Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaSen

    MaSen

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Pa da sad imam taj problem s dojenjem.. meni jos mljecne zlijezde nisu razvijene.. ona ce moc moju hranu tek uzimat nakon tjedan dana i to bi se morala izdojit..jer ima kakav caj ili nesto za potivanje mlijeka?!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    A vidi mišice male hrabre!! divna ti je djevojcica! Ma brzo ce ona ojacat i van inkubatora!
    za mlijeko mozda znaju iskusne mame ovdje ili da pitas na odjelu babice za savjet!
    Evo suze mi samo  naviru cim sam vidjela slikuhormoniiiiii…puno ljubavi vam saljem!

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    MaSen

    Pa da sad imam taj problem s dojenjem.. meni jos mljecne zlijezde nisu razvijene.. ona ce moc moju hranu tek uzimat nakon tjedan dana i to bi se morala izdojit..jer ima kakav caj ili nesto za potivanje mlijeka?!


    Bas je slatkica, prilicno je i velika za svoje tjedne. 
    Moja prijateljica je rodila ranije na carski u 37 tjednu mislim. Koliko se sjecam nije nista pila za poticanje, problem je i sta predterminske bebe nemaju nagon za sisanjem. Znam da su njoj to nasilno pokrenule sestre jer joj nije nadolazilo (rekla je nesto da su do boli jake joj stisnuli ih). No bebica je stalno dobijala na casicu mlijeko, uglavnom stalno se poslije izdajala. Ugl uspjela je sve poslije dojit i ostalo, al jako im je tezak pocetak bio.
    P.s. bebice nakon rodjenja izgube nesto od tezine u tim prvim danima. Kasnije samo dobivaju. Tako nemoj se iznenadit ni mislit da je cudno ako otpadne na tezini. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    MaSen cestitam! Curica stvarno lijepo izgleda, bucka mala vidi se na njoj da je prava lavica. :) Znam isto za slucaj di je beba rođena u 31. tjednu i sve je super bilo. Puse 

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    MaSen

    Pa da sad imam taj problem s dojenjem.. meni jos mljecne zlijezde nisu razvijene.. ona ce moc moju hranu tek uzimat nakon tjedan dana i to bi se morala izdojit..jer ima kakav caj ili nesto za potivanje mlijeka?!


    Masen a baš je lavica 😍😍😍😍😍, prava curica 👶
    Kolko znam u bolnici samo prirodno potiču dojenje i nisu uopće nježni 😞 ali izdrži sve to za ovu malu slatkica 😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    MaSen

    Pa da sad imam taj problem s dojenjem.. meni jos mljecne zlijezde nisu razvijene.. ona ce moc moju hranu tek uzimat nakon tjedan dana i to bi se morala izdojit..jer ima kakav caj ili nesto za potivanje mlijeka?!


    Trebala bi dobiti mlijeko kroz par dana..ne brini  

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    MaSen ma prava lavica ❤️❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Masen prekrasna mala(velika) lavicaaa 😍😍😍😍😍
    ❤️❤️❤️👶🏻👶🏻👶🏻

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    MaSen divna ti je lavica! 
    Na zalost, savjeta za poticanje mlijeka nemam, ali ima cajeva koji pomazu u tome (a djeluju li, to ne znam).  

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Bruncili

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    MaSen cestitke na malenoj! Zelim ti brz oporavak i da lutkica sto bolje napreduje!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.