Prazna gestacijska vrećica?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ne imali smo odnos 6.3 nakon toga mislim oko 10 i još jednom negdje oko 15-16 a ja sam to računala na način kada sam imala odnos a ne onako kako oni računaju od početka zadnje mjesečnice jer nelogično mi je da sam po njihovom trudna ako je odnos bio 6.3 prvi put nakon M i još nakon toga 2 puta , ja inače nemam trenutno nikakve bolove i nikakav iscjedak nije mi više nista jasno sutra opet idem na UVZ tad je rekla da ce sve još jednom pogledati ☹️ hvala vam puno od ♥️

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Nina1993

    Ne imali smo odnos 6.3 nakon toga mislim oko 10 i još jednom negdje oko 15-16 a ja sam to računala na način kada sam imala odnos a ne onako kako oni računaju od početka zadnje mjesečnice jer nelogično mi je da sam po njihovom trudna ako je odnos bio 6.3 prvi put nakon M i još nakon toga 2 puta , ja inače nemam trenutno nikakve bolove i nikakav iscjedak nije mi više nista jasno sutra opet idem na UVZ tad je rekla da ce sve još jednom pogledati ☹️ hvala vam puno od ♥️


    🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    Sretno sutra…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Nina trudnoca se ne racuna od odnosa. Ako ti je ovulacija bila 19.dan ciklusa onda si sutra 8 tjedana trudna. Bez obzira sto prva 2 tjedna niie ni doslo do oplodnje jednostavno se tako racuna i prema toj racunici se treba razvijati plod. Sretno sutra ja se nadam da je ovulacija bila jos kasnije nego sto mislis i da ce biti sve u redu. Ako nisi pratila ovulaciju trakicama i sl. - lako moguce!

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Zdravo zene, bila sam na pregledu jer sam primjetila oskudno krvarenje i receno mi je da je sve uredu i da je mjehur vel 0.39cm
    Posto inace imam duge cikluse ovulacija mi kasni. Zadnja mens mi je bila 14.04 a ovulacija 1.5…pa da li je to mali mjehur za te tjedne trudnoce?

  • rose87

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok.. Imala sam 3.1. zadržani spontani sa plodom bez otkucaja.
    Sada sam ponovo trudna i napravila sam betu a da gin. nezna jer je rekla da ne treba 18.7 bila 985 a 20.7. 1333. Sada sam bila na ultrazvuku prema zadnjoj mentruaciji 12.6. 6tj i 4 dana vidi se zumancana vreca od 1,10cm bez ploda.
    Dala mi je termin za 2tj. i rekla da se nadam previse ali da je možda oplodnja nastupila kasnije. Inace imam policisticne i nerodovite cikluse po 35 dana. Da li je netko mozda imao slicnu situaciju?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.