Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ena2203


    Ja bi opet, 100 puta išla roditi u Petrovu. Humani uvjeti, hrana, lijepe sobe….I mene je porodio Juras. Jako mlad, ali izrazito stručan i ugodan. Porod gotovo bezbolan jer su mi on i babica Marijana objasnili i disanje i tiskanje tako da je moja cura izletila ko špriher bez rezanja i pucanja. Tri dana na odjelu babinjača uz ugodne vizite dr. Blajića i pedijatrica koje su sve redom jako simpa, prošli su mi brzo. Rooming in mi nije dobra opcija jer smo umorne i iscrpljene, ali same smo si to htjele i inzistirale. Svaki doktor je rekao da je rooming in grozna ideja. Bebe ne presvlačimo same, oni ih odnose na kupanja i presvlačenja.
    Muž mi je bio na porodu, njega su tretirali baš lijepo i čitava priča mi je ostala urezena kao jedna lijepa uspomena. Totalno porod bez trauma.

    Prekrasno…cestitam i nadam se slicnom porodu 

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Uh kakva divna utjeha i motivacija!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    kachi


    Cure koje su rodile nedavno u Petrovoj možete li mi reći da li je praksa da se beba ostavi neko vrijeme sa roditeljima kada se rodi? Tj. da li se drže onog "zlatnog sata".
    Čitala sam o tome i to mi se jako sviđa. Beba baš i ne bi morala biti cijelih 45 minuta sa nama, ali bih voljela da nas ostave barem 15minuta same sa bebicom kad se rodi. 
    Da li se to prakticira ili ih odmah odnesu?

    prije 2 godine, kad sam rodila - odmah su mi sina stavili na prsa. muž i ja smo se mazili s njim neko vrijeme. onda su ga uzeli, odnijeli na pregled i nakon par minuta ponovno vratili. ostao mi je na rukama dok su me šivali. pretpostavljam da još uvijek imaju isti tretman. 

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    dillb


    prije 2 godine, kad sam rodila - odmah su mi sina stavili na prsa. muž i ja smo se mazili s njim neko vrijeme. onda su ga uzeli, odnijeli na pregled i nakon par minuta ponovno vratili. ostao mi je na rukama dok su me šivali. pretpostavljam da još uvijek imaju isti tretman. 

    Joj, baš lijepo!

    [lilypie.com]

  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    aha, i dalje je tako!!

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Joj, hvala! To mi je super spoznaja, tako se radujem tome. :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila u 3 mj.Za vrijeme šivanja su bebe sa vama.Mi smo se mazili sat vremena.Sestra nas je čak i slikala :D

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Ako je sa kojom bio suprug na porodu, da li treba zastitno odijelo ili se dobije kod njih?
    I mi cemo tamo za 2 mj, mozda i manje.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Da, to i mene zanima. Na tečaju u domu zdravlja su nam rekli da kupimo. Čini mi se da dobiš odijelo na njihovom tečaju.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Aa cure imam pitanje, dal dragi i ja idemo sad na tecaj u Petrovu da moze biti ma porodu ili to mozemo obaviti na tecaju kod nas u Ivanicu?? Unaprijed hvala na odgovorima :):) 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.