Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Evo ja vec u pogonu,  idem na transfuzijsku,  jedva sam se obula jutros,  a muz mi vezao timbice.
    Ena i moj vec tuce ko lud.
    Koliko cesto ides na pregled. Ja idem svaka 3 tj od dijagnoze.
    Puse 😘😘😘😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ranoranioci!
    Ajme Ena onda se popodne odmori. Baš su grozne te kontrakcije po noći.  Em te splaše em ne možeš spat 😘😘😘. Barem muž nije hrkao 😂.
    Proud sva sreća na mužeku i lipim timbama 😂. Brzo budi gotova na transfuziji a onda doručak i kavica.
    Bojana super za bebu da je sve supach. Neka oni tebe prate i čuvaju da opet nemaš traume od hitnog poroda. Muž nek čisti a nebuš mirovala zauvijek još malo. Super ti ide i s kilama i mirovanjem. Kakav ti je šećer ako moraš paziti? Ti i paziš bez obzira pa valjda neće biti jako teško 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Dobro jutro ranoranioci!
    Ajme Ena onda se popodne odmori. Baš su grozne te kontrakcije po noći. Em te splaše em ne možeš spat 😘😘😘. Barem muž nije hrkao 😂.
    Proud sva sreća na mužeku i lipim timbama 😂. Brzo budi gotova na transfuziji a onda doručak i kavica.
    Bojana super za bebu da je sve supach. Neka oni tebe prate i čuvaju da opet nemaš traume od hitnog poroda. Muž nek čisti a nebuš mirovala zauvijek još malo. Super ti ide i s kilama i mirovanjem. Kakav ti je šećer ako moraš paziti? Ti i paziš bez obzira pa valjda neće biti jako teško


  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Po meni nizak al tako mi je rekla i napisala u otpusnom pismu :) a bas sad kad ti je ograniceno jest onda ti se sve jede 😂😂😂😂😂

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

     Zasladite se 😃😃

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bojana,  to tak ide obicno.
    Ja nikad gladnija nisam bila nego noc prije ogtt-a 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar losah

    losah

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    jutro cure ☺ hvala vam na riječima gdje. I ja vjerujem da će sve biti ok. Jučer i danas mi je puno bolje. Ali ja stvarno ne mogu baš sjedit. a radila sam uredski posao. Jučer sjedila sat vremena odmah me počelo bolit. Tako da sad do pregleda kod doktora ležim čim više. ili secem po kuci…🤗
    Ajme sad sam pročitala sve od jučer i sad sam gladna kao 🤰. Moram brzo nešto pojesti 😂
    Zanima me kad ste si počele mazat trbuh? Ja sam po tom pitanju likema. Mislim imam zahvalnu kozu i nisam se nikad baš mazala. Ono ma moru poslije suncanje. inače nista. Sad me malo panika da bi trebala pocet. a ne znam ni š čim da se mazem🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Po meni nizak al tako mi je rekla i napisala u otpusnom pismu :) a bas sad kad ti je ograniceno jest onda ti se sve jede 😂😂😂😂😂

    😂😂😂😂 Eh da obično to tak ide ali ak i zgrješiš malo (malo svaki dan) nebu niko znao 😂😂😂.
    Mmmm fino izgleda.
    Losah ja se mažem od prvog dana kak znam da sam trudna ali niš nećw biti sko se još i ne mažeš. Svejedno ssm dobila strije oko pupka, tamo imam vruh i nema opne pa se koža više rastegnula. Nije ništa strašno ni dramatično.
    Ja sam se mazala sa hipp uljem a sad kad sam potrošila koristim olival ulje za strije

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Bojana, to tak ide obicno.
    Ja nikad gladnija nisam bila nego noc prije ogtt-a 😂😂😂😂


    Da sjećam se misli o subarine burgeru. Btw ja još nisam otišla. Kumovi me sada zeznuli pa izabrali nešto drugo a ne submarine, ja kriva dala im više opcija 😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Lunaa

    Lunaa

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure😍 makar se meni ne čini tako imala sam 53 negdje na početku sad sam već 60 kg 🤔 nadam se da je to normalno jer tamanim sve. Bojana i tvoj cijeli tanjur kolača bi sad mogla pojest😀. A što se tiče mirovanja tu smo negdje tako da nam nema druge. Još to malo izgurati a onda ćemo prat, peglat,  kuhati i ribati do mile volje. 😍 Losah što se tiče uredskog posla svaka čast da si toliko izdržala ja sam jedva do 11 tj. tako da lezi i odmaraj. A za mazanje ja počela negdje u 12/13 tjednu s Hipp uljem u dm-u kupila i traje mi još sad. Također ga kombiniram s ne tako masnom a opet uljnom kremom iz mullera piše da je kao za masažu i nacrtana je mama i beba gore. Stavim slike od krema ako hoćeš bude ti lakše. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.