Putovanja u strane zemlje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sandrić

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    S klincima (2 i 4 god.) smo bili u Sloveniji i Italiji ;)

  • Marijana1987

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Sina smo muž i ja nekada vodili do Češke, pošto su ondje baka i djed. Išli smo na ljetovanje do Italije i nekoliko puta u Mađarsku. Voljela bih sada kada nam je i kćer malo porasla otići i malo dalje, možda do Francuske ili Španjolske, prelijepih zemalja. :)

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    tripleL


    Nažalost, nikad nismo bili u mogućnosti svoje cure (10g i 7g) odvesti na putovanje u strane zemlje pa tako ni u ove koje su nam blizu ,poput Mađarske  koja je najbliže,kako smo nedavno dobili još jednu curu ,ta mogućnost nam je sve dalja i dalja, srednja cura nam sad kreće u 1 razred i ova knjiga bi joj barem malo utažila želju za upoznavanjem stranih zemalja i kulture za koje pokazuje veliko zanimanje. A ni mi nismo bili ,jedino u Mađarskoj ,u Bosni jednom i to kod granice u kupovine i ja jednom u Srbiju,dalje nigdje nažalost,želja mi je bila ali financije nisu odobravale
    Nismo bili ni na moru osim jednom dok je srednja bila beba ,pa bi i našu obalu svakako obišli i uživali s njima ,za malo više od 2,5 g izlazi nam kredit koji smo digli da sagradimo dom za svoju obitelj,pa se veselimo jer čemo onda moći možda konačno i otići na to toliko željeno ljetovanje! 
  • Loptica3

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Od moje troje djece samo je srednja cura bila u inozemstvu, u Brežicama u shopingu .
    Kako je tek nekoliko dana prije Hrvatska ušla u EU, ona je bila prva beba koja je samo s osobnom iskaznicom prešla tu granicu i to je djelatnicima na granici bilo jako zanimljivo i svi su došli pogledati osobnu tako male bebe.
    Budući da smo i ove godine dobili jednu bebu, malo ćemo još pričekati, ali velika želja mi je djecu odvesti u Gardaland.

  • Avatar zrinci

    zrinci

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Nažalost nismo još bili van granica Hrvatske. A sada imamo i malu bebicu tako da ćemo sigurno čim poraste do naše velike želje - Gardalanda :). Stariji je vidio po internetu slike i stalno nam napominje da želi ići a i mi odrasli bi voljeli sve to probati i vidjeti. Zato imamo maleni svjetleći globus koji on obožava i stalno ga vrti. Čak smo mu morali smo mu nacrtati di se točno nalazi Gardaland :) :) .

  • Avatar mimi30

    mimi30

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Nisam ih još nigdje vodila, ali planiram u Gardaland za koju godinu dok mlađi sin malo poraste.

  • Avatar Bura

    Bura

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Prvi je sin bio u Londonu i Belfastu dok je fizički bio dio mene:) Dakle, nije vidio puno. I ako se BiH računa kao inozemstvo, eto, tu su bili. Ali stari Atlas svijeta, izdanje iz ranih 80-e je postao glavna knjiga, zastave su predmet inetresa. Uz to slijede i pitanja - gdje se što nalazi, koliko je to od nas, tko tamo živi i sl. Voljela bih ih odvesti svugdje, jer i sama volim putovati. Ali najviše bih voljela usaditi im želju za putovanjem i znanjem, interes za kretanjem i sigurnost u sebe koja će im omogućiti sva putovanja svijeta.

  • Crowc

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nije bitan cilj već putovanje. Doduše, naša mala putnica još nema veliku kilometražu jer tek upoznaje startnu lokaciju s koje će se uputiti dalje. Ali stvarno se nadam da će putovati otvorenih očiju, polako upijati svijet oko sebe. Mi nismo putovali puno. Definitivno ne koliko smo htjeli, ali po iskustvima koja sam stekao sa ženom, upravo su putovanja ta koja određenu lokaciju mogu napravit posebnom. Sjećam se putovanja na Mali Lošinj. To je bio cilj, ali uz 3 mala stajanja po Cresu putovanje pamtimo puno bolje. S Parizom je bila ista stvar. Stali smo u barem 3 grada koja su jače zaslužila titulu Grada zaljubljenih. Stvarno bi volio da naša mala putnica puno putuje. Puno više nego što smo mi mogli. Barem onoliko koliko smo htjeli.

  • Jo2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja curica 6,5 nije još nigdje bila van Hrvatske, nismo bili u prilici odvesti je na neko lijepo putovanje. Voli čitati i bila bi jako sretna da osvoji ovaj prekrasan atlas. Hvala :)

  • Avatar Ina16

    Ina16

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Definitivno nam je u planu putovati s našom djevojčicom. Suprug i ja obožavamo putovanja, ali nismo ispunili svoje najveće želje. Ipak, ne mislimo da dijete komplicira stvari, puno;) Sve prepreke su u glavi. Plan je sljedeći; ove godine u 9. mjesecu idemo u Istru, gdje ćemo posjetiti Grožnjan. Iduće godine želimo ljetovati na Braču, jer smo u taj otok zaljubljeni.
    To je to od kratkoročnih planova. E sad, možda je malo klišej, ali malenu želimo odvesti i na maminu destinaciju iz snova - Maldive. Oni nestaju i bilo bi super da ih doživi dok su još tu. Dugačke pješćane plitke plaže, toplo more, malene drvene kućine iznad vode.. San.
    Teško da ćemo to uspjeti realizirati, zbog financija, ali ima jedna ruta super za djecu, koja nije tako daleko. U Berlinu imamo prijatelje i sigurno ćemo ju jednom odvesti u ogroman zološki vrt s više od tisuću životinjskih vrsta, a u Bavarskoj ćemo se igrati u velikom vodenom parku Tropski otoci. 
    Kad bude veća, blizu je i Sarajevo, savršeno za upoznavanje s različitim kulturama. Veliki planovi su tu, a za početak idemo u jedan đir s kolicima po kvartu..bok!;)

    Život je lijep!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.