Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovdje.
    U problemu sam. M mi je kasnila 5 dana. Trebala sam ju dobiti 29.6. ali jucer mi je krenula kao M ali ne jako.  Prije nego ju dobijem osjetim da sam malo razdrazljiva sva nikakva ali ovaj puta nista osim cica koje su vece no inace ..Ciklus mi je uredan, 28 dana. Mozda mi je kasnila 1 dan ali vrlo rijetko. Medjutim, napravila sam test danas ujutro i pokazao -
    Da opet ponovim test sutra ujutro? 

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    malena_95

    Pozdrav,nova sam ovdje.
    U problemu sam. M mi je kasnila 5 dana. Trebala sam ju dobiti 29.6. ali jucer mi je krenula kao M ali ne jako. Prije nego ju dobijem osjetim da sam malo razdrazljiva sva nikakva ali ovaj puta nista osim cica koje su vece no inace ..Ciklus mi je uredan, 28 dana. Mozda mi je kasnila 1 dan ali vrlo rijetko. Medjutim, napravila sam test danas ujutro i pokazao -
    Da opet ponovim test sutra ujutro?


    Ja bi ga ponovila ako ne dodje za 2 dana citala sam.da beta raste svakih 36 sati mislim ,opet  nisam sigurna.A ako ste planirali radit na bebici i meni ista situacija ciklusi super i krenemo radit na bebi sve se poremeti nisam ni 3 dana imala i to slabo.Odem ginicu i kaze da je to sok za organizam jer je sve u redu stim da imam sina od 11 g i sad smo odlucili ici na jos jednu bebicu 😊

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    slatkica89

    malena_95

    Pozdrav,nova sam ovdje.
    U problemu sam. M mi je kasnila 5 dana. Trebala sam ju dobiti 29.6. ali jucer mi je krenula kao M ali ne jako. Prije nego ju dobijem osjetim da sam malo razdrazljiva sva nikakva ali ovaj puta nista osim cica koje su vece no inace ..Ciklus mi je uredan, 28 dana. Mozda mi je kasnila 1 dan ali vrlo rijetko. Medjutim, napravila sam test danas ujutro i pokazao -
    Da opet ponovim test sutra ujutro?

    Ja bi ga ponovila ako ne dodje za 2 dana citala sam.da beta raste svakih 36 sati mislim ,opet nisam sigurna.A ako ste planirali radit na bebici i meni ista situacija ciklusi super i krenemo radit na bebi sve se poremeti nisam ni 3 dana imala i to slabo.Odem ginicu i kaze da je to sok za organizam jer je sve u redu stim da imam sina od 11 g i sad smo odlucili ici na jos jednu bebicu 😊


    Curi ali onako osrednje od jucer popodne…ali ako ne krene pravo onda cu ponoviti za 2 dana. Ne planiramo pa je u tome problem 🙈 nismo isli do kraja ali smo pogodili plodne dane (na koje naravno nisam pazila)..
    Ne znam vise dal se drugacije osjecam ili je to vec psihicki u pitanju od tolikog razmisljanja jesam/nisam 😐

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Mi hocemo pa mi je isto tvoja situacija bila prosli mj

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Radit cu test ponovo za dva dana i slj tjedan betu..pa cemo vidjeti.
    Ali ne razumijem ovaj - onda .. 🤔
    Hvala ti ps :)
    I sretno s bebicom 🤗🤗

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nisi ju dobila na kraju jel?

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    malena_95

    Nisi ju dobila na kraju jel?


    Jesam al bila slabo skroz i dobijem Duphaston i onda jace krene al opet slabije…sad cekam sta ce bit

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ako ocekujes + onda drzim fige.. :)

  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hvala malena_95 😊 nadam se uskoro +

  • Deleted user

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    slatkica89

    kollinarh

    Ja sam napravila jako rano, 4 il 5 dana prije ocekivane menge.

    I jel bio + ☺


    Je, al sam se izludila, ne preporucam :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.