Nošenje u klokanici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Kokolina


    ja sam ju počela nositi u klokanici kad je imala mjesec i pol. bebica je praktički naslonjena na mene, a glavicu joj i ovak pridržavam. mene je spasila 

    nije toliko do glavice koliko do kukića. koju imate klokanicu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    mmama


    Kokolina


    ja sam ju počela nositi u klokanici kad je imala mjesec i pol. bebica je praktički naslonjena na mene, a glavicu joj i ovak pridržavam. mene je spasila 
    nije toliko do glavice koliko do kukića. koju imate klokanicu

    onu kaj ide od 3.6kg

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Kokolina


    mmama


    Kokolina


    ja sam ju počela nositi u klokanici kad je imala mjesec i pol. bebica je praktički naslonjena na mene, a glavicu joj i ovak pridržavam. mene je spasila 
    nije toliko do glavice koliko do kukića. koju imate klokanicu
    onu kaj ide od 3.6kg

    bitno ti je da joj kukovi budu u pravilnom položaju, recimo kao kada je široko povijena. znači da nogice ne vise dolje onako labavo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    mmama


    Kokolina


    mmama


    Kokolina


    ja sam ju počela nositi u klokanici kad je imala mjesec i pol. bebica je praktički naslonjena na mene, a glavicu joj i ovak pridržavam. mene je spasila 
    nije toliko do glavice koliko do kukića. koju imate klokanicu
    onu kaj ide od 3.6kg
    bitno ti je da joj kukovi budu u pravilnom položaju, recimo kao kada je široko povijena. znači da nogice ne vise dolje onako labavo

    zbog toga smo mi i uzeli mei tai, duplo jeftinija varijanta od ergo baby klokanice, a obicne klokanice nisu dobre za kukove jer nogice vise :/

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    i ja sam sad planirala uzeti mei tai.
    i da, čula sam da je bolja za bebine kukiće. i ima za kupi za mei tai umetak za novorođenče, pa ju mogu i sad nosit u tome. 
    hvala vam cure na savjetima 

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    stvar je u tome kaj ova moja plače u kolicima, pa moram imati nešto u čem ću je nosit

  • Avatar Petra41

    Petra41

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    petrich93


    Petra


    Koji mei tai ste kupili? Gdje? A bi tila isto kupit. Al sve me stah da kupim pa mala nece u njega. A sad kako ide zima i snijeg mislim da bi nas to spasilo jer nikud necemo moc sa kolicima
    ja sam kupila na njuskalu za 150 kn pixiekid mei tai, skoro pa nova nosiljka svega par puta koristena, imas na njuskalu po 150, 200 kn, ugl samo pazi da je orginal pixiekid :)

    Hvalaa :) gledala sam al za sad nema. Cekat cu da naleti :)

    22.07.2014. <3

  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Petra i ja sam gledala par dana po njuskalu dk nisam naletila, upisi u trazilicu samo pixiekid, vise ce ti nosiljka izbaciti, mi sto idemo na vjezbice i doma vjezbamo a nesmijemo sjedit, nama su fizijatri u klaicevoj rekli da ga slobodno nosim u mei taiu :D

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Cure ja imam pixiekid mei tai -nekorištena, još s etiketom - i sling maramu - opranu i nikad ne korištenu - jer moj mali ne želi biti u ničem takvom osim u klokanici i to ako gleda naprijed  Ovo prodajem, pa ako koga zanima javite se u inbox…

  • Avatar Petra41

    Petra41

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    petrich93


    Petra i ja sam gledala par dana po njuskalu dk nisam naletila, upisi u trazilicu samo pixiekid, vise ce ti nosiljka izbaciti, mi sto idemo na vjezbice i doma vjezbamo a nesmijemo sjedit, nama su fizijatri u klaicevoj rekli da ga slobodno nosim u mei taiu :D

    a zasto idete u klaicevu? nama je sad problem sa zabacivanjem glavice pa nan je pedijatrica reklaza dva tjedna da dodjemo, pa cemo vjerojatno u fizijatra. a do tad je sad izbjegavam i icemu nosit. :/

    22.07.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.