Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Mame, kako ide sa posjetama kada rodite? I kada jesu, može li muž doći i van vremena posjeta budući da nismo iz ZG-a?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Baby.k

    Mame, kako ide sa posjetama kada rodite? I kada jesu, može li muž doći i van vremena posjeta budući da nismo iz ZG-a?


    Posjete su svaki dan 16-17h, ja sam rodila u 12 mj pa su se bebe mogle vidjeti samo kod sestara na upit (uzimali su ih zbog gripe, ne znam kako je sad po ljeti). S obzirom da je beba cijelo vrijeme u sobi kraj majke ne mozes otici, ali mozes zamoliti da preuzmu bebu pa prosetat sa suprugom ako ces moci.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    dea32

    Baby.k

    Mame, kako ide sa posjetama kada rodite? I kada jesu, može li muž doći i van vremena posjeta budući da nismo iz ZG-a?

    Posjete su svaki dan 16-17h, ja sam rodila u 12 mj pa su se bebe mogle vidjeti samo kod sestara na upit (uzimali su ih zbog gripe, ne znam kako je sad po ljeti). S obzirom da je beba cijelo vrijeme u sobi kraj majke ne mozes otici, ali mozes zamoliti da preuzmu bebu pa prosetat sa suprugom ako ces moci.


    Posjete su u sobi ili ima neki prostor za posjete? 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Moze muz doci i u sobu, ali ima i u hodniku par fotelja za sjesti, na ulazu u bolnicu kao neka cekaona sa stolicama gdje se takoder moze sjesti..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    dea32

    Moze muz doci i u sobu, ali ima i u hodniku par fotelja za sjesti, na ulazu u bolnicu kao neka cekaona sa stolicama gdje se takoder moze sjesti..


    Hvala na pomoći 😊😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Htjela bi oživjeti ovu temu, jer vidim da je dosta cura koje planiraju roditi u Petrovoj na forumu 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • vjeverica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Htjela bi oživjeti ovu temu, jer vidim da je dosta cura koje planiraju roditi u Petrovoj na forumu


    Ja sam imala porod u Petrovoj 27.05. inducirani ( bebici je stalo srceko 😭) ali sta se osoblja tice fenomenalno prezadovoljna. Babice odlicne, za popricati, odgovaraju i objasnjavaju na sva pitanja cak i ona pomalo smijesna. Svo osoblje mi je bilo fantasticno. Nedavno saznala za novu trudnoću(5+6)❤️ 😍 nisam ni razmisljala negdje drugdje ici i svima bi preporucila.

  • Avatar Bubi1986

    Bubi1986

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    3.8. sam rodila u Petrovoj, sve pohvale za babicu i doktora, a i osoblje na odjelu. 
    Bebe odnose iz sobe prije posjeta. Svi ih mogu vidjeti od 16.30-17.00. iznose ih na vrata, što mi je malo bezveze (to je samo moje osobno mišljenje) na tom hodniku stoji hrpa ljudi koja želi vidjeti SVOJE dijete i čeka da ga iznesu na pola minute i da ga fotkaju :) Svaku večer kad su sestre dolazile po bebe da ih vode na kupanje pitale su želimo li da ih ostave kod sebe, da se možemo odmoriti. Kad bih opet morala birati bila bi to Petrova.

    💙D 26.01.2010.💙
    💙M 03.08.2018.💙

  • Kika2907

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) znate li mozda kakvo je pravilo s posjetama u bolnicu kad rodite? Koliko se sjecam tada, samo je suprug bio i beba je bila u sobi kod mene, a kako je u 2019.? :D Tko moze doci, kako se obraniti od nezeljenih posjeta? :D

  • Kika2907

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kika2907

    Pozdrav svima :) znate li mozda kakvo je pravilo s posjetama u bolnicu kad rodite? Koliko se sjecam tada, samo je suprug bio i beba je bila u sobi kod mene, a kako je u 2019.? :D Tko moze doci, kako se obraniti od nezeljenih posjeta? :D


    Za Petrovu pitam… hvala :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.