Panikaaa 😐

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Karla95

    Ne zna u kojem sam tjednu jer mi mjesecnica nije bila redovita.  Mjesecnicu sam imala 27.2 i trajala je 5 dana, nakon toga sam iduce skroz slabo krvarenje od 2 dana imala 21.3


    Sad sam bas isla malo gledati po kalendaru i po prvom datumu ti bi trebala biti vec u 11tt,a po drugom u 8tt…malo neobicna situacija skroz,al ako su neredoviti ciklusi tko zna kad je bila O,vjerojatno isto dosta kasnije…..jel ti barem rekla ili napisala vel ploda?
    Mozda da ti potrazis jos jednom misljenje kroz nekih tjedan dana da te bas puno ne cackaju..
    Sretno i zelim ti id srca da sve ispadne ok❤.

    [lilypie.com]

  • Karla95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Evo zadnja 2 dana sam pocela imat ujutro mucnine, povraca mi se, manta, sve mi smrdi i slaba sam i preumorna sam po cili dan. Nista me ne boli, iscjedak je malo pojacan al svijetle boje. Pa mi je radi svega toga malo lakse jer se nekako osjecam ko da je sve uredu. Svakako u srijedu sam narucena na pregled pa cemo vidit onda sta kaze uzv, javim vam. 
    I hvala vam puno!! ❤️ I ja se nadam da je sve uredu s bebicom

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.