Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Eloa

    Sundi, tako dugo bez prestanka? Ufff, treba to izdrzati..a jel ti vuce ona posteno? Mozda je imala sok… Za bradavice multimam komprese i konstantno mazanje Purelanom, cicaplastom ili necin slicnim..
    Mi pokusavamo natrag na sisu, momak je sad velik-6.250kg jucer imao i mora sad vec jako vuci,ali je problem sto je sad naucio na bocicu i brzo se razljuti na sisu i onda plac.. Pokusat cu jos nekih tjedan dana borit se s tim, ako nece ici pogledat cu za onaj SNS sustav za dojenje.. To je princip kaj vuče istovremeno i izdojeno mlijeko a i sisu…i tako uci sisati a opet se ne ljuti jer mu ide mlijeko. Jel koja koristi to kojim slucajem?


    A mozda i je skok. Prvo mi je pukla bradavica pa sam stavila sesirice pa ona nije vise htjela bez seisrica a to naspram kad zagrize cicu je nis… a onda mi je jos se i stvorilila hrpa mlijeka pa sammjos i dobila temperaturu i neku tresavicu.. na kraju me bolio zrak ako sam pomaknula slucajno nekaj pa ses tvarilo strujanje..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Pozz :)
    Sto se tice prehrane i pica jedem sve i pijem sve. Apetit mi je isti kao i prije. Nikad nisam mogla bas nesto previse pojest. Sad sam cak i 2kg mrsavija nego prije trudnoce. Prije sam imala stalno napuhnut trbuh kao da sam stalno prejedena haha i to mi se vidjelo kad obucem nesto usko ali sad mi je skroz ravan trbuh a i sad se puno vise krecem zbog bebe.
    Dojimo nq sjedeci od prvog dana i obvezno ga moram podici na podrigne, nekad podrigne odmah a nekad nakon pola sata tek. Ako ga spustim a nije podrignuo kad ga potjera podrignuti pocne toliko vristati da mene sve zaboli :( 
    Al citala sam nesto da to prode cim pocnu jest krutu hranu hmmm .

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ajme Sundi. Vjerujem da je početak težak. Mene je dojenje boljelo više nego carski rez na početku. Trebalo je samo stisnut zube i izdržat tih prvih par tjedana i sad je milina. Temperatura (mastitis?) je nadam se prosla brzo :/

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Bok svimaaa :-) evo i nas i kod vas. Mali je dosao u subotu navecer, porod je na kraju bio prirodni inducirani. Rodio se tezak 3230 i dugacak 49 cm. Trenutno imamo blagu zuticu pa puno spavamo no i uzivamo domeka. :-) Patronazna nam je vrlo odlucno odredila dojenje svaka dva sata pa sam sva u gledanju na sat, pipanju cica i smisljanju sto jesti a da stignem jednistavno i zdravo spremati. Jedem juhe i kuhano ali ne mrem samo to. Ako neka ima neki dobar recept za proslijediti ili ideju, bila bih zahvalna.


    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Sundi,drzi se,sve to prodje 😊 ja sam imala ragade,dva puta mastitis,troduplo vise mlijeka u desnoj nego u lijevoj (to je jos uvijek aktualno),dojenje je izgledalo tako da on sisa a ja placem po njemu od jada i boli,i to bez sesirica jer im nije dao ni sansu..sad kad gledam,ne znam tocno ni kad je to profunkcioniralo,ali je,treba malo da uhvatite ritam i da ti bradavice ocvrsnu,a hoce.nabavi multimam komprese,purelan i udri,sve ce to doc na svoje 😉

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    gala_28

    Bok svimaaa :-) evo i nas i kod vas. Mali je dosao u subotu navecer, porod je na kraju bio prirodni inducirani. Rodio se tezak 3230 i dugacak 49 cm. Trenutno imamo blagu zuticu pa puno spavamo no i uzivamo domeka. :-) Patronazna nam je vrlo odlucno odredila dojenje svaka dva sata pa sam sva u gledanju na sat, pipanju cica i smisljanju sto jesti a da stignem jednistavno i zdravo spremati. Jedem juhe i kuhano ali ne mrem samo to. Ako neka ima neki dobar recept za proslijediti ili ideju, bila bih zahvalna.


    Čestitam… Vi ste u startu naših mjera. Sad samo opušteno i polako. Uživajte 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Drzi se Sundi!
    Eloa cula sam za taj sistem, u nacelu je super zamisljeno. Nadam se da ce i profunkcionirati 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Cure divne ste u 8 ide muz po te multi mam komprese i zelje. I nek kupi sve kaj ima u farmaciji jer sam malo ocajna. Sad je navukla bradavice. Ali lijeva cica je idalje duplo veca i upaljena.. i ono copi me zimnica tu i tamo..

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sundi

    Cure divne ste u 8 ide muz po te multi mam komprese i zelje. I nek kupi sve kaj ima u farmaciji jer sam malo ocajna. Sad je navukla bradavice. Ali lijeva cica je idalje duplo veca i upaljena.. i ono copi me zimnica tu i tamo..


    Sundi,si probala s kupusom?




    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Imam pitanje za vas koje ste vec rodile… bila sam sad na pregledu, otvorena 2 prsta i oni bi mene u ponedjeljak na drip. Znaci u pon budem 41+4. Ja bi rade jos cekala da mi krenu prirodni trudovi. Imate kakav savjet?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.