Prazna gestacijska vrećica?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Lori1988 hvala na odgovoru , zbunjuje me to što se na pregledu 22.4 pojavila točka od 2 mm i još što nisam napisala u prethodnom postu unatrag 7-8 dana sam imala mali smeđi iscjedak trajao je 2-3 dana al jako malo svjetle boje i na UVZ mi je rekla da je vidljiv hematom nije mi dala nikakve tablete za trudnoću il nešto slično već me otpisala po njihovoj matematici trudna sam 8 tj a po mojem izračunu nisam više od 6+4/5 jasno mi je da situacija nije dobra al imam malu nadu nadam se da nije još gotovo ♥️ sutra idem na UVZ ponovno al je rekla da su šanse jako male .

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    A jel znas kad ti je bila ovulacija? Ako si 6+4 bila mozda je bilo rano, mozda sutra bude drugacija situacija. Miruj svakako zbog hematoma i zelim ti sve srecu.

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Po menstrualnom kalendaru ovulacija je bila 15.3 s tim kada sam radila test 22.3 pokazao je pozitivno al ova druga crta je bila jako svjetle boje , uradila sam test ponovno za nekih 2-3 dana al onaj koji izbacuje + i izbacio je nakon par sekundi + , od zadnjeg pregleda sam zbunjena i živim u iščekivanju što ce biti .. neznam više što da mislim po njenim izračunima gestacijska mi je 27 mm i ne odgovara veličini ploda koji je 2mm bez otkucaja .😔

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Nazalost 2mm je premalo i za 8 tjedan i za 

    Nina1993

    Lori1988 hvala na odgovoru , zbunjuje me to što se na pregledu 22.4 pojavila točka od 2 mm i još što nisam napisala u prethodnom postu unatrag 7-8 dana sam imala mali smeđi iscjedak trajao je 2-3 dana al jako malo svjetle boje i na UVZ mi je rekla da je vidljiv hematom nije mi dala nikakve tablete za trudnoću il nešto slično već me otpisala po njihovoj matematici trudna sam 8 tj a po mojem izračunu nisam više od 6+4/5 jasno mi je da situacija nije dobra al imam malu nadu nadam se da nije još gotovo ♥️ sutra idem na UVZ ponovno al je rekla da su šanse jako male .

    Cekaj, kad ti je bila zadnja M i koliko ti traju ciklusi? Ako ti je O bila 15.03 ( po cemu ovo znas btw?) , da, 2mm je prilicno sitno medjutim to ne znaci da nesto nije u redu, prije 6mm nece kucati srce svakako…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Početak zadnje menstruacije je bio 25.2 i ona to računa kao i svaki ginekolog al znam da smo odnos imali 6.3 22.3 sam radila test i bile su dvije crte s tim da je ova druga bila svjetlija nisam više pametna ☹️

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Nina1993

    Početak zadnje menstruacije je bio 25.2 i ona to računa kao i svaki ginekolog al znam da smo odnos imali 6.3 22.3 sam radila test i bile su dvije crte s tim da je ova druga bila svjetlija nisam više pametna ☹️


    Pa ti rece da je O bila 15.03,a odnos 06.03🤔 sad sam zbunjena….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Znači početak zadnje menstruacije mi je bio 25.2 odnos smo imali 6.3 po menstrualnom kalendaru ovulacija je bila 15.3 mada ja u to nisam sigurna baš i ja sam zbunjena nikako mi nije jasno , s tim da sam test radila 22.3 prvi put i tad je pokazao drugu svjetlu crtu nakon 2 dana sam radila opet i pokazao je plus jer sam uzela drugu vrstu testa na UVZ unatrag 3 dana je vidljiva GV 27mm ŽV +/- i plod od 2mm bez otkucaja rekla je da to njoj nije dobro da su male šanse ☹️ sad neznam više što da mislim koliko sam čitala forume neki kažu da je to još jako malo i da se plod nekim vidi tek u 8tj 

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Ajmo ovako racunati- ako je ovulacija bila 15.3 onda racunamo da si sutra trudna tocno 8 tjedana. Ginekologica ce ti racunati sutra 8 + 4 a zapravo je 8. Ako si bila u cet na uzv, tada je ginekologica racunala 8 a zapravo je bilo 7+3. Nazalost i sa 7+3 bi trebao biti veci plod i srce bi trebalo kucati.
    Ne znam kako racunas da si bila 6+4 jedino ako je ovulacija bila jos kasnije a ne 15.3. 
    Tad je naravno moguce da sutra na uzv bude druga prica. Drzim fige da je tako! Javi nam kako je proslo i drzi se. Sve sam to prosla i znam koliko je grozno to iscekivanje😢

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lori1988

    Ajmo ovako racunati- ako je ovulacija bila 15.3 onda racunamo da si sutra trudna tocno 8 tjedana. Ginekologica ce ti racunati sutra 8 + 4 a zapravo je 8. Ako si bila u cet na uzv, tada je ginekologica racunala 8 a zapravo je bilo 7+3. Nazalost i sa 7+3 bi trebao biti veci plod i srce bi trebalo kucati.
    Ne znam kako racunas da si bila 6+4 jedino ako je ovulacija bila jos kasnije a ne 15.3.
    Tad je naravno moguce da sutra na uzv bude druga prica. Drzim fige da je tako! Javi nam kako je proslo i drzi se. Sve sam to prosla i znam koliko je grozno to iscekivanje😢


    Da, ali kako je doslo do oplodnje ako je O bila 15.03 a ona imala odnos 06.03? 🤔 ne znam da sperma zivi 9 dana🤨

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Nina1993

    Znači početak zadnje menstruacije mi je bio 25.2 odnos smo imali 6.3 po menstrualnom kalendaru ovulacija je bila 15.3 mada ja u to nisam sigurna baš i ja sam zbunjena nikako mi nije jasno , s tim da sam test radila 22.3 prvi put i tad je pokazao drugu svjetlu crtu nakon 2 dana sam radila opet i pokazao je plus jer sam uzela drugu vrstu testa na UVZ unatrag 3 dana je vidljiva GV 27mm ŽV +/- i plod od 2mm bez otkucaja rekla je da to njoj nije dobro da su male šanse ☹️ sad neznam više što da mislim koliko sam čitala forume neki kažu da je to još jako malo i da se plod nekim vidi tek u 8tj


    Jesi li ti jedino 06.03 imala odnos? Ako jesi, Tebi je MORALA ovulacija biti u narednih 5 dana ili taj dan ili dan prije, nikako 15.03…a u tom slucaju si najmanje 8 tjedana trudna…ja drzi fige da sutra bude sve ok ipak, mada nema nista smisla u tvom slucaju..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.