Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure,
    Da li mi moramo kupiti ono kirursko odjelo zeleno za muza ako ide sa mnom u box tj.radjaonu ili oni daju??
    Nesto sam cula da se treba kupiti pa provjeravam…ili sam nesto pomijesala??
    I imaju frizidere u svakoj sobi na odjelu jelda??


    Vi kupite, ima cijeli komplet-gornji i donji dio, kapa i kaljace za noge.
    Svaka soba ima kupaonu, tv i frizider. S time da ne rade svi tv-i, ja sam bila u jednoj takvoj. Dobro je bilo da sam si uzela slusalice za mob pa pustila radio..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Greta31

    Greta31

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala na informaciji, upravo zvala Petrovu i pitala kada se trebam naručiti za TA pa mi kažu što prije jer se dugo čeka….pitam koliko dugo, kaže gospođa poprilično… e sada….vidjet ćemo koliko je to…..

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Greta31

    Hvala na informaciji, upravo zvala Petrovu i pitala kada se trebam naručiti za TA pa mi kažu što prije jer se dugo čeka….pitam koliko dugo, kaže gospođa poprilično… e sada….vidjet ćemo koliko je to…..


    Ja sam dosla na red za 3 dana, to je bilo u 11 mj prosle god. Mislim da te ne mogu pustit da cekas ako si 37/38tt

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Greta31

    Greta31

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    i ja isto mislim, nekako sam se iznenadila što mi je to tako rekla jer tek u četvrtak ulazim u 33 tjedan….nekako mi to prerano za preglede i naručivanja za TA

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    dea32

    mono1111

    Cure,
    Da li mi moramo kupiti ono kirursko odjelo zeleno za muza ako ide sa mnom u box tj.radjaonu ili oni daju??
    Nesto sam cula da se treba kupiti pa provjeravam…ili sam nesto pomijesala??
    I imaju frizidere u svakoj sobi na odjelu jelda??

    Vi kupite, ima cijeli komplet-gornji i donji dio, kapa i kaljace za noge.
    Svaka soba ima kupaonu, tv i frizider. S time da ne rade svi tv-i, ja sam bila u jednoj takvoj. Dobro je bilo da sam si uzela slusalice za mob pa pustila radio..


    Tnx, kupiti cu svakako za svaki slucaj.
    Tv mi ne treba, haha, ali ako se nadje super…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure,
    Da li mi moramo kupiti ono kirursko odjelo zeleno za muza ako ide sa mnom u box tj.radjaonu ili oni daju??
    Nesto sam cula da se treba kupiti pa provjeravam…ili sam nesto pomijesala??
    I imaju frizidere u svakoj sobi na odjelu jelda??


    Monooooo!!!! Jos mjesec i pol!!!!!!! 😊😊😊😊😊😊😊😊💪💪💪💪  mi smo to odijelo dobili na trudn.tecaju,al bolje kupi pa nek se nade, to je 30ak kn u ljekarni

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    mono1111

    dea32

    mono1111

    Cure,
    Da li mi moramo kupiti ono kirursko odjelo zeleno za muza ako ide sa mnom u box tj.radjaonu ili oni daju??
    Nesto sam cula da se treba kupiti pa provjeravam…ili sam nesto pomijesala??
    I imaju frizidere u svakoj sobi na odjelu jelda??

    Vi kupite, ima cijeli komplet-gornji i donji dio, kapa i kaljace za noge.
    Svaka soba ima kupaonu, tv i frizider. S time da ne rade svi tv-i, ja sam bila u jednoj takvoj. Dobro je bilo da sam si uzela slusalice za mob pa pustila radio..

    Tnx, kupiti cu svakako za svaki slucaj.
    Tv mi ne treba, haha, ali ako se nadje super…


    Mono treba vam obavezno to odijelo..mm je dosao zadnji tren kad sam radala i mislio je obuci to odijelo kad ude k meni u box,ali mu nisu dali ni da ude u hodnik ispred boxa bez tog odijela pa se oblacio ispred vrata radaone😃😃🙈

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Cure, evo prenosim s proljetnica… Mono je jutros oko 6 carskim na svijet donijela svoju djevojcicu 

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Vi kupite, ima cijeli komplet-gornji i donji dio, kapa i kaljace za noge.

    gclub [gclub.website]

  • Kristijan

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mamee..nosim blizance u 26 tj sam..bila sam na zadnjem pregledu kod svoje gin i rekla mi je da me od sad salje na preglede u kliniku gdje cu rodit tj Petrovu bolnicu..Dobila sam uputnicu da se narucim u 28 tj, trazi se pregled, obrada, CTG, UZV..Dali sa tom uputnicom idem u podrum Petrove da se narucim ili??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.