Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sally2007

    Sally2007

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav mi smo inace kod dr. Uzelac , pedijatrica je na bolovanju vec min. 6 mj. A mjenja ju dr. Rosso i ne znam koja je gora ali stvarno! Nemam rijeci hvale na zalost. Dr. Uzelac uopce ne slusa sta joj se govori i uvijek djeluje odsutno a dr. Rosso je inace u penziji i draga je prema djeci ali za sve kaze nije to nista, nemojte dolaziti,to je normalno itd… I onda zavrsimo u dezurstvu ili na hitnoj . Sestra je divna :) jos uvijek smo tamo jer su svi pedijatri koji su hvaljeni zauzeti :(((((

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    A pedijatar u Varaždinu?

    5ra ;)

  • bubac1

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    dr. višnja župić dom zdravlja zapad super pristup sve pohvale.

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Ima li tko iskustva s pedijatrima u DZ U Šarengradskoj ulici u Zg ili u nekom drugom DZ u blizini, na području Trešnjevke-sjever? Imet li koga za preporučiti?

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    IvaP


    Ima li tko iskustva s pedijatrima u DZ U Šarengradskoj ulici u Zg ili u nekom drugom DZ u blizini, na području Trešnjevke-sjever? Imet li koga za preporučiti?

    Milivoj Jovančević, samo se bojim da je prebukiran, ali svaka preporuka. Mi smo kod njega išli privatno kad je naš bio na godišnjem. Inače Stipe Čular u Španskom je zakon. Ali isto mjesta baš nema…

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Countess


    IvaP


    Ima li tko iskustva s pedijatrima u DZ U Šarengradskoj ulici u Zg ili u nekom drugom DZ u blizini, na području Trešnjevke-sjever? Imet li koga za preporučiti?
    Milivoj Jovančević, samo se bojim da je prebukiran, ali svaka preporuka. Mi smo kod njega išli privatno kad je naš bio na godišnjem. Inače Stipe Čular u Španskom je zakon. Ali isto mjesta baš nema…

    Znam za Milivoja Jovančević, ali da, bojim se da je prebukiran… Svakako treba probati.. Hvala!! ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    IvaP


    Countess


    IvaP


    Ima li tko iskustva s pedijatrima u DZ U Šarengradskoj ulici u Zg ili u nekom drugom DZ u blizini, na području Trešnjevke-sjever? Imet li koga za preporučiti?
    Milivoj Jovančević, samo se bojim da je prebukiran, ali svaka preporuka. Mi smo kod njega išli privatno kad je naš bio na godišnjem. Inače Stipe Čular u Španskom je zakon. Ali isto mjesta baš nema…
    Znam za Milivoja Jovančević, ali da, bojim se da je prebukiran… Svakako treba probati.. Hvala!! ;)

    Cisto informacije radi, kada prvi put upisujete dijete dok doktora on vas ne smije odbiti. Kod prelaska od jednog kod drugog doktora moze, ali kod prvog upisa ne. Jedino ako je stvarno pun, mozete biti nazovimo na cekanju, tj. normalno vas prima na kontrole i kad je beba bolesna, ali vas upise tek kada se oslobodi mjesto, tipa kad neko dijete krene u skolu pa mora kod obiteljskog lijecnika, a ne vise kod pedijatra.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar anna.marie

    anna.marie

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Naša pedijatrica je Marina Lichter Štajduhar, DZ Runjaninova.
    Divna osoba, divna i vrlo vrlo stručna doktorica.
    Ona je prije radila u Klaićevoj i bila je moja pedijatrica jedno vrijeme dok sam bila mala. Spasila me od bronhitisa koji sam godinama vukla i koji mi je gotovo prešao u astmu.
    Također prebukirana, sviđa mi se to što naručuje pacijente, ima odvojene termine za zdravu i bolesnu djecu.

    Također preporučujem primarijusa Jovančevića koji mi je bio prof. na faxu. Smiren, vrlo ugodan za razgovor o svemu, ma jedna divna osoba, ali mislim da je jako teško dobiti mjesto kod njega.

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    IvaP


    Countess


    IvaP


    Ima li tko iskustva s pedijatrima u DZ U Šarengradskoj ulici u Zg ili u nekom drugom DZ u blizini, na području Trešnjevke-sjever? Imet li koga za preporučiti?
    Milivoj Jovančević, samo se bojim da je prebukiran, ali svaka preporuka. Mi smo kod njega išli privatno kad je naš bio na godišnjem. Inače Stipe Čular u Španskom je zakon. Ali isto mjesta baš nema…
    Znam za Milivoja Jovančević, ali da, bojim se da je prebukiran… Svakako treba probati.. Hvala!! ;)
    Cisto informacije radi, kada prvi put upisujete dijete dok doktora on vas ne smije odbiti. Kod prelaska od jednog kod drugog doktora moze, ali kod prvog upisa ne. Jedino ako je stvarno pun, mozete biti nazovimo na cekanju, tj. normalno vas prima na kontrole i kad je beba bolesna, ali vas upise tek kada se oslobodi mjesto, tipa kad neko dijete krene u skolu pa mora kod obiteljskog lijecnika, a ne vise kod pedijatra.

    Hvala na informaciji!! Dobro je znati!! :)

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    anna.marie


    Naša pedijatrica je Marina Lichter Štajduhar, DZ Runjaninova.
    Divna osoba, divna i vrlo vrlo stručna doktorica.
    Ona je prije radila u Klaićevoj i bila je moja pedijatrica jedno vrijeme dok sam bila mala. Spasila me od bronhitisa koji sam godinama vukla i koji mi je gotovo prešao u astmu.
    Također prebukirana, sviđa mi se to što naručuje pacijente, ima odvojene termine za zdravu i bolesnu djecu.

    Također preporučujem primarijusa Jovančevića koji mi je bio prof. na faxu. Smiren, vrlo ugodan za razgovor o svemu, ma jedna divna osoba, ali mislim da je jako teško dobiti mjesto kod njega.

    Runjaninova nam je isto relativno blizu! A kako je s mjestom kod dr. M. L. Štajduhar?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.