Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Jutro 
    Sretno svima danas na pregledima 
    A za sve boli i kontrakcije da produ saljem 😘 
    Ja sam od 6 budna kako se m digao na posao i od tada se samo vrtim po krevet

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Jutrooo curkice, vidim da su sluzni cepovi krenuli, tika taka👶🏼 meni se jos nista ne dogadja, tu i tamo malo stezanje trbuha, ali bezbolno. Sve se nadam da ce tako jos neko vrijeme ostati jer me panika hvataaa😂 na kraju od one sve frke oko cerviksa i hitne hospitalizacije, lagano guramo prema treminu:)
    Mladamamica, super je ovo za Sloveniju, nadam se da ce ti tamo stvarno biti bolje uvjeti nego ovdje. Ja se nadam da ni ovdje nije tako lose, iako bi bilo super kad bi znala unaprijed doktora i babicu koja ce ti biti na porodu, nekako bi bila opustenija.
    Zelim vam svima super preglede danas :*

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro cure moje!
    Evo i mi budni.
    Idemo se dic,  vidjet kaj imamo jos za napraviti i tak.
    Mozda bi mogli na neku kavicu odsetat,  budemo vidjeli. Jer rucak imam od jucer,  pa ni nemam kaj puno radit po doma. Jos da je petak da mi neke pare sjednu,  al kuki,  nije 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    I ode post prije reda 😂
    Ugl sretno svima na pregledima danas.
    Mladamamica cekamo dojmove iz Dezele. 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    I ode post prije reda 😂
    Ugl sretno svima na pregledima danas.
    Mladamamica cekamo dojmove iz Dezele. 

    Tek u podne krecem ali me neka nervozica uhvatila pa sam vec skoro spremnaa 😂
    E i daa CESTIIIITAM NA “NEDOSTIZNOM” 38 TT 🎉🎉🎉😘😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    ProudMomy

    I ode post prije reda 😂
    Ugl sretno svima na pregledima danas.
    Mladamamica cekamo dojmove iz Dezele.
    Tek u podne krecem ali me neka nervozica uhvatila pa sam vec skoro spremnaa 😂
    E i daa CESTIIIITAM NA “NEDOSTIZNOM” 38 TT 🎉🎉🎉😘😘

    Hvalaaaaaaa 😘😘😘😘😘😘
    Joooj kaj moram se i poslikat danas! Bitno da sam stan sredila a ja izgledam ko da me poplava izbacila 😂😂😂😂
    Vjerujem da si uzbudjena,  pa nije to mala stvar. 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    dan cure
    evo me u komadu jbt vec sam si robu pripremila reko  obucem se zovem svoje da cuvaju malog i odo na hitnu….glupe kontrakcije bilo ih je po 10 u sat vremena itak 2,3 sata…netko me pitao za Mg pijem 375 sli jucer popila i drugi kad me rokalo…
    sretno svima danas koje imate preglede 😙😙😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    franovamamita

    dan cure
    evo me u komadu jbt vec sam si robu pripremila reko obucem se zovem svoje da cuvaju malog i odo na hitnu….glupe kontrakcije bilo ih je po 10 u sat vremena itak 2,3 sata…netko me pitao za Mg pijem 375 sli jucer popila i drugi kad me rokalo…
    sretno svima danas koje imate preglede 😙😙😙😙


    Draga,  kad tebe to tak krene rokat daj ti stvarno odi u bolnicu,  znam ja da tebe te kontrakcije ne otvaraju,  ali svejedno.
    Znam da je curka s proljetnica tak zavrsila na tokolizi u 2 navrata,  nije se otvarala nis,  al ju je bas rokalo.
    U 33tt je bila tada. 
    2 sata maksimalno si mjeri i broji,  ako ne staje,  odi na hitnu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Sretniih 38 😍😍 jel planiras jos i na frizuru prije nego momak stigne ? 😁 mene pitala frizerka jucer kako sam , al mi ne gine 3h sjedenja kod nje tako da hm hm vidit cemo kada cu , planiram kad udem u 37 tjedan 😂😂 

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Jutro curice!
    Mladamamica sretno u Deželi! 
    Proud čestitke na 38tj! 😊
    Franova i mene su jučer kad sam legla krenule i baš je boljelo. Bile su kratke i nepravilnih razmaka sveukupno možda pola sata bilo pa prestalo. Jučer nam na tečaju rekli da slobodno u takvoj situaciji uzmeš neki spazmolitik ako je lažan trud prestat će ti kontrakcije. Ako je pravi trud neće ti prestat s nikakvim tabletama  i onda treba na hitnu. Jer kaže dr da kad odeš na hitnu oni ti pod normalno daju apaurin  i još neke tablete koje su puno jače od ovog kaj ćeš ti popit. Pa probaj tak vidjet.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.