Proljetne bebe 2018.

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

panda102

Broj poruka: 1636

Prijavi adminu

Proudy nije to to pisanje zaredom nekad kad imamo monologe. Ovo je dopola nesto. Pa onda opet ponovi ono isto pa odpola ono. Pa opet nesto isto to al svaki daaan hahahahahaha

[lilypie.com]

• ita87

Broj poruka: 1021

Prijavi adminu

Curke citam sve redom ali nikako da komentiram pa zaboravim pola. Danas 36tt 😊😊 vrijeme mi letiiii
    Sto se tice spavanja i pisanja, odem spavati oko 12, dizem se svaki dan tocno u 5 kao da imam alarm hahaha. Onda ne mogu  spavati do 7,8, pa odspavam jos 2 sata i tak.. 
    Super su vam busice 😍😍😍😍😍

[lilypie.com]

• ita87

Prijavi adminu

Zabrinula me honey, gdje je nestala?!?! Medenka javi se ❤️

[lilypie.com]

• ita87

Prijavi adminu

Gumbek i zrinchy racunam na to da ce se mala igrat vrecicama, bocama i ambalazom jer joj ne mislim kupovati nista osim sta dobije od drugih 😆😆😆
    Mozda joj kupim neku slatku igrackicu poslije.
    Nego, jel nam treba ona muzika iznad kinderbeta? Dosad mi svi kazu da djeca bas vole kad to svira i vrti se. A nijedna mi nije lijepa 😁

[lilypie.com]

yra

Broj poruka: 549

Prijavi adminu

ita87

Gumbek i zrinchy racunam na to da ce se mala igrat vrecicama, bocama i ambalazom jer joj ne mislim kupovati nista osim sta dobije od drugih 😆😆😆
    Mozda joj kupim neku slatku igrackicu poslije.

Sad sam se baš nasmijala!
    Meni piva, njoj boca!
    I ja pišem u nastavcima, ali me to uopće ne sekira.
    Kaj se tiče postanja na forumu…ja sam bila dosta aktivna na Mame i bebe forumu i tamo sam stekla puno poznanstava, neke cure su mi i dan danas frendice, a jedna mi je vjenčana kuma.
    Baš kad smo sve rodile postale smo si poprilično bliske.
    Rasipale smo se kako se koja vratila na posao.
    Na žalost, MiB forum je zamro iako je grafički i sadržajno bio bolji od ikojeg do sad.
    Sorry Klokan, kaj je  - je.

Sarita_00

Broj poruka: 745

Prijavi adminu

Ja sam baš danas nešto sjetila tih knjiga i razmišljam da čak ni nemam neku potrebu čitati ih. Ne mislim sad da znam sve o djeci i kako napreduju, ali znam da svako dijete napreduje svojim tempom i ne želim se opterećivati ako ne napreduje onako kako piše u knjizi. Isto tako, svaki autor će nametati neko svoje mišljenje koje će biti totalno suprotno od onog drugog i samo će me zbuniti. Tako da mi se kao najbolja opcija čini da promatram svoje dijete i radim onako kako mislim da je najbolje. Jer i sva istraživanja su danas da se kunu u njih, a sutra ih pljuju. 
    Igračke su mi zasad nešto čime se još ne opterećujem. 

[lilypie.com]

• ita87

Prijavi adminu
    Evo slikice. Jedva cekam pregled u petak, prosli put mi nije rekla koliko je velika beba. Uopce ne znam ni otprilike. Otkazala sutra pregled kod privatnog jer me nema doma.. 

[lilypie.com]

• LilyVanily

Broj poruka: 166

Prijavi adminu

Ita super izgledaš! Kako ide sređivanje dječje sobe? Mi smo kupili komodu, ostalo ćemo sljedećih dana. 💪

ProudMomy

Broj poruka: 5412

Prijavi adminu

Ita divna si! 😍

http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

yra

Broj poruka: 549

Prijavi adminu

Ita, prekrasna si trudnica!
    Ja ne mogu vjerovati da smo nas dvije skoro u dan trudne, a da je moj trbuh baš toliko veći.
    Ti baš lijepo nosiš! Ovaj moj je sav u potpunosti nisko i prema naprijed i prebacio se od težine preko pubične kosti. 
    Honey se stvarno već dugo ne javlja, nadam se da je sve ok.
    I Katuška nešto štrajka, no ona se javila, kaj ne?
    Ne mogu spavati. Glava me boli, a nemam tableta na bazi paracetamola. Imam samo Lupocet junior sirup. Popila sam dozu za dvanaestogodišnjaka i sad čekam da počne djelovati. Baš je oduran, a svoju djecu tjeram to piti kad imaju temp.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.