala beba, oni prevelika i šalju me opet na OGTT, nisam otvorena 6 cm, to je vidio vodenjak, pa haloooooo, kaj je čorav???????? Privatnik veli bedrena kost malo premala, oni danas mjere vele savršena za tjedne, sve u svemu stanje mi je ok, i mali nejde još van 😀 a to je naj bitnije 😀😀😀😀
    Bacila sam 500 kn u vjetar za privatnika, izgubila tonu živaca i najrađe bi ga spljuskala ko balavca 😤IDIOT


    Boze dragi pa kaj je taj medicinu preko youtubea zavrsio? Sta bi se reklo profulao ceo fudbal… Oa tocno da covjek ode tamo i trazi novce nazad! Pa koji je to stres jebote, evo nemam rijeci. Odi doma odmarat, dodji k sebi, drago mi je da je pogrijesio

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Isssa

    Bruncilisamo hrabro, nek pogode terapiju i briši doma, šaljem ti veeeliku pusu 😀
    MaSendržim ti fige da što duže izdržiš, bebica je već velika, ne brini, bit će sve ok 😀
    Evo ja sam završila sa Petrovom za danas, privatnik je pogriješio i to opako 😤, baš sam ljuta na njega.
    Privatnik jučer veli bebica 1900, danas u Petrovoj 2800, on veli premala beba, oni prevelika i šalju me opet na OGTT, nisam otvorena 6 cm, to je vidio vodenjak, pa haloooooo, kaj je čorav???????? Privatnik veli bedrena kost malo premala, oni danas mjere vele savršena za tjedne, sve u svemu stanje mi je ok, i mali nejde još van 😀 a to je naj bitnije 😀😀😀😀
    Bacila sam 500 kn u vjetar za privatnika, izgubila tonu živaca i najrađe bi ga spljuskala ko balavca 😤IDIOT

    Boze dragi pa kaj je taj medicinu preko youtubea zavrsio? Sta bi se reklo profulao ceo fudbal… Oa tocno da covjek ode tamo i trazi novce nazad! Pa koji je to stres jebote, evo nemam rijeci. Odi doma odmarat, dodji k sebi, drago mi je da je pogrijesio


    Potpisujem baby.nb1. Ufff samo citajuci ovo sam se nazivcirala ko pas! Pa dosla bi sad tamo tom privatniku i bacila papire iz Petrove na stol …nabila u top i torpedirala na Mars! Kakav majmun moze toliko pogrijesit?? Ajde fulas 100-200 g sim tam, al jebote da fulas skoro 1kg u procjeni bebe..da velis 6 cm otvorena 😖😤😡 pa kakvu opremu on ima? Iz kamenog doba?! Strasno! 

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Isssa

    Bruncilisamo hrabro, nek pogode terapiju i briši doma, šaljem ti veeeliku pusu 😀
    MaSendržim ti fige da što duže izdržiš, bebica je već velika, ne brini, bit će sve ok 😀
    Evo ja sam završila sa Petrovom za danas, privatnik je pogriješio i to opako 😤, baš sam ljuta na njega.
    Privatnik jučer veli bebica 1900, danas u Petrovoj 2800, on veli premala beba, oni prevelika i šalju me opet na OGTT, nisam otvorena 6 cm, to je vidio vodenjak, pa haloooooo, kaj je čorav???????? Privatnik veli bedrena kost malo premala, oni danas mjere vele savršena za tjedne, sve u svemu stanje mi je ok, i mali nejde još van 😀 a to je naj bitnije 😀😀😀😀
    Bacila sam 500 kn u vjetar za privatnika, izgubila tonu živaca i najrađe bi ga spljuskala ko balavca 😤IDIOT


    Ajme užas!!! Može ga biti sram, a ti bi mogla muža poslali k njemu da mu objasni kakav je propust napravio i u koje stanje te doveo!  I napiši koji je to “cijenjeni” dr da ne bi slučajno neka od nas kod njega otišla. 
    Stvarno mi je drago da je s vama sve u redu i da možeš doma! 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Buše su vam prekrasne
    Isssa- drago mi je da je privatnik pogriješio ali napravio ti je nepotreban veliki stres 😑 ja bi definitivno muža poslala tamo sa njegovim nalazom i ovim iz Petrove to je strasno ma kakva god da je oprema nemože toliko fulat to je neznanje….Ti nejdi jel ćeš se samo još više naživcirati ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Dija85

    Trudnasam

    Issa i MaSen u mislima ste. ❤️Nadam se da ce sve proci dobro. Nitko ne zna zasto zure neke bebice. Nadan se da imaju dobr razloge. A vama zelim da sto bezbolnije prodjete ta iskustva i da imate svoje zdrave i mirisljave bebice u krilima❤️❤️
    Dija85 rekla si da imas slikicu 3d bebe. Mogu vidjeti ? Ja sam se narucila za 3d/4d ultrazvuk u pon. Pa me zanima kako izgleda svaka beba prije nego ugledam svoju. Sve mi djeluju isto 🙂

    Može, ali moja ti je slikica 3d dok je beba bila jos jako mala. Nadjem ju pa ti posaljem.


    Kod dragog je u novčaniku 🤷‍♀️ a on na poslu

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Erste banka sjela naknada. 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Dija85- hvala, ja sam zagrebačka i baš sam sad gledala na mob bankarstvu i ništa vjerojatno je Erste prva 

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Zvao je taj privatnik jutros muža da pita kak sam, i rekao mu je muž šta je na stvari a o njemu veli bolje da je pogriješio nego da se nedaj Bože nešto desilo i da ga nazovem kad završim u Petrovoj i tako ja njega zovem ljuta ko ris i velim da to šta je vidio kao “otvoreno 6 cm” da je to vodenjak, a on meni veli “pa da, moguće, nisam gurao prste jer sam se bojao da ga ne probušim”, mislim stvarno, koji k…..????? I veli da mu je drago da je ipak sve ok
    Nebi htjela ponovo pisati njegovo ime, nitko od vas nejde k njemu, slovi kao izvrstan stručnjak i dijagnostičar, među prvima je imao 4D uzv, oprema mu je super ali on je u mom slučaju generalno zakazao 😤, a lovu bi naj rađe tražila nazad jer me je doslovno opljačkao, 2 min uzv je trajao jer se bojao da ne izazove trudove, da je čovjek sam bi rekao da nam vraća novac, a ovako njemu na dušu neka bude, ja ću hodati dignutim glavom po gradu, neću propast zbog tih 500 kn a njega neka bude sram

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Dija85- hvala, ja sam zagrebačka i baš sam sad gledala na mob bankarstvu i ništa vjerojatno je Erste prva


    Meni dosla poruka na mob pa vam odmah javila, mislim da u tvojoj sjeda kasnije, da. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.