Nošenje u klokanici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Mi na kraju stalno idemo u setnju u klokanici jer je jedino tako mirna. A tak bi volila da se secemo u kolicima, to mi je ljepse… Al eto, nemrem slusat njeno vristanje u kolicima. Ali mene u klokanici boli jako kicma, a cula sam da mei tai ima potporanj za kriza pa je puno lakse za roditelje. Moze li bebica od 2 mj u mei tai? Nwgdje sam citala da je od 2 mj, a negdje od 4 pa mi nije jasno. Zna netko? 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Koliko znam, u njega bebe smiju kad si mogu cvrsto dovoljno glavu drzat. Radi vrata I vratnih misica. Kao preporuka neka je od 5 mj. pa do 3 godine.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    meni su klokanice odbojne, mi smo kupili mei tai i zakon je, odma je prvi put zaspao kad smo imali probnu setnjicu, pocceli s 3 i pol mj se nosit sad ima 7 mj i 11 kg i jos se nosimo, puno je zdraviji mei tai od klokanice,..

  • Avatar Petra41

    Petra41

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Koji mei tai ste kupili? Gdje? A bi tila isto kupit. Al sve me stah da kupim pa mala nece u njega. A sad kako ide zima i snijeg mislim da bi nas to spasilo jer nikud necemo moc sa kolicima

    22.07.2014. <3

  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Petra


    Koji mei tai ste kupili? Gdje? A bi tila isto kupit. Al sve me stah da kupim pa mala nece u njega. A sad kako ide zima i snijeg mislim da bi nas to spasilo jer nikud necemo moc sa kolicima

    ja sam kupila na njuskalu za 150 kn pixiekid mei tai, skoro pa nova nosiljka svega par puta koristena, imas na njuskalu po 150, 200 kn, ugl samo pazi da je orginal pixiekid :)

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Mi smo dobili klokanicu na poklon moze gledat i ravno i prema meni, s kolko se pocinje nosit u tome oko 3mj?

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Mi smo dobili klokanicu na poklon moze gledat i ravno i prema meni, s kolko se pocinje nosit u tome oko 3mj?

    zebrica

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Kad počne čvrsto držati glavicu.

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Sad je vec jako jaka, rodila se sa 4300kg, patronazna nam je rekla da je bas dosta jaka kao da ima dva mjeseca, kad ju stavim na rame sama dize glavicu, ali necu ju prije dva mjeseca..

    zebrica

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    ja sam ju počela nositi u klokanici kad je imala mjesec i pol. bebica je praktički naslonjena na mene, a glavicu joj i ovak pridržavam. mene je spasila 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.