Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Ena31

    Tea👶

    Mladamamica1911

    Jutro curee😊
    Kako vam tece valentinovo ? 💗
    Divne su vaam busice svaki tjedan smo sve vece 😍😍
    Imam pitanjce imam vec 2 dana problema s curenjem iz prsa …velika fleka se stvorila tokom noci a tek sam 21 tjedan sad neznam dali je to normalno ili je jos pre ranoo?
    Ii nase ideje za ime su bile za decke Matej,Mateo i Noah koje smo na kraju i zadrzali 🤗 a za cure Tia,Tara
    Normalno je 😊 to ti je kolostrum 🖐️

    Ja to nemam još🤔…jedino mi sad po sisama jogurt iscurio😂😂😂😂, teško jest u krevetu a bit šeprtlja ko ja😂😂😂


    Hahahahha ajme legendo, nemam ni ja, ali mi ima frendica 😂😂

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Normalno je,  al ni ja nemam ni sada,  niti sam s prvim imala. I s prvim mi pocelo curit tek kad sam rodila. Sve je to normalno i da curi i da ne curi.
    Ena 😂😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Valentinovo? Sto je taj valentinovo? Jel to nest za jest? Ako je,  moze dvije porcije. 😂😂😂
    Mi ne slavimo,  nama je valentinovo svaki dan.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Valentinovo? Sto je taj valentinovo? Jel to nest za jest? Ako je, moze dvije porcije. 😂😂😂
    Mi ne slavimo, nama je valentinovo svaki dan.


    Awwww..baš slatkooo😍😍😍…mene m ko i svako jutro kad ide radit poljubio, pa otkrio trbuh da i bebu poljubi i veli nam da moramo bit dobri😀😍😘, i čak je reko sretno Valentinovo😍, ma divan je😍😘…da ga još mali hvalim…redovito nošenje sendviča u krevet, jučer s posla došo, donio mi sensation, klementine, čips, smoki, voćne jogurte i onu hladnu kavu s mlijekom, zapakiranu ko jogurt(jer je mislio da je i to neki jogurt ili puding😂😂)

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Minniee

    Jutro cure..
    Bojanaimam ja sličnu priču samo što sam nakon koma trudnoće imala stvarno prekrasan porod.Neka ti ovaj porod bude tako lijep da si poželiš još kojeg kikača
    Lijepi su vam trbuščići,ja nemam što priložiti jer sam upala ovdje kao padobranac,tek sam 15tt i trbuščić je još mali osim kad se najedem i napuhnem
    I meni je Vigo bilo na popisu u prvoj trudnoći, ja sam htjela nešto neobično i to mi je baš fora ime za dečka.
    Za curke mi se sviđaju sve neka imena koja završavaju na “i”Emili,Natali…


    Hvala ti :) za sad me ceka carski 😊

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    mladamamica i ja imam kolostrum negdje od 17tt al ne bude mi fleka curka samo ako stisnem…al u prvoj mi je dosta curilo…
    tea lijepo da si zadovoljna sama sa sobom onda jos vise blistas i sjajis
    a ti ena sporije trpaj pa neces proljevati 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • riri5

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala cureee sad mi je lakse puno,ljubim vas 😘😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    mladamamicai ja imam kolostrum negdje od 17tt al ne bude mi flekacurka samo ako stisnem…al u prvoj mi je dosta curilo…
    tealijepo da si zadovoljna sama sa sobom onda jos vise blistas i sjajis
    a ti ena sporije trpaj pa neces proljevati


    😂😂😂ma nije to nego sam bila prelijena i podignuti se malo bar dok pojedem, a uz čitanje klokanice pletenica i jogurt mi trajali valjda dobrih pol sata😂😘

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Šta ste se raspisale 😂😂😂 ajde da probam poloviti 😂
    Sto se tiče kupnje i pripreme,mislim da će to počet lagano za 2-3 mjeseca kad mi krene godisnji…većinu stvari imamo od mog nećaka pa to samo trebamo donijeti u stan..za bebicu tokom dana imamo onaj rocker napper ,mislim da će biti u tome…u travnju bi trebali biti oni dani beba u westgate-u pa će kupnja svakako pričekati bar do tad,možda ulovimo kakve popuste…
    Imena su vam bas divna ❤️
    Riri,to su ti normalni simptomi…sjećam se da sam i ja jedva dočekala prvi pregled,a trebala sam ga čekati 2 tjedna jer smo 3 dana nakon pozitivnog testa isli na put 

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    Ena31

    franovamamita

    mladamamicai ja imam kolostrum negdje od 17tt al ne bude mi flekacurka samo ako stisnem…al u prvoj mi je dosta curilo…
    tealijepo da si zadovoljna sama sa sobom onda jos vise blistas i sjajis
    a ti ena sporije trpaj pa neces proljevati

    😂😂😂ma nije to nego sam bila prelijena i podignuti se malo bar dok pojedem, a uz čitanje klokanice pletenica i jogurt mi trajali valjda dobrih pol sata😂😘


    te ne muci zgaravica kad tako u polulezecem polozaju nesto pojedes? mene odmah pocne


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.