Prvi Božić s bebom

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    I kod nas ce past koja nova pelenica hihi

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ovo sa slingom me bacilo na pod, hahahahaha.  Evo, ja imam veliko pospremanje po kući, toliko sam se latila čišćenja i pranja veša da mi se muž smije. A kako dva tjedna po kući nisma ništa radila, jer je mali bio prehlađen, dosta se toga i nakupilo. Konačno je sve gotovo, tako da sada samo moram srediti kupovinu malome za rođendan, kada će više ta (sljedeća) subota? 

  • Avatar Doris7

    Doris7

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Mi cemo za Bozic imati skoro 6mj, tako da se nece ni sjecati prvog Bozica, ali naravno da cu ja to sve poslikati pa nek kasnije kad bude veci gleda slikice 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Doris7-ja sam već napunila kameru da bude spremna za Božić! Naravno, kako maleni u četvrtak puni godinu dana , a slavlje je u subotu, sve ću fotkati, snimiti, svaki najsitniji detalj! Toliko se veselim njegovom rođendanu, onda nam je Sv. Nikola, a tada smo došli iz rodilišta, zatim na Sv. Luciju nam je pao pupak, prvo kupanje, ma slaviti ću svaki događaj u njegovom životu!  A kako gleda kada je vani sve ukrašeno, pogotovo ga vesele Božićne reklame! 

  • Avatar Doris7

    Doris7

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Tako i ja moram svaki trenutak imati uslikan, te prva setnja, prvo kupanje, hranjennje, prvi Bozic bla bla bla haha vec sam sama sebi dosadna 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ma potpuno te razumijem, ja imam već 1000 fotki od maloga, muž mi se smije, sve fotkam i kada obuče novu robicu, odmah fotosejšn! 

  • Avatar Doris7

    Doris7

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Ma potpuno te razumijem, ja imam već 1000 fotki od maloga, muž mi se smije, sve fotkam i kada obuče novu robicu, odmah fotosejšn! 

    Hahah u potpunosti se razumijemo onda 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Da, da! Evo, upravo smo ga 20 minuta snimali za njegov prvi rođendan i nazdravili smo višnjevcem (kojeg ja ne voli, pa sam samo posrkala) i izljubili ga i snimili smiješan video! Isuse, pa on ima godinu dana!!!!!!!! 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Ma potpuno te razumijem, ja imam već 1000 fotki od maloga, muž mi se smije, sve fotkam i kada obuče novu robicu, odmah fotosejšn! 

    Ne samo da imam milijun fotki, nego sam izradila 250 komada fotki i to samo do navršenih 6 mjeseci života. Kupila album i sad čekam da uhvatim vremena da to posložim i polijepim. Znam da nisam normalna, nemojte mi ništ govorit 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nixie


    Igorovabebica


    Ma potpuno te razumijem, ja imam već 1000 fotki od maloga, muž mi se smije, sve fotkam i kada obuče novu robicu, odmah fotosejšn! 
    Ne samo da imam milijun fotki, nego sam izradila 250 komada fotki i to samo do navršenih 6 mjeseci života. Kupila album i sad čekam da uhvatim vremena da to posložim i polijepim. Znam da nisam normalna, nemojte mi ništ govorit 

    ja bi se pojela živa, od P imam jedno 500 fotki razvijenih, možda i više, a na kompu nezz, cijeli laptop je samo za njihove slike, a od D još ni jednu razvijenu isssssssss, slikala sve mobom i nisu baš naj, naj ipak nije to fotić, i sada ne mogu prežalit to, moram pod hitno neke izabrat za razvijanje jer bez obzira na laptom i 1000 slika nije to to dok ja nemam njega u albumu, slike su slike… ahhhhh blaženo jedno dijete :P i svo vrijeme svijeta za njega

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.