Nošenje u klokanici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Petra


    petrich93


    Petra i ja sam gledala par dana po njuskalu dk nisam naletila, upisi u trazilicu samo pixiekid, vise ce ti nosiljka izbaciti, mi sto idemo na vjezbice i doma vjezbamo a nesmijemo sjedit, nama su fizijatri u klaicevoj rekli da ga slobodno nosim u mei taiu :D
    a zasto idete u klaicevu? nama je sad problem sa zabacivanjem glavice pa nan je pedijatrica reklaza dva tjedna da dodjemo, pa cemo vjerojatno u fizijatra. a do tad je sad izbjegavam i icemu nosit. :/

    mi idemo jer smo bucmasti za svoju dob hehe ima 11 i pol kg i 7 mj, pa ga kilaza malo sputava u okretanu s leda na trbuh i s trbuha na leda, pa trebamo misice trupa ucvrstit, al za mei tai sam dobila zeleno svijetlo :) mi nesmijemo posjedat malca uopce

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    moze li mi netko preporuciti klokanicu? tocno marku…da isprobano valja! mi smo kupili neku, ali kad smo malca doma stavili u nju ispalo je da je zivi uzas, koliko god stegnuli on svojom tezinom ide od naseg tijela i tako je objesen prema van, umjesto da nam je uz tijelo….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.