Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Skoro isto tako, samo imam sreće pa mogu spavat preko dana. Zadnjih dana ni preko dana ne mogu zaspat, koliko god umorna bila.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Uzas evo mene ja opet budna sad od 11 pa poludit cu-

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    antonio


    Uzas evo mene ja opet budna sad od 11 pa poludit cu-

    Antonio, a sto te muci? Jel se ne mozes namjestiti vise kad jednom ustanes? Zgaravica? Ili ti se jednostavno ne spava vise?

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Dignem se mokriti i gotovo vise ne mogu spavati cjelu noc budem budna,a onda u 6 bi zaspala ali ne mogu radi djece nista me ne muci nemam ni zgaravicu ma nista jednostavno nema spavanja,ujutro starijeg spremam u skolu a manji ostaje i trazi da se igramo.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Zenske moje evo jos jedna luda noc od 1 budna

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Drage trudnice, što se tiče tegoba spavanja vezano uz nemogućnost pronalaženja udobnog položaja, definitivno preporučujem trudnički jastuk za spavanje!! Ja od nedavno koristim i preporodila sam se!! Već sam bila očajna!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ja koristim trudnički jastuk, ali nikako da se naviknem na njega. Imam osjećaj da se svejedno prevrnem na trbuh. Zadnje dvije noći sam ga slučajno zgurala na pod. Meni kad legnem spavat počme srce jako lupat i bolit želudac, a nerijetko me muči i žgaravica. Valda su poremećaji sa spavanjem samo priprema za ono što tek dolazi :)

  • flesenka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zanimljivo… ja sam sada 37+5 i spavam kao beba, tokom noći se uopće na budim, tako je od početka trudnoće. Oduvijek spavam na boku u fetus položaju pa tako i sada. Ponekad se ujutro probudim na leđima i odmah se okrenem na bok, ne zato što je meni tako nezgodno već zato što kažu da taj položaj nije dobar za bebu. Da stvar bude još bolja MM mi kaže kako se beba rita po noći (ponekad se prislonim uz njegova leđa) i ne da mu da spava, a ja to ništa ne osjetim.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Joj ja zadnjih nekoliko večeri tako lijepo spavam, ponekad ni na wc ne moram.  Evo odspavam i preko dana, samo da se ne ureknem. Kad se samo sjetim prvog tromjesečja kad bih bila budna od 1-4h i jela štapiće…ovo je milina!

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Ja imam problem kao i antonio, probudim se oko 1-2h i ne mogu više zaspati. Luda sam više, a tek sam dva i pol mjeseca trudna.  I ono malo što odspavam, ne bude kako treba nego se probudim s bolovima u vratu i natečenog lica. Inače spavam na leđima, a pročitala sam da to nije baš dobro u trudnoći. I trudim se zaspat na boku, ali baš uvijek se probudim na leđima. Ležanje na lijevom boku mi nikako ne odgovara i najviše me vrat boli baš od tog položaja.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.