Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Stavljate li vi svoje malce uvijek da podrignu? Meni je mojeg zao buditi kad mi zaspe na sisi, pogotovo u noci, pa ga ne dizem na podrig da ga ne probudim. Ne znam jel to ispravno ili trebaju uvijek podrignuti?
    I mozda koja ima iskustva sa ranicama na guzi. Danas sam primjetila da ima vec 3 ranice. Vlazne maramice sam izbacila, guzu perem samo cistom vodom i mazem pavlovicevom kremom. Mozda bi bilo dobro staviti onaj prasak za pupak?

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Kiara19

    Stavljate li vi svoje malce uvijek da podrignu? Meni je mojeg zao buditi kad mi zaspe na sisi, pogotovo u noci, pa ga ne dizem na podrig da ga ne probudim. Ne znam jel to ispravno ili trebaju uvijek podrignuti?
    I mozda koja ima iskustva sa ranicama na guzi. Danas sam primjetila da ima vec 3 ranice. Vlazne maramice sam izbacila, guzu perem samo cistom vodom i mazem pavlovicevom kremom. Mozda bi bilo dobro staviti onaj prasak za pupak?


    Mi nismo imali ranice ali bilo nam je jako crveno i bas se pogodilo s pregledom pa je pedijatrica rekla da su to gljivice i dala nam klotrimazol pliva.
    Mozda bolje da nazoves pedijatra nego da na svoju ruku nesto mazes.
    I mi koristimo pavlovicevu kremu i vatice i vodu od pocetka i pampers premium.Ali tih par dana sam koristila obicne koje mu ocito ne pasu, pa mozda da i pelene promjenis.

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ofnice bas sam pokusala i nista ne curi hmm i on kad jede nista ne ide sastrane. Tko ce ga znati, mozda su i drugacije bocice za hr i njemacko trziste, ne bi me nista cudilo da za hr salju i pod greskom 
    I moj mali je kao i tvoj na odlasku iz bolnice imao 50cm i 2700 a sad imamo 7400 i 68 cm 
    Kokica pije svaka 3 sata osim kad spava. Ide na spavanje oko 9 i najcesce se budi oko 4, jede i spava do tak 8 pol 9.

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    Kiara19

    Stavljate li vi svoje malce uvijek da podrignu? Meni je mojeg zao buditi kad mi zaspe na sisi, pogotovo u noci, pa ga ne dizem na podrig da ga ne probudim. Ne znam jel to ispravno ili trebaju uvijek podrignuti?
    I mozda koja ima iskustva sa ranicama na guzi. Danas sam primjetila da ima vec 3 ranice. Vlazne maramice sam izbacila, guzu perem samo cistom vodom i mazem pavlovicevom kremom. Mozda bi bilo dobro staviti onaj prasak za pupak?

    Mi nismo imali ranice ali bilo nam je jako crveno i bas se pogodilo s pregledom pa je pedijatrica rekla da su to gljivice i dala nam klotrimazol pliva.
    Mozda bolje da nazoves pedijatra nego da na svoju ruku nesto mazes.
    I mi koristimo pavlovicevu kremu i vatice i vodu od pocetka i pampers premium.Ali tih par dana sam koristila obicne koje mu ocito ne pasu, pa mozda da i pelene promjenis

    Nista sutra zovemo pedijatra i mijenjamo pelene. Hvala na odgovoru :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Moj se mali jutros probudio mokar…toliko je piškio da to ni najjača pelena ne bi podnijela. Imali smo mullerove pelene. Njih cu inace koristiti za dan, a babylove za noc. Inace samo koristimo babylove, ali smo te muller dobili na poklon pa šteta ih ne potrošiti.
    Pandice, i tvoj mali je jako napredovao. Meni je pedijatar rekao da je prirast od kilu prakticki na gornjoj granici, tolerira se vise ako bebač isključivo doji. Jucer je rekao: dobio je skoro i previse (4kg za 4mj)…malo sam se začudila jer vi sve cure velite da su vaši klinci preko 7kg, neki i bliže 8kg (ovo velim za nas koje smo među prvima rodile).
    Kiara, kad sam ja vidla te ranice, jako sam se uspanicila. Probaj prvo mazati sudokremom, ali toliko tanko sloj da u početku krema ne bude ostajala na ranicama jer su ranice otvorene i vlažne. Ja sam prvi put napravila gresku jer sam mazala debeli sloj pa koza nije mogla disati. Ako ti ne pomogne, vjerojatno su gljivice, vidi s pedijatrom, ali prepisat ce ti plimicol, canesten ili rojazol kremu. Ja sam mazala malom canestenom i rojazolom tjedan dana i nije bilo bolje nego sam se opet vratila sudokremu, ali ovaj put sam mazala jaaaako tanko i zacijelilo je za 4-5 dana. Do danas guza čista i blistava, crvenila nista!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kiara, ne mora biti do pelena, to sam i ja prvo napravila, ali vrlo vjerojatno to nije razlog. Inace, ja sam s pampersice prešla na babylove. One su mi najmanje plastične. I mullerove su mi dobre, cak malo mekanije od babylove. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Hvala cure i mene vec panika lagano lovi 😔 gdi se kupi sudokrema? U ljekarni? Ja nisam zadovoljna s pampersom jer mi barem jedna na dan promoci. Joj danas nam se je uz te ranice na guzi i pristice po bradi vratilo bljuckanje u mlazovima. Uzas ne znam vise sta da radim!

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Kiara ja svoje nikad nisam dizala da podrignu ako bi zaspali nakon podoja. Moja ponekad podrigne prije nego izbaci sisu.
    Meni su nabolje babylove pelene, samo te koristimo. Danas sam prvi put stavila platnenu pelenu.. To je bio takav fail, pokakila se posteno a kakice je bilo svuda.. Ne znam dal ce to funkcionirati

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Kiara19

    Hvala cure i mene vec panika lagano lovi 😔 gdi se kupi sudokrema? U ljekarni? Ja nisam zadovoljna s pampersom jer mi barem jedna na dan promoci. Joj danas nam se je uz te ranice na guzi i pristice po bradi vratilo bljuckanje u mlazovima. Uzas ne znam vise sta da radim!


    I ja sam mu mazala guzu sudocremom kad je imao crvene pristice. Imas u dm-u, dode 50-ak kn. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    mrva2017

    Kiara19

    Hvala cure i mene vec panika lagano lovi 😔 gdi se kupi sudokrema? U ljekarni? Ja nisam zadovoljna s pampersom jer mi barem jedna na dan promoci. Joj danas nam se je uz te ranice na guzi i pristice po bradi vratilo bljuckanje u mlazovima. Uzas ne znam vise sta da radim!

    I ja sam mu mazala guzu sudocremom kad je imao crvene pristice. Imas u dm-u, dode 50-ak kn.


    Ima u ljekarnama i manje praktičnije i jeftinije pakiranje. Sudocrem riješava to za čas!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.