Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Charmed

    Da valjda to ide s mjesecima. Samo zna tak jako maltarat, samo čekam apekat u bradu


    Moj vrti rukicom i grebe se po glavici,vecinom samo na.jednoj cici ,bas sam se pitala jeli ok😊😊😊

  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Sanjalica23

    Charmed

    Da valjda to ide s mjesecima. Samo zna tak jako maltarat, samo čekam apekat u bradu

    Moj vrti rukicom i grebe se po glavici,vecinom samo na.jednoj cici ,bas sam se pitala jeli ok😊😊😊


    I cupa usi 😂 to sam zaboravila 😊

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sanjalica23

    Sanjalica23

    Charmed

    Da valjda to ide s mjesecima. Samo zna tak jako maltarat, samo čekam apekat u bradu

    Moj vrti rukicom i grebe se po glavici,vecinom samo na.jednoj cici ,bas sam se pitala jeli ok😊😊😊

    I cupa usi 😂 to sam zaboravila 😊


    Mozda su zubici krenuli,bol im se reflektira na uho,pa ih ceskaju!




    [lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Sanjalica23

    Sanjalica23

    Charmed

    Da valjda to ide s mjesecima. Samo zna tak jako maltarat, samo čekam apekat u bradu

    Moj vrti rukicom i grebe se po glavici,vecinom samo na.jednoj cici ,bas sam se pitala jeli ok😊😊😊

    I cupa usi 😂 to sam zaboravila 😊

    Mozda su zubici krenuli,bol im se reflektira na uho,pa ih ceskaju!


    Ovo je zanimljiva info, baš ću promatrati :)

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Sanjalica23

    Sanjalica23

    Charmed

    Da valjda to ide s mjesecima. Samo zna tak jako maltarat, samo čekam apekat u bradu

    Moj vrti rukicom i grebe se po glavici,vecinom samo na.jednoj cici ,bas sam se pitala jeli ok😊😊😊

    I cupa usi 😂 to sam zaboravila 😊

    Mozda su zubici krenuli,bol im se reflektira na uho,pa ih ceskaju!


    Ozbiljno???  Moj je nemoguc zadnja 3 tj, cijelu noc bi drzao cicu u ustima a ne vuce…i cesto se prima za desno uho.. pomislili smo da ga zubici muce a opet neki kazu da je to rano jos..

    [lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Mojoj vjenčanoj kumi su zubi krenuli s 3,5 mj 

    [lilypie.com]

  • Avatar manuela

    manuela

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    manuela

    evo I ja san poslala zahtjev, Nisan aktivna Na forumu Jer nece priko mob da mi otvori tipkovnicu za pisat Na klokanici, Neznan zasto hahaah, ovo sad pisen Sa muzeva mob Jer Nisan dugo Bila aktivna pa eto, voila bi u grupu 😃


    Kristina 😁 Nisan Bila aktivna bas iz gore navedenog razloga, akvnija san Bila Na topicu trudonoca nego ovde

    [lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Niš curke, vidim da ste se sve preselile na fejs. Bilo mi je ugodno družiti se s vama, čujemo se nadam se za jedno 2g. na trudnicama 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Charmed zašto nam ne dodes na fejs? Ja bih te voljela upoznati.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sve se razbjezale?




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.