Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu
    Moja frendica došla oko 12 u bolnicu, prije 2 je već rodila..prva trudnoća,par dana prije termina 😁 veli boljelo je ko sam vrag,al čak 15 min hahahah tako da nisu sve priče tako loše,možda se i nama posreći 😊
    I evo našeg malog nosića ☺️💕

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Moja frendica došla oko 12 u bolnicu, prije 2 je već rodila..prva trudnoća,par dana prije termina 😁 veli boljelo je ko sam vrag,al čak 15 min hahahah tako da nisu sve priče tako loše,možda se i nama posreći 😊
    I evo našeg malog nosića ☺️💕


    Aww😍😍😍, preslatka bebica😍😍😍😘😘😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Pharma preslatki nosic 😍😍😍
    Tak je Pharma ima i fakat super prica,  gdje je sve bilo jako brzo gotovo.
    Ja bi potpisala za evo recimo 2 sata kraci porod od prvog,  to bi mi bilo divoljno. 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Proudy, ja sam za sve osim tog dripa.. znaci uspjela si bez epiduralne.. svaka cast😉 a znaju ju povećavati ako su bolovi neizdrzivi.. e sad n znam točno al znam da epi se može primiti do odrdjenog stupnja otvaranja. Da poslije kad krene porod bude kasno.. pa kako ću znati jel mogu s njom ili bez nje.. jao pripremam se ja već kap da sutra rodjam 🤣🤣🤣
    Pharmamama slatko, spava otvorenih ustiju.. 😍

    [lilypie.com]

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    mateya1993

    Jutro cure! Evo bila sam danas na 4D uzv u Suncu. Bio je dragi samnom.Curica je 100%. Sve je u redu. Ima 683g. Jedino nije uspjela liijepo snimiti lice jer je posteljica naprijed pa se ne vidi najbolje. Joj presretna sam. Doktorica me sve u detalje ispitala,objasnila ono što me zanimalo,zbilja svaka joj čast. Da je bar moja ginekologica kao ova u Suncu. Ultrazvuk je trajao 40min.
    Ena-drago mi je da je sve u redu i da smiješ šetat
    Nove cure dobrodošle
    Ako sam koga zaboravila nemojte mi zamjeriti.


    Kod koje ginek.si bila u Suncu? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Noemi

    Proudy, ja sam za sve osim tog dripa.. znaci uspjela si bez epiduralne.. svaka cast😉 a znaju ju povećavati ako su bolovi neizdrzivi.. e sad n znam točno al znam da epi se može primiti do odrdjenog stupnja otvaranja. Da poslije kad krene porod bude kasno.. pa kako ću znati jel mogu s njom ili bez nje.. jao pripremam se ja već kap da sutra rodjam 🤣🤣🤣
    Pharmamama slatko, spava otvorenih ustiju.. 😍


    Ja sam ju primila nakon sto su mi probili vodenjak,  bila 4 cm otvorena,  navodno do tada daju. Nakon toga nema smisla jer nece primiti. Pustili su mi jos dozu i pol kasnije na oko 7cm,  ali isto nista.
    Meni je doktor na prijemu kad mi je objasnjavao kako bi to trebalo ici spomenuo drip. Vidio je da mi nije pravo,  pa mi je rekao da je nekada nuzan,  jer bez jakih trudova ne mogu rodiit,  medjutim poslije nitko nije spomenuo drip uopce,  nije bilo potrebe.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Bok curkee 😊😊😊
    Ja zadnjih dana sutim ali sve citam 😁 nesto sam malo lose volje pa zato radije sutim….kako bi meni jedna draga trudnica rekla super sam al sam nervozna…sve sam procitala al vecinu zaboravila 😂👍
    Odlucila sam se da cu roditi u brežicama 😊 
    Iii za vikend idem po stvarciceee u wg 😁😁 a 25og pregled juhuuuu ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Odlično za sve preglede i divne su vam slike bebica i malih noseka 💕.
    Majda čestitke na prefiksu gđa a i busha ti je baš aman taman.
    Ma nije valjda krenula tema poroda. Ja ću samo reći da se sve to može, bez panike i zgrčenih mišića puno lakše. Svakoj prvorotki kažem epi ali zato kaj malo duže traje.
    Proud da te utješim moj prvi porod je dugo trajao (indukcija + beba u nepravilnom položaju) a drugi je trajao puno puno puno manje i rekla sam da bih mogla ovako 100 puta 😂 i eto me već na 3em još samo 97 😂😂.
    Ali da me malo frka je… I drugi put me bilo frka do trena kad je sve krenulo. Onda se nekako ohrabriš i budeš sretan jer bebica stiže. 
    Najela sam se, pinem kavu i idem si po kikache… Kod nas je šuć muć vrijeme ali bsrem nije sparno

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Drage cure, nazalost moj pregled bas i nije prosao najbolje😢 cerviks se skratio na 1,7, Y oblik. Doktorica me odmah poslala u bolnicu i evo me na putu prema Sv. Duhu. Toliko se bojim svega i grozno osjecam da bi sam sjela negdje i plakala. Srecom s bebom je sve ok, ali prerano je da se rodi tako da je ovo nuzno. Drzite mi fige da ovo izguram jer se valjda nitko na svijetu ne uzasava bolnice kao ja😖

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Nezz jesam pričala već kak je moja majka..dakle pred 31godinu…kad je mene nosila..prvi put je išla ginekologu kad je bila 8mj trudna😱, na čuđenje doktora rekla je da joj je bilo dobro, bebu je osjetila a nije htjela na uzv ići jer je čula da je štetno, s prvom bebom su ju slali svako malo u zg na uzv..kad je drugi put došla na kontrolu rekli su joj gospođo, pa vi budete rodili, otvoreni ste, veli ona a ne, idem ja doma po stvari, otišla vlakom doma, spremila torbu, skuhala i popila kavu s tatom, popušila par cigareta i veli e sad idemo. Susjed ju odveze u rodilište i veli rodila začas, bez pol frke i muke😂😂a imala sam malo manje od 4kg..koja kraljica😂😂…rekla mi je da bar upol tak lako rodim ko ona mene da bude super😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.