Prijava na HZZO tijekom komplikacija, nakon isteka ugovora o radu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Beyla

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hvala puno :)   unaprijed se veselim administraciji :p 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Erina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Zanima me da li imam pravo na ikakvu naknadu ako mi ugovor o radu istekne tokom komplikacija a ne pruduze mi ga te imam samo 6mjeseci staza u protekle 2godine?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Erina

    Pozdrav svima! Zanima me da li imam pravo na ikakvu naknadu ako mi ugovor o radu istekne tokom komplikacija a ne pruduze mi ga te imam samo 6mjeseci staza u protekle 2godine?


    Buduci da nemate uvijet staza primat cete minimanu naknadu tijekom komplikacija,  ako se ne varam oko 830kn,  i dok ste pod ugovor i nakon sto on istekne,  sve do otvaranja porodiljnog. Vazno je samo hzzo javiti kada vam istekns ugovor.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • anniee

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Molim vas pomoc.Ugovor mi je do 30.9 znaci jos cijeli drugi tjedan nakon kojeg vise necu raditi.krajem ovog tjedna bih trebala saznati jesam trudna (5 ciklus pokusavanja pracenja ovulacija itd..).ako bog da i ostanem trudna dali ja mogu komplikacije otvoriti naprimjer tri dana prije isteka ugovora? Inace imam staza i sve uvjete

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    anniee

    Molim vas pomoc.Ugovor mi je do 30.9 znaci jos cijeli drugi tjedan nakon kojeg vise necu raditi.krajem ovog tjedna bih trebala saznati jesam trudna (5 ciklus pokusavanja pracenja ovulacija itd..).ako bog da i ostanem trudna dali ja mogu komplikacije otvoriti naprimjer tri dana prije isteka ugovora? Inace imam staza i sve uvjete


    Mozes do zadnheg dana ugovora..samo je pitanje da ki ce ti tvoj ginic tit otvorit..jer trudnocu treba prvo potvrdit..racunaj da se naj ranije moze nestoo vidit na uzv sa otp 5tj.trudnoce..eto toliko ja znam….sretnoo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • kmadzar

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav imam pitanje ako mi netko može pomoći i pojasniti..ovako na porodiljnom sam do 24.12 vodim we kao zaposlena do 30.11 kada mi istječe ugovor koji mi se neće produžiti…što dalje? Da li moram na biro? Koje papire? Jel imam pravo onda uopće koristiti porodiljno do 24.12? Hvala pzpu

  • Avatar Suzana11

    Suzana11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice nisam našla odgovor pa ovako ću pitat ako smeta posaljite me na pravo mjesto dakle trudna sam 22 tjedna odradula sam sezonu na moru  i u Zagrebu sam radila 1 mjesec. Dakle nemam 9 mj staza. Ugovor mi je istekao … E sada mene zanima kako sta za naknadu nekakvu. Itd. Imam 100 pitanja ali prijavila sam se nakon isteka ugovora 7.11.2018 na zdravstveno e sada me zanima dali se jos gdje trebam prijavit. Hvala

    #znamdaništaneznam

  • Mrki243

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Deny

    Da, bar nešto :) Imam još jedno pitanje. Da li se za vrijeme komplikacija mogu prijaviti u drugu firmu tj da ne gubim staž ili onda moram prekinuti komplikacije?


    Ima li netko odgovor na ovo pitanje? Hvala!

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mrki243

    Deny

    Da, bar nešto :) Imam još jedno pitanje. Da li se za vrijeme komplikacija mogu prijaviti u drugu firmu tj da ne gubim staž ili onda moram prekinuti komplikacije?

    Ima li netko odgovor na ovo pitanje? Hvala!


    Mozes, ali kako je vec odgovoreno, sumnjam da ce ti ginekologica dva puta otvarati komplikacije i to ce se sigurno i provjeravati jer naknada ide sa HZZO-a, a to ce biti malo sumnjivo..

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Pozdrav. ako smo na komplikacijama, da li onda se porodiljni gleda kao prosjek komplikacija?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.