Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Isssa ajde drago mi je u neku ruku da je taj privatnik pogrijesio, ali svakako bih i ja bila za to da muz ode tamo i trazi povrat novca za nepotreban stres i maltretiranje (bez obzira na onaj telefonski poziv jer je ocito tvoj muz bio prepristojan prem doticnom).

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Cure kako preživljavate ove vrucine? Ja cijeli dan lezim i ne mrdam 
    Issa, ma katastrofa za dr, najlakse je napraviti dramu iz nicega, to svatko od nas moze.
    Mene su ovih dana izgleda preplavili hormoni - paket 3u1 - velika plačljivost, strasna glad i ne mogu na wc bas…
    Teta90, mozda da pustis sve cure na listi, mozda se jave poslije, lako ih izbrisemo naknadno :)

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Cure kako preživljavate ove vrucine? Ja cijeli dan lezim i ne mrdam
    Issa, ma katastrofa za dr, najlakse je napraviti dramu iz nicega, to svatko od nas moze.
    Mene su ovih dana izgleda preplavili hormoni - paket 3u1 - velika plačljivost, strasna glad i ne mogu na wc bas…
    Teta90, mozda da pustis sve cure na listi, mozda se jave poslije, lako ih izbrisemo naknadno :)


    Ja sam se nekako prilagodila, kad je jako jako vruce, ne izlazim van, ionako tesko disem. Nadjem si posla u kuci pa bilo sto radim da ne sjedim. 
    Ja sam isto stalno gladna. Ubija me to. Nekako to drzim pod kontrolom i onda dodje dragi i prica s trbuhom kako mama ne zeli jesti i da ako ima snage (jer gladuje zbog mene🙄) da me udari ako je gladna. 😂🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Kalanhoja ja sam valjda jedina kojoj pašu vrućine. Inače mi je uvijek hladno i ovo mi je baš super, a inače sam iz doline Neretve, a tamo je uvijek bilo vruće😁 teško podnosim minuse!

    Schinin jel nas možda čitaš? Treba savjet oko terapije za štitnjaču😀

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Aurora moram te razocarati, nisi jedina, ja isto volim kad je vruce i bas mi pase vrijeme, istina, na poslu klima radi, al tad si obucem sako. 😀

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Dija85

    Kalanhoja

    Cure kako preživljavate ove vrucine? Ja cijeli dan lezim i ne mrdam
    Issa, ma katastrofa za dr, najlakse je napraviti dramu iz nicega, to svatko od nas moze.
    Mene su ovih dana izgleda preplavili hormoni - paket 3u1 - velika plačljivost, strasna glad i ne mogu na wc bas…
    Teta90, mozda da pustis sve cure na listi, mozda se jave poslije, lako ih izbrisemo naknadno :)

    Ja sam se nekako prilagodila, kad je jako jako vruce, ne izlazim van, ionako tesko disem. Nadjem si posla u kuci pa bilo sto radim da ne sjedim.
    Ja sam isto stalno gladna. Ubija me to. Nekako to drzim pod kontrolom i onda dodje dragi i prica s trbuhom kako mama ne zeli jesti i da ako ima snage (jer gladuje zbog mene🙄) da me udari ako je gladna. 😂🤦‍♀️


    Haha ti nasi muzevi/decki, ma su smijesni 
    Ja budem vecinu dana gladna ali nemam bas apetita, valjda zbog vrucine… I mogu reci da sam primjetila da kad sam gladna da beba stalno lupa, kao da je nervozna… onda odem jest ali ne mogu se najesti nikako.
    Aurora, Justme-meni isto pase toplije vrijeme jer sam inace zimogrozna ali ovo sad mi je malo too much ipak.. Jedva cekam neku kisu 

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Meni je isto uvijek hladno, i sad se pokrivam debelom dekom, ali sto volim jesen i zimu! Jako! Jesen mi je najdraze doba, ono kad je dovoljno hladno da obucem jaknicu a opet dovoljno toplo da prosetam po vani navecer. 🍁🍂😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Justme123

    Aurora moram te razocarati, nisi jedina, ja isto volim kad je vruce i bas mi pase vrijeme, istina, na poslu klima radi, al tad si obucem sako. 😀

    👍😉 ajoj, klima, brrrrr😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Aurora

    Justme123

    Aurora moram te razocarati, nisi jedina, ja isto volim kad je vruce i bas mi pase vrijeme, istina, na poslu klima radi, al tad si obucem sako. 😀
    👍😉 ajoj, klima, brrrrr😁


    Ja se i nocu pokrijem ovih dana iako mi muz i djeca misle da sam luda 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Cure idem ujutro na Ogtt, smije li se prije njega kava s mlijekom bez secera? 
    Prenizak mi ujutro tlak bude pa da me malo digne. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.