Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • domlue

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    nora3001

    domlue

    Mareeeee3112

    domlue

    Pozdraaaav. :)

    Nova sam na forumu, a moje pitanje jeste: da li je rano raditi test nakon samo 2 dana kašnjenja menstruacije? Naime, imam kćerkicu od 5 godina i već nekih 6 mjeseci radimo na drugoj bebi :) kako i rekoh, kasni mi 2 dana, imam neke blage bolove u stomaku kao pred mengu i tako već nekih 5,6 dana, bolne grudi nemam kao inače, nemam akne kao inače tokom PMS-a, nemam bol u donjem dijelu leđa i slično, i jednostavno ne dobivam menstruaciju, a ciklusi su mi na 28 dana, skoro uvijek tačni, jedanput je možda kasnilo mimo trudnoće sa mojom malom.
    Radila sam clear blue obični onaj test 2x, nema plusića, ali se preko noći ujutro na njemu pojavio kao traaaag od one linije koja “formira plusić” na testu, ako me shvatate, ne znam kako da objasnim. Da li bi to moglo značiti neku raaaanu trudnoću? To me jako zanima sad.. :/
    Koliko još da čekam da napravim test koji će mi dati više “informacija”? Jaaaako želim bebu, baš radimo na tome mjesecima već tokom plodnih dana i ja sad doslovno imam osjećaj da sam trudna, ili je to želja koju sam zamijenila s tim osjećajem.. Hvala vam unaprijed na odgovoru i pomoći.. :))

    To je evaproaciska linija javlja se na clear blue nakon 10 min i plave je tanke boje …ukoliko vam kasni test bi trebao biti već točan kupite si običan testic s rozom crticom i ocituj te ga u 5 min ne gledat na njega poslije jer nije više pouzdan …ukoliko ste trudni odmah će vam pokazat jer kao što ste napisali kasni vam…
    Ali također menga kasni i zbog drugih stvari pa ukoliko niste trudni naručite se na pregled…
    Sretnoo

    Da.. Pretpostavila sam da je to u pitanju, ali eto zelja je tu pa sam se potajno u sebi nadala da znaci trudnocu…
    Ali ipak razmisljam, evo danas je treci dan da kasni, mozda je isuvise rano jos uvijek, sta mislite? Veliko hvala na odgovoru i ljubaznosti i razumijevanju..
    Iiii da, znam da kasni i zbog ostalih stvari, ali kad nesto zelite onda silno zelite misliti da je trudnoca

    Kupite clear blue digital
    Njega sam navecer radila i pokaze odmah.Malo je skuplji.
    Bolje se testiraj i odmah si mirna.Sto se tice straha da se ne razocara meni je osjecas razocarenja bio isti i kad bih menstruacija stigla kao i negativan test.
    Samo znas na cemu si.
    Sretno


    Da, razocarenje je u svakom slucaju.. Ali radimo na bebi, pa valjda uskoro ugledamo plusić.. 🥹

    domlue

  • Gordanaaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice..Šta vi mislite o mojoj situaciji
    Dakle, redoviti ciklusi.odnos sa partnerom sam imala dan prije i na dan same ovualcije ,na dan same ovulacije po kalendaru imali smo odnos sa ejakulacijom unutra.
    Ovulacija je bila 23.2. 
    Imam bolove unazad 4-5 dana u dojkama više prema pazuhu i konstantno propadanje u jajnicima i leđima … 
    Pravila sam danas test obicni na trakicu First Sign koji je negativan ,s tim da nije prvi jutarnji urin a menstruacija mi treba doći tek za 7 dana . Da li da ponovim ako da,kad je najbolje? Hvalaaa.

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2861

    Prijavi adminu

    Gordanaaa

    Pozdrav ženice..Šta vi mislite o mojoj situaciji
    Dakle, redoviti ciklusi.odnos sa partnerom sam imala dan prije i na dan same ovualcije ,na dan same ovulacije po kalendaru imali smo odnos sa ejakulacijom unutra.
    Ovulacija je bila 23.2.
    Imam bolove unazad 4-5 dana u dojkama više prema pazuhu i konstantno propadanje u jajnicima i leđima …
    Pravila sam danas test obicni na trakicu First Sign koji je negativan ,s tim da nije prvi jutarnji urin a menstruacija mi treba doći tek za 7 dana . Da li da ponovim ako da,kad je najbolje? Hvalaaa.


    First sign je trakica s 25mlu osjetljivošću te nema šanse da vam bude pozitivan tako rano ….prije 10 dpo nemojte ni radit test ukoliko baš želite onda kupit ciclotest  u ljekarni on je 10 mlu il neki više osjetljivi isto ko ciclotest…first sign eventualno na dan menstruacije il koji dan ranije… 
    Sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Gordanaaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Puno hvala na odgovoru … 😀

  • sanya123

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Kako računate dan ovulacije ? Mislim kad počet brojat 1.dan nakon ovulacije? Ako nakon peaka koji možda ne ulovim može bit 12-36 sati da nastupi ovulacija… Ne znam kad radit test u odnosu na peak koji mislim da je bio jučer …. 🤔

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2861

    Prijavi adminu

    sanya123

    Kako računate dan ovulacije ? Mislim kad počet brojat 1.dan nakon ovulacije? Ako nakon peaka koji možda ne ulovim može bit 12-36 sati da nastupi ovulacija… Ne znam kad radit test u odnosu na peak koji mislim da je bio jučer …. 🤔


    Ako je bio pik jučer brojite od danas 1dpo …

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • sanya123

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    sanya123

    Kako računate dan ovulacije ? Mislim kad počet brojat 1.dan nakon ovulacije? Ako nakon peaka koji možda ne ulovim može bit 12-36 sati da nastupi ovulacija… Ne znam kad radit test u odnosu na peak koji mislim da je bio jučer …. 🤔

    Ako je bio pik jučer brojite od danas 1dpo …


    Ok, bio danas, znaci od sutra krece odbrojavanje 🤞🙏

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.