Kontrakcije maternice u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Danas pregled zbavljen!
    Kontrakcije su VRAG!
    Moje su jako rano krenule i jako,jako su ucestale…vele normalno 10ak dnevno- pa ja ih nekad imam i vise od 10ak u sat vremena!!!
    Dakle 28+1tt sam…sve je,hvala bogu, super i sa bebom i ja sam zatvorena…ALI ne mogu 2 koraka napraviti bez kontrakcije i tolike su jacine (gotovo kao pravi trudovi),tako da me doktor poslao, preventive radi, u bolnicu na par dana- primat' cu neke injekcije (ukoliko dodje do tog da se kontrakcije pojacaju i doista predju u prave trudove) da brze bebi “sazriju” pluca i da bude spremna za vanjski svijet! Nadam se da cu docekati termin i da ce sve biti o.k.!
    …ali za svaku sigurnost…
    Drzite fige  

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Hope drzim palceve da sve prode uredu i da se kontrakcije smire tako da bebac dode u terminu 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Hope ma ja vjerujem da cete jos izgurat jaki ste vi dva, pravi borci

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Hvalaaaaa cureeeee!!!!!
    Ja sam isto optimist….samo me nekad “ubiju” te kontrakcije…i onda sebe preispitujem kad cujem da neka od cura najnormalnije funkcionira sa njima…dok mi doktor jucer nije rekao- da su moje ZBILJA jake…ako treba i do termina prelezati u bolnici- izdrzat' cemo nas 2 SVE 
    Hvala vam na potpori 

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Samo izdrži do 34. tjedna i onda si na konju. Naravno da je bolje što duže, ako je moguće, ali do tada je dosta bitno. To je još 6 tjedana i proći će za čas.

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Jooooj…ja se nadam i vjerujem u to!!! Zlu ne trebalo- neka ja i ovo zbavim!
    …kaze mi prijateljica (koja ima palcicu) da se puno bolje oporavljaju prijevremene bebe koje su primile te injekcije!
    Tjesi me da moja bebolina super napreduje…a “ubit” cemo i kontrakcije- pa makar do kraja ne dizala nos iz kreveta!!!
    …stati cemo im na kraj! 
    Bozeeee…dok se meni ovo nije pocelo desavati- NIKAD nisam cula za te kontrakcije…mozda jer nisam bila u tome…ali evo- vecina mojih frendica ima djecu i (osim te sta ima nedonosce) nijedna nije nikad cula, ni osjetila kontrakcije…i zgrazaju se kad me dodju vidjeti,a moj se trbuh malo-malo deformira i skameni!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hope drzim figice da sve dobro prode… i da izdrzite ti i bebolina jos malo…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Tina0208


    hope drzim figice da sve dobro prode… i da izdrzite ti i bebolina jos malo…

    Hvala ti draga!!! Uz ovako pozitivne vibre- MORA biti dobro!!! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Hope, bas mi je zao sto te to tako muci. Budes ti izgurala i bolnicu i sve za svog malog andjela! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Hope, bas mi je zao sto te to tako muci. Budes ti izgurala i bolnicu i sve za svog malog andjela! :-)

    Najzalije mi je to sta ni dana ustvari nisam (a izgleda da ni necu moci) uzivati u trudnoci  …
    …ali bitno da sa bebicom bude sve u redu….a onda cemo poslije gustati!!! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.