Putovanja u strane zemlje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • monstrum

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Naša slatkica je dobila svoju putovnicu već s navršenih mjesec dana, jer smo putovali u Novi Sad. Kako više nije bilo zapreka da ostaje s bakom, s nama je stalno na putu, pa je tako bila i u susjednoj Madžarskoj a redovito idemo i u Sloveniju. Voli putovati, jako joj je zabavno i navikla se..pravi je mali putnik…

  • Avatar karla0806

    karla0806

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    A gdje mi živimo? A tko tu živi? I što rade? Radoznalka moja često tako pregledava kartu svijeta. Već nam je pet, no nažalost, nije nigdje dosad van zemlje bila. Stoga smo odlučili iduće godine, ma što bilo (kriza, manjak novca, depresija, represija…), definitivno posjetiti Gardaland. Barem nešto dok ne bude prilike za daljnja istraživanja. Moje su želje, naime, da vidi mamin omiljeni kontinent: Aziju. Prije svega Thailand i Sri Lanku pa i Singapur, Vijetnam i Indoneziju… Ma, stići ćemo jednom i do Japana.

  • žiži

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav moja djeca nisu išla van Hrvatske osim u BiH ali nadam se da ćemo i to uskoro ostvariti, iako je i kod tih putovanja sin (kćerkica je još mala ) uvijek pitao kako to nije Hrvatska što je to granica , koji je glavni grad i zašto je on glavni grad neke zemlje… tako da bi ga ovaj atlas oduševio s obzirom da je krenuo u školu pa je pitanja još više, sad ga je zanimalo sve o Brazilu naravno zbog prvenstva ;) a želja nam ga je odvesti na mjesta gdje mogu nešto naučiti i lijepo se zabaviti .

  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Moja Nikolina je bila kod bake u  Bosni i Hercegovini,
    rado bih posjetili i čarobni Pariz. Ove jeseni  krećemo u školu i atlas bih bio  pravi poklon.

  • tataodformata2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Budući da imamo obitelj u Njemačkoj ,već smo ju nekoliko puta posjetili,Ovog Uskrsa smo osim Njemačke posjetili i Švicarsku.Bilo je stvarno lijepo jer smo proputovali i Sloveniju i po povratku kući i Italiju.Bilo bi lijepo posjetiti i Španjolsku ili Portugal.

  • tataodformata2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Budući da imamo obitelj u Njemačkoj ,već smo ju nekoliko puta posjetili,Ovog Uskrsa smo osim Njemačke posjetili i Švicarsku.Bilo je stvarno lijepo jer smo proputovali i Sloveniju i po povratku kući i Italiju.Bilo bi lijepo posjetiti i Španjolsku ili Portugal.

  • bizimama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prije mjesec dana s dvojicom sinova sam posjetila sestru u Kanadi…to nam je bilo najduze i najdalje, ali zato i najuzbudljivije putovanje za sada… Sada veceri provodimo uz moj stari skolski atlas i smisljamo planove za sljedecu pustolovinu. Za sada vodi Disneyland.. :)

  • zjazvic

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Iako moji decki kako su culi za Svjetsko nogometno prvenstvo u Brazilu samo pricaju kako bi oni volili otici u Brazil -zelja im se nece ispuniti ali opet za utjehu ce oputovati u zemlju nogometnih prvaka sa tatom: Njemacku, u Frankfurt na dva tjedna i posjetiti Legoland u Gunzburgu i prekrasni dvorac Neuschwanstein dok ja ne mrdam iz Zagreba ali nema veze bitno je da njima bude lijepo, da vide neke nove predjele i da uzivaju i sve mi prepricaju kad se vrate :-)

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Nažalost, nikad nismo bili u mogućnosti svoje cure (10g i 7g) odvesti na putovanje u strane zemlje pa tako ni u ove koje su nam blizu ,poput Mađarske  koja je najbliže,kako smo nedavno dobili još jednu curu ,ta mogućnost nam je sve dalja i dalja, srednja cura nam sad kreće u 1 razred i ova knjiga bi joj barem malo utažila želju za upoznavanjem stranih zemalja i kulture za koje pokazuje veliko zanimanje. A ni mi nismo bili ,jedino u Mađarskoj ,u Bosni jednom i to kod granice u kupovine i ja jednom u Srbiju,dalje nigdje nažalost,želja mi je bila ali financije nisu odobravale

  • Avatar Leptirić

    Leptirić

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ne,nigdje nismo bili izvan Lijepe naše,ali maštamo:) Rado bi u Finsku posjetiti Djeda Božićnjaka i rado bi u Gardaland -iako smo mi odrasli,još uvijek smo djeca iznutra,i zabavljali bi se i više možda nego naši klinci.:) Kako nam uvijek,kao što ja to kažem,fali 99 do 100,za sad ćemo se zadovoljiti putevima naših predaka:) I maštati,sanjati…a do tada  možda i kroz igru ,naše destinacije u atlasu pronaći,ukoliko ga odlučite baš nama pokloniti <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.