Prijava na HZZO tijekom komplikacija, nakon isteka ugovora o radu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    pandora122

    Do 45 dana do prije poroda (dok si na komplikacijama) primas sa socijalnog punu placu.


    ovo je samo dijelom točno.
    Ako majka ima plaću ispod 4300, onda prima “punu plaću”…..tko ima preko - ne prima punu plaću nego tu limitiranu naknadu u iznosu 4250….nažalost

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deny

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok cure. Treba mi vaša pomoć. Otvorila sam komplikacije 29.05.2017. Ugovor mi je do 30.06.2017.koji mi neće produžiti. Imam samo 6 mjeseci staža s obzirom da mi se stručno osposobljavanje ne računa kao staž. Da li imam pravo na naknadu s HZZO-a iako nemam tih 9 mjeseci staža te dokad imam pravo ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Deny

    Bok cure. Treba mi vaša pomoć. Otvorila sam komplikacije 29.05.2017. Ugovor mi je do 30.06.2017.koji mi neće produžiti. Imam samo 6 mjeseci staža s obzirom da mi se stručno osposobljavanje ne računa kao staž. Da li imam pravo na naknadu s HZZO-a iako nemam tih 9 mjeseci staža te dokad imam pravo ?


    Otkud ti to da se ne SOR ne racuna pod staz? Ja san pitala na birou i zena je provjerila sa Hzzo. Javila mi je da se racuna ko staz. 

  • Deny

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zvala sam i HZZO i biro i to u više navrata. Obje strane su mi potvrdile da to sigurno ne ulazi u staž koji oni gledaju za ove naknade.

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Deny

    Zvala sam i HZZO i biro i to u više navrata. Obje strane su mi potvrdile da to sigurno ne ulazi u staž koji oni gledaju za ove naknade.


    Mislis samo za komplikacije il opcenito za porodiljni? Meni su drugacije rekli. Iz kojeg si grada?

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Deny

    Zvala sam i HZZO i biro i to u više navrata. Obje strane su mi potvrdile da to sigurno ne ulazi u staž koji oni gledaju za ove naknade.

    Mislis samo za komplikacije il opcenito za porodiljni? Meni su drugacije rekli. Iz kojeg si grada?

    Eto izgleda da u tom grmu lezi zec..
    Eto izgleda da u tom grmu lezi zec..

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Dalmatinka

    Dalmatinka

    Deny

    Zvala sam i HZZO i biro i to u više navrata. Obje strane su mi potvrdile da to sigurno ne ulazi u staž koji oni gledaju za ove naknade.

    Mislis samo za komplikacije il opcenito za porodiljni? Meni su drugacije rekli. Iz kojeg si grada?

  • Deny

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala na informacijama :) Iz Šibenika sam. Da, mislila sam na komplikacije. Očito onda računaju samo na porodiljnom.

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Deny

    Hvala na informacijama :) Iz Šibenika sam. Da, mislila sam na komplikacije. Očito onda računaju samo na porodiljnom.


    Zenska je napisala da je dobivala pune komplikacije…pa mi to bas nije jasno… al u svakom slucaju imamo pravo na 830 kn..nije nesto al ajd… bar je porodiljni siguran

  • Deny

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Da, bar nešto :) Imam još jedno pitanje. Da li se za vrijeme komplikacija mogu prijaviti u drugu firmu tj da ne gubim staž ili onda moram prekinuti komplikacije?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.