Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ne,ne,ocekivani datum rođenja..isla sam i u dm,ali nisam mogla podignut jer terminal nije odradio pa moram zvati ih

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Generalno se vino i piva u kolocinama od 2 deci pretvara u cistu energiju kao i hrana, ali kuzim da neke imaju averziju prema tome. Mene je vise strah dezodoransa nego vina 😂

    Evo zavrsila s kucicom za danas, sad cu napravit palacinke, kad MM ode na posao cu oprat kosu i izvalit se pogledat neki film. 

    Kolacic, u ovoj knjizi sto imam isto pise da je normalno jer ti se cicke pripremaju za dojenje. No sikiriki 😊

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ja nisam primjetila da mi ista curi, ali redovito imam nesto sto izgleda kao skoreno i bijelo po bradavicama. Operem to kad se tusiram i opet se pojavi. Kaze gin da je to normalno pa se nisam zabrinjavala.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Kolačić

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Jessy2009

    Ja nisam primjetila da mi ista curi, ali redovito imam nesto sto izgleda kao skoreno i bijelo po bradavicama. Operem to kad se tusiram i opet se pojavi. Kaze gin da je to normalno pa se nisam zabrinjavala.


    ee tako je bilo i meni,al ovo je prvi put da sam ih “uhvatila na djelu”…. xD 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Moja kolica su stigla doma,ipak zuto bijela,siva je pre zagasita..sad ih samo treba slozit i dočekat bebu

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    J@m@

    Moja kolica su stigla doma,ipak zuto bijela,siva je pre zagasita..sad ih samo treba slozit i dočekat bebu


    Jeeyyy… Mene baš vesele te sve stvarčice..nismo još ništa počeli kupovati al budemo sad kroz mjesec dva😁.. Meni sve nekak laganini, ko da imam neznam kolko vremena.. A proletit će.. 

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Krevet imam,kolica i prstene danas riješili..to je ono sta najvise kosta i sad je lakse..ostalo mi kupit robicu za izlazak i zastitne navlake za kinderbet,za to do kraja imam vremena,sitnice..ne znam jel koja od vas te navlake koristila ili narucivala,gledala sam od titi i dada&rocco da bi narucila

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    J@m@

    Moja kolica su stigla doma,ipak zuto bijela,siva je pre zagasita..sad ih samo treba slozit i dočekat bebu


    Što da ti kažem moja stoje u dnevnom boravku. I čekaju… Divna su mi žuto bijela.. baš vedra i jeeei što su stigla 
    Ena sve se stigne..  ako nešto i ne kupite sve se može kad se bebi rodi.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu
    Laku noc klokanice. Lijepe snove vam zelimo. 😘
    Laku noc klokanice. Lijepe snove vam zelimo. 😘

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Laku noć!

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.