Putovanja u strane zemlje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jasminkauv

    jasminkauv

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Imam dvoje djece (10 i 5 g.) od kojih je samo starije bilo izvan Hrvatske, i to u Sloveniji i Austriji. Ovo mlađe samo spominje Madagaskar, zbog popularnog dječjeg filma, i najradije bi išlo tamo u nadi da će sresti Alexa, Martya i ostalu družinu. Madagaskar je i jedino mjesto koje zna pokazati na karti svijeta. Koliko god to željeli, sumnjam da ćemo ikad posjetiti Madagaskar, ali želja nam je da ih odvedemo na što više izleta po Hrvatskoj, prije nego se otisnemo u strani svijet.

  • Avatar barbara.labrovic

    barbara.labrovic

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    prvo bih voljela da moj unuk upozna sve ljepote lijepe nase od plitvickih jezera do prekrasnog jadranskog mora..da zajedno osvojimo dubrovacke zidine, da oplovimo otoke da uziva u tim ljepotma.. njegova zelja je naravno Gardaland i Disneyland,pa se nadam da ce mu se ta zelja jednog dana i ispuniti, a zasad bi voljelada proucavamo ovaj atlas i mastamo gdje cemo sve putovati i koja cemo caraobna mjesta posjetiti, kakvu sve finu hranu isprobati, upoznati nove ljude i divne zivotinje koje moj unuk obozava..razveselite nas jer nedavno je napunio 4 godine tocnije 25.07 mu je bio i imandan i rodjendan(Jakov) pa bi ovo bio idealan poklon ;))

  • Avatar fantasy girl

    fantasy girl

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nismo bili još izvan Hrvatske,ali skupljamo novce za veliko obiteljsko putovanje za putovanje do Madrida,Španjolska s jednim ili dva zaustavljanja u Italiji i Francuskoj.Voljela bih im pokazati prvo svaki kutak Lijepe naše,a onda im pokazati različitost naše kulture s istočnom kulturom

  • Vlatka26

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moje dijete, na žalost, nije bilo izvan lijepe naše. Suprug i ja bismo mu voljeli to omogućuti. Ako ne fizički, barem pomoću razvojnog atlasa koji poklanjate. Kroz igru, boje, magnetiće i zanimljivosti, sigurno će biti spremnije kada jednog dana negdje otputuje. Rado će se sjetiti atlasa s kojim je krenulo u svoj prvi obilazak svijeta!

  • tom8jerry

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    zasad nije bio još nigdje van hrvatske a niti puno dalje od zg-4,5g
    voljela bi da odemo za početak po hrvatskoj,ima toga i ovdje dosta za pogledati i pokazati mu
    a inače izvan hrvatske..možda avionom do neke otočne zemlje

  • MARIJA124

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Obišli smo rodbinu u Češkom, a najzabavnije nam je bilo na Balatonu (Mađarska). Svatko bi volio više putovati, ali jednostavno financije ne dozvoljavaju. Ali nikad se ne zna. Željeli bi na ovaj način još obogatiti naše upoznavanje zemalja.

  • Avatar lf.dukic

    lf.dukic

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mi povremeno navečer prije spavanja znamo s djecom maštati gdje bi smo rado išli. Već imamo svoju zamišljenu Europsku turneju koju uvijek rado nadopunjujemo. Prvo bismo posjetili u Italiji Gardaland gdje bismo se igrali, a zatim bismo otišli u Mirabilandiu na cjelodnevno kupanje. Nakon toga bismo posjetili Minimundus u Austriji i trčali kao divovi između poznatih građevina. Zatim bismo opet odjurili u Disneyland u Francusku gdje igri nikad ne bi bilo kraja, a za smireniju igru pravac u Legoland u Dansku gdje bismo pustili mašti na volju u slaganju kockica. Na kraju bismo završili u Rovaniemiu u Laponiji u Finskoj i sve dječje želje šapnuli najdražem djedici na uho!

    Kaže jedna izreka: kad nešto stvarno želiš cijeli svijet se uroti da tu želju i ostvariš! Mi ćemo poraditi na tome!

  • Avatar erni123

    erni123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    moj sincic i ja prave smo skitnice i jako volimo putovati i istrazivati nova mjesta..zasad smo van Hrvatske bili u Sloveniji na Bohinjskom jezeru i uzivali u carima prirode i za advent na sajmu u Austriji i bilo je prekrasno posebno na tisuce sarenih lampica,moj malisan je uzivao.. ali moram napomenuti da nasa Hrvatska ima isto bezbroj ljepota koje cemo tek poceti istrazivati mnoge skrivene uvalice nacionalni parkovi ali zasad je jos premali kad bude krenuo u skolu..a imamo na popisu i par stranih destincija koje cemo posjetiti jer upravo obiteljska putovanja i izleti imaju onu posebnu car, makar to bio samo i izlet na nase prekrasno Sljeme i fina klopica s pogledom koji ostavlja bez daha

  • znamja

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja klinceza za sada putuje samo do bake i dede na selo. Prvom prilikom bi je voljela odvesti na neko dalje putovanje! Svako putovanje oplemenjuje dijete i korisno je za razvoj mudrih glavica. Voljela bi kada bi vise putovali!

  • Avatar ninanesto

    ninanesto

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Na žalost moja djeca nisu bila nigdje izvan Hrvatske. A kada bi imala priliku odvela bih ih u Gardaland ili Dizneyland ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.