Kad ste radile test na trudnocu?Na dan izostanka ili kad ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • slatkica89

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    kollinarh

    slatkica89

    kollinarh

    Ja sam napravila jako rano, 4 il 5 dana prije ocekivane menge.

    I jel bio + ☺

    Je, al sam se izludila, ne preporucam :)


    Imala 8.6  i inace sutra je eto.8.7 al znam da nisam trudna osjecam kao da mi dole curi nesto. Imam neke simptome al to je psiha …Mislim si nek dobijem vise al nek bude kako treba da moj +bude tu.

  • Avatar Mumof1

    Mumof1

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Mi smo pokusavali 2 i pol godine
    Taj tjedan kad sam trebala dobiti,isli smo na more i bila sam ljuta sto se necu moci kupati. Na kraju mi je kasnila 9 dana, a ja mislila da je zbog promjene klime 
    10ti dan kasnjenja napravila test, + se pokazao u roku 5sec. Nitko sretniji od mene :) nakon toliko minusa ovo mi je bio sok jer sam mislila da ce opet biti - 

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ja sam radila na tacno 28.dan od prethodnog ciklusa,u vecernjim satima neki kucni test za 1 evro i odmah su se pokazale dve crtice

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    radila sam test 5 dana prije očekivane M, i negativan je 
    Inače radimo na bebi 6 mjeseci i pokrili smo plodne dane, a od simptoma imam bolne grudi i nekakav bijeli iscjedak koji nema mirisa ( nikad ga do sada nisam primijetila prije M ) .. donji dio leda me boli i imam osjećaj kao da ću dobiti..
    Mislim da sam počela umišljati simptome trudnoće od tolike zelje.
    Mislite da sam prerano napravila test?

  • Avatar Mumof1

    Mumof1

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    emenems

    Pozdrav cure,
    radila sam test 5 dana prije očekivane M, i negativan je
    Inače radimo na bebi 6 mjeseci i pokrili smo plodne dane, a od simptoma imam bolne grudi i nekakav bijeli iscjedak koji nema mirisa ( nikad ga do sada nisam primijetila prije M ) .. donji dio leda me boli i imam osjećaj kao da ću dobiti..
    Mislim da sam počela umišljati simptome trudnoće od tolike zelje.
    Mislite da sam prerano napravila 

    Book :) 
    Moguce da jesi,jer se preporuca da se vecina njih pravi tek na dan ocekivane menstruacije ili kad vec kasni. 
    Probaj ponoviti test na dan ocekivane M. 
    A mene je isto donji dio ledja bolio,imala sam obiiilan bijeli iscjedak i bradavice su me bas pekle. Sad sam trudna 3 mj i jos uvijek imam taj iscjedak. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Da da, strpit ću se do četvrtka :) 
    Nema smisla se prije opterećivati i vagati simptome..
    Hvala na odgovoru.

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ja sam ga napravila na dan kad sam trebala dobiti i to predvecer i jos onaj jeftini i bio je pozitivan 😊 jednostavno sam znala da je nesto drugacije. I nama je uspjelo iz prvog pokusaja.. svakom je drugacije 😉 bit ce kad tad, samo bez stresa 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Mumof1

    Mumof1

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    emenems

    Da da, strpit ću se do četvrtka :)
    Nema smisla se prije opterećivati i vagati simptome..
    Hvala na odgovoru.


    Javi kakav je rezultat :P 
    Ma nema na cemu :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    mommy2be24 
    Danas dobila M, točna kao i svaki mjesec do sada.. čekam da prođe, pa krećemo u novi pokušaj :) 

  • flowernoor

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Svim curama samo mala preporuka da ne kupuju testove sa plavom bojom jer cete dobiti lazno pozitivan rezultat! Kad smo tek poceli raditi na bebi kupovala sam clearblue i tako dva tri mjeseca svaki put vidljiva crta ali menga dode za dan dva i naravno razocaranje, u meduvremenu smo saznali da postoji problem i ovaj mjesec sam bila na ivf. Danas mi je 6dan nakon transfera blastociste! Recem ujutro muzu da mi kupi dva testa ali ne plava, jer sam nestrpljiva! Muz se vraca doma naravno sa dva testa koji su plave boje! Kaze teta u ljekarni rekla da je najbolji 🤔 ja napravim test prvi jutarnji urin kad ono  + ali znam da sam se i prije opekla pa drugi test stavim u vodu kad ono jos jaci + nego sto je bio na prvom testu sa urinom! Nevjerovatno mi je da uopce prodaju takve testove koji u stalno pokazuju pozitivan rezultat! U 3 godine koliko radimo na bebi nijedan plavi test mi nije pokazao cisti - da se bas moze rec da je negativan test!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.