Panikaaa 😐

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Jel ta tvoja doktorica ista prica, ne razumijem? Kazes da je privatna, ne razumijem kako ti nista me govori.
     Zar ti nije ona iskomentirala nalaz bete? 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ako srce kuca i na ultrazvuku sve deluje dobro nemoj ni da mislis vise o beti…ona je pokazatelj samo dok se plod ne pojavi 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    sto AlleH kaze, ne kuzim ni ja tu tvoju dr. mislim extra je privatno placas, za te novce (i da ides preko zdravstvenog - masno oni obracunaju svaki posjet) te treba posjesti i sve ti objasniti sto te interesuje. k vragu  doktor je nije radnica na traci 
    ovako beta je neki parametar dok ne mozes nista vidjeti na UZ, cim se na UZ nesto vidi beta pada u drugi plan. to da se kod tebe sada plod vidi i cuje srce je fantastican znak.
    drugo: beta se samo u prvih 4tj parvilno dupla sa nekih 48h. sto je “starija” trudnoca" ondnosno beta veca to vrijeme dulanja postaje duze, sad sam kod tebe racunala vrijeme duplanja je ca 2.5 dana a u ovom stadiju je normalno do 3.5 dana. sve super za sada. 
    a ta tvoja dr. il nek ti objasno sve sto te zanima (naravno moras pitati) i objasni bar minimalno kak trudnoca napreduje il si duso trazi novog dr., stresovi ti ne trebaju pogotovo ne u trudnoci!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Puno vam hvala na odgovorima, stvarno mi pomognete da se smirim.
    Doktorica je rekla da bez obzira na betu to moze bit sve dobro, da postoje neka odstupanja u medicini za koja ni oni ne mogu bit sigurni al da nije zadovoljna. Plod se valjda skroz malo malo vidi al mu se cuje srce i vise od iceg zelim da sve bude uredu pa se toliko sekiram i ne mogu docekat iducu srijedu ponovni uzv. Danas cu vjerojatno zvat jos jednog doktora i narucit se kod njega ako ima slobodno vec danas popodne ili ponedjeljak pa da cujem i sta on kaze

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ako je normalno da duplanje bete kasnije bude svako 3 ili 3 ipo dana meni tako i je al zasto je onda plod tako mali da ga ona jedva vidi? Al mu se ipak cuju otkucaju srca

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ja osobno ne bih išla ponovno danas na pregled, nije dobro ni da se previše dolje čačka u tako kratkom periodu. Moj savjet je da pričekaš do srijede ako nemaš nikakvih problema ni krvarenja, ionako ne možeš ništa promijeniti. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Karla95

    Ako je normalno da duplanje bete kasnije bude svako 3 ili 3 ipo dana meni tako i je al zasto je onda plod tako mali da ga ona jedva vidi? Al mu se ipak cuju otkucaju srca


    u kojem si tjednu? ako si cca 4 ili 5 nije čudno da se ne vidi..neki ne vide do 7 tj

    [lilypie.com]

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Karla u kom si tjednu bila na tom pregledu i koliki je bio plod?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ne zna u kojem sam tjednu jer mi mjesecnica nije bila redovita.   Mjesecnicu sam imala 27.2 i trajala je 5 dana, nakon toga sam iduce skroz slabo krvarenje od 2 dana imala 21.3 

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Zar nije dr na pregledu kad je videla plod izmerila ga i rekla ti u kom si tjednu po ultrazvuku? 🤔

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.