Prazna gestacijska vrećica?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    nemoj se prerano brinuti jer se nikome plod tad ne vidi.
    ja sam prvi put na uzv bila sa 5+5 i isto se vidjela gestacijska vrećica od 8mm samo.
    sa 6+5 je malo srčeko kucalo 

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    hvala vam saznala sam već za puno sličnih iskustava kao moje koja su dobro zavrčila i malo se umirila….mene je najviše uplašio moj ginekolog koji mi je rekao da je to već dosta velika gestacijska vrećica da bi bila prazna ( 19,6 mm) bez obzira što je to samo 5+4 tj trudnoće

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Ako te to smiri i moja od 17 mm je isto bila prevelika prema dr! Sada sam 17 tjdana trudna i sve ok

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Mary


    Ako te to smiri i moja od 17 mm je isto bila prevelika prema dr! Sada sam 17 tjdana trudna i sve ok

     smirilo me itekako  hvala !! poslje tog uzv čula sam već dosta sličnih iskustava i malo sam mirnija… sto moj mu kaže:" pa pogledaj me koliki sam? ne može jedanko biti nekome čiji je tata 20 kg s krevetom  i nama  gdje ja visok i imam preko 100 kg"  tako da po nekoj logici,možda ima nešto i u tome.. he he.. jedva čekam idući tj. i nadam se srčeku

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Držimo palčeve i čekamo vijesti 

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Nixie


    Držimo palčeve i čekamo vijesti 

    hvala 

  • Avatar dada34

    dada34

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    evo da se prikljucim temi..

    zadnja m mi je bila 26.11., 16.1. pozitivan testic, a 20.1. sam bila kod ginica (7t+nesto dana) na uzv i veli da se vidi gest.vrecica 26mm, a plod se jos ne vidi jasno i neka dodem ponovo za tj.dana.. i nije mi nista rekao ni da je prevelika gest.v. ni nista, samo mi je rekao trudnoca je, ali plod jos nije vidljiv.. i veli da bi se iduci tjedan vec moralo vidjeti..inace mi ciklusi variraju i u prosjeku su mi 34 dana s time da mi je zadnji prije + bio 42 dana, tako da samo cekam iduci pregled i pokusavam sto manje brinuti 

    [lilypie.com]

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    pozdrav svima! nemam baš ljepe vijesti… prije 2 dana bila sam na UZV, trudnoća 7tj ( 9+1 od zadnje M), nažalost i dalje se vidi samo gestacijska vrećica veličine 2,72 cm… ginekolog me htio već danas čistiti, ali nisam pristala.. tražila ga da mi da da vadim beta hcg i rekao mi da nema smisla… otišla kod drugoga koji mi je isto, na osnovu istih slika rekao da se baš puno ne nadam ali mi je ipak dao uputnice, pa sam tako jucer ujutro vadila krv i sutra ću… već sam se pomirila s najgorim, … eto čekam sutra nalaze bete pa ću vidjeti.. jucer mi je beta bila brlizu 39000,00…

  • Avatar tonana

    tonana

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    dada


    evo da se prikljucim temi..

    zadnja m mi je bila 26.11., 16.1. pozitivan testic, a 20.1. sam bila kod ginica (7t+nesto dana) na uzv i veli da se vidi gest.vrecica 26mm, a plod se jos ne vidi jasno i neka dodem ponovo za tj.dana.. i nije mi nista rekao ni da je prevelika gest.v. ni nista, samo mi je rekao trudnoca je, ali plod jos nije vidljiv.. i veli da bi se iduci tjedan vec moralo vidjeti..inace mi ciklusi variraju i u prosjeku su mi 34 dana s time da mi je zadnji prije + bio 42 dana, tako da samo cekam iduci pregled i pokusavam sto manje brinuti 

    moja zadnja m je bila 18.11.. meni su donekle redovne menge.. test sam radila 23.12 i bio je pozitivan… 9.1. sam bila na prvom uzv ( 5+4) i već onda mi je spominjao preveliku gestacijsku vrećicu od 19,2 mm koja je po njegovom već trebala pokazivati  i plod i srce… ali ovo tvoje mi svakako uljeva nadu :) hvala!!

  • Avatar dada34

    dada34

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    ja sam otvorila vec 20 stranica i foruma na tu temu i vidim da su iskustva razlicita, neke nisu vidjele nista do 10.tj..ovisno o tome kad je doslo do implantacije.. pricekaj jos neko vrijeme.. meni je moj doktor rekao da ako budem imala grceve il nesto da se mogu javit na hitnu gdje ce mi obavit sve pretrage, tako da vjerujem da si i ti mogla na hitnu i ranije pa bi ti tamo vadili betu i sve potrebno bez da odlazis kod drugog doktora.. drzim palceve da ce sve proci u redu i da se i tvoj i moj bebac samo negdje igraju skrivaca

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.